Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

prośba

Polecane posty

Mam pytanie - czy w jakiś sposób udało się Wam przyspieszyć okres? Zwykle moje cykle są regularne, ale teraz w sobotę idę na wesele i wolałabym uniknąć miesiączki w tym dniu ;) I dlatego pytam i proszę o radę. Nie brałam nigdy tabletek hormonalnych ani nic z tych rzeczy. Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia...
a gdzie idziesz na wesele?? ja tez ide moze sie spotkamy:) jesli chodzi o okres to ponoc dlugie kapiele w goracej wodzie moge troszke przyspieszyc albo wysilek fizyczny, wiecej nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeej no to użyj tamponu i będziesz mieć problem z głowy ;).. Nic nie kombinuj na siłę, bo jest bardzo małe prawdopodobieństwo że przesuniesz termin miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo sie troszke postresowac na poczatku cyklu to efekt opoznienia murowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi
tez ma ten problem nie ma na to rady na glupie krawaiwnie???????????????????????/ chce miec wczesniej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście niesamowite ;)) dzięki ;) ja się bardzo ciesze,że mam regularne miesiączki,ale czasem by się przydało jakieś male opóźnienie lub przyspieszenie ;) pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia...
a ja powaznie pytam gdzie masz to wesele?? kasiu 26 mam dziwne wranei ze sie spotkamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ide już na wesele - odwolane ;( i tu mi się nasuwają smutne refleksje - niby dwoje ludzi tak bardzo się kocha, mieszkają ze soba jakiś tam czas, remonty domku i takie tam inne \"drobe\" sprawy,a tu nagle bez slowa jedno odchodzi i wszystko odwoływane.............. echhhh dobrej nocy kobietki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×