Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia 25

pigółki a mnoga ciąża

Polecane posty

Gość Kinia 25

Bardzo chciałabym mieć dziecko. narazie biorę pigółki od 3 lat. Nie wiem jak długo muszę odczekać po ich odstawieniu by nie przytrafiła mi się mnoga ciąża. Prosze o radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na prawde
6 miesiecy, ale podobno lekarze zalecaja 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju aż tak długo. To przestane brac chyba już w tym miesiącu. Tylko jak się zabezpieczyć, pewnie zostana tylko gumki, bo na \"szczęście\" to nie liczę. Prosze o dalsze rady. Będę bardzo zobowiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża mnoga częściej przytrafia sie po pigułkach wspomagających owulacje, leczących niepłodność a nie po antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 25
No to wiem. Tylko słyszałam również, że po tak długim okresie "uśpienia" jajników, kiedy już wracaja do normalnej pracy to "wariują" i może się zdażyć, że dwa naraz wypuszczą jajeczko w tym samym czasie. A ja nie chcę bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko
po tabletkach na owu itp. jest mozliwość ciązy mnogiej, ale włąsnie też po anty. Czesto lekarze zalecają od razu starania po odstawieniu tabletek, jeżeli jest duże prawdpodobienstwo późniejszych trudności z zajściem, ale też ostrzegaja przed ciążą mnoga. Mam nadzieje, że ty nie będziez miała z tym problemów no i chyba faktycznie tylko gumka pozostaje na te 3-6 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka
nie ma reguły, ja zaszłam w ciążę po 2,5 m-cach od ostawienia tabletek - dzidzia jest jedna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikami
a mi lekarz zalecił odstawić tabletki na 1 miesiąc i brać się do roboty! :D a co do bliźniaków, topowiedział, iżjest to tkie prawdopodobieństwo jak bez bania tabletek ;) czyli nie m z tym związku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikami
ale błędów.....:( wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kumpelka po 11 latach na tabsach zaszła w 1-szym cyklu ;-) Urodziła zdrową dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×