Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśk

DEKORACJE SAL

Polecane posty

Gość Kaśk

w lipcu wychodze za mąż i chcialabym aby ten dzien był cudowny i żeby wszystko ładnie wyglądało wiec jezeli ktos moze mi doradzic jak ładnie udekorowac sale, bo chcialabym to zrobic ze znajomymi chociaz mój teść sie do wszystkiego wtraca i powiedzial ze zamówi dekoratora, a ja nie chce zadnego dekoratora, w dodatku bierze ok 800 -1000 zł a za to to ja sobie dekoracji w cholere nakupie i tez ładnie udekoruje, wydaje mi sie ze najładniejsza bedzie dekoracja z balonów a co wy o tym myslicie? jak wygladała dekoracja na waszych weselach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycyjnie ...
Jezeli balony, to niech beda dopasowane do koloru scian sali lub do kolorow przewodnich waszego wesela. U mnie tak bylo. Sala byla zrobiona super. Kolejnym parom podobala sie do tego stopnia, ze nic tam nie zmieniali. Pomagali nam wszyscy mlodzi, zaproszeni na wesele. Przy okazji mielismy juz lekki wstep do zabawy weselnej. :) Aha, moje odkrycie: eksperymentuj nie tylko z balonami czy wstazkami, ale wyprobuj lekkie tiule lub podobne tkaniny. Wyglada to pieknie i oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam
balony, uważam że są super! u nas były balony w dwóch kolorach i dopasowane te kolory były do wystroju stołów bardzo to fajnie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijkp
A ja biore ślub za tydzień i 1 dzień :) Do dekoracji sali wybralam balony bialo niebiesko granatowe. Przy nas czyli młodej parze będzie serce z balonów a na scianach coś w stylu kwiatuszków (w środku mocniejszy kolor a dookoła 4 lub 5 balonów jaśniejszych) No i na suficie między lampami będą "sznury" z balonów takie przeplatane 3 kolorowe. Wszystkie balony sa perłowe. Mam nadzieję, że jakoś mi to wyjdzie :) Dodatkami na stołach będą bukirty z żywych kwiatów biało-niebieskich margerytek. Na sztućce robię serwetniki niebieskie z dodatkową wkładką z białej cienkiej serweteczki. I co myślicie?? Chciałam jeszcze na stołach zrobić dekorację np 1 na stole z balonów pompowanych helem... ale nie mogę go nigdzie dostać, więc muszę z tego zrezygnować- ale świetnie by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_34
Ten pomysł z helem jest super.Byłam na sylwestra i właśnie niebiesko białe baloniki fruwały na końcach stołów. Jeśli masz taką możliwość to organizuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o balony pompowane helem to jest z tym troche problem znam sie na tym, trzeba to zrobic mozliwie najpozniej bo hel ucieka z balonow.Jak pompowalam ok 17 o 20 byl slub a do rana nie wytrzymaly i unosily sie tuz przy ziemi.Pozdrawiam wszystkich przyszlych nowozencow,I moge udzielic odpowiedzi na inne pytania dotyczace dekoracji sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam balony w 2 kolorach biel i błękit,świece,obrusy,kwiaty oraz serwetki były w kolorach balonów. niech sieteśc lepiej zjmie czymś innym no chyba że sam za to zapłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy co chcielibyscie wiedziec ? Ale sale dekoruje sie zazwyczaj balonami choc mi coraz bardziej podobaja sie wystroje zwiewnymi , polyskujacymi tkaninami moga byc z dodatkiem kwiatow sztucznych.A przy parze mlodych najlepiej sprawdzaja sie serca dwukolorowym przeplotem, lub draperje z tkanin jako tlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elksika....
znalazlam to i bardzo mi sie spodobalo www.totonshow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oszczędzać pieniądze na najważniejszej imprezie w życiu? Chociażby na kwiatach.. Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <- rok nauki za darmo! Dowiesz się jak przystroić kościół, sale weselną, zrobisz swój wymarzony bukiet! <- a to wszystko w szkole NOVA Bydgoszcz ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy 790400178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oszczędzać pieniądze na najważniejszej imprezie w życiu? Chociażby na kwiatach.. Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <- rok nauki za darmo! Dowiesz się jak przystroić kościół, sale weselną, zrobisz swój wymarzony bukiet! <- a to wszystko w szkole NOVA Bydgoszcz ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy 790400178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×