Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurka domowa

Jakiej pralki i lodówki nie polecacie?

Polecane posty

Gość do mechanicznej pom
pomaranczo, mam problem chodzi o to ze piorac w pralce 3 lata temu zakupiona) Electrolux EWF costam, (nie pamietam modelu) , piore w dobrych, reklamowanych proszkach, ARIEL VIZIR, uzywam CALGONIT i plyny do płukania tez LEnor lub Silan wiec nie jakies dziadostwo (chyba ze to dziadostwo a ja daje sie nabrac, juz nie wiem) i moje pranie smierdzi!!!! smierdzi jakby bylo zbutwiale, !!! nie mam pomyslu juz co robic, czyszcze pralke, wietrze, nie zamykam a pranie ciągle smierdzi, doszlo do tego ze piore w rekach ale ciezkich rzeczy nie jestem w stanie prac w wannie !!!! co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODEK
WITAM . Mam dziwny problem już dłuższy czas Pralka Polar iris PDG CZSAMI NIE WIRUJE NA PEŁNYCH OBROTACH -800 POMÓŻCIE DZIĘKI-POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "do mechanicznej pom" : 1.wyczysc filtr. 2.wyczysc syfon jesli jest . 3.ustaw pralke na gotowanie bez proszku ciuchow z dodatkowym plukaniem. 4. jesli to nic nie da zajzyj na moja strone za jakies 2 dni.napisze "domowy sposob" wyczyszczenia zbiornika do wewnatrz. 5.jesli masz podpiety odplyw do zlewu sprawdz czy woda nie cofa sie do pralki. 6.sprawdz czy podczas spusto wody po gotowaniu pompa nie wydaje dzwieku podobnego do glosnego skrobania albo nieregularnego terkotania - moze byc na wykonczeniu i przez to za jakis czas pralka bedzie slabo plukala a jesli pompa jest "rozbieralna" to wewnatrz moze byc syf ktory bedzie brudzil wode w pralce.trzeba by pompe wyminiec wtedy. dzis bylem do pralki w ktorej filtr nie zostal wyczyszczony ani razu przez 3 lata. smrod z przewodow byl niemilosierny. wygotowanie pralki na pusto raz na jakis czas zabija bakterie i powoduje odczepienie czesci brudu ze zbiornika. pozdrawiam! janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka2911
Do Pana Janka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlka2911
Do pana Janka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka2911
Do Pana Janka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka2911
Do Pana Janka Przepraszam, za poprzednie wpisy, jakiś problem z komputerem. Mam pytanie może mi Pan coś podpowie mam problem z lodówko-zamrażarką Indesit CA 238 ( około 8 lat ). Zamrażarka mrozi prawidłowo, natomiast nie działa lodówka temperatura w niej jest pokojowa. Fachowiec wziął na warsztat sprawidził części mechaniczne, poziom gazu wszystko jest okej, stwierdził, że to problem z płytką - elektronika, dziasiaj wymienił drugą już płytkę i niestety nadal to samo. Od maja jestem bez lodówki może coś Pan poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BODEK Bedzie prawdopoodbnie modul ale najpierw zdejmij wezyk hydorstatu i wlacz na wirowke na pusto. czy wejdzie na pelne obroty? potem zaloz wezyk, wloz ciuch , zamocz je i znowu zdejmij wezyk. jesli wejdzie na obroty to problem moze byc przy pompie albo ukladzie regulacji poziomu wody. sprawdz jaki tam jest modul. jesli RMA 130 to moge CI pozyczyc taki do proby bo mam sprawny. pozdrawiam! janek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka2911
Jeszcze jedno pytanie do Janka, co możesz powiedziec o zmywarce Bosch SRV 45T13EU, wygląda dobrze ,przymierzam się do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BODEK Jak również, można sprawdzić "prądniczkę", głównie na rezystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BODEK
DO MEEN Która to prądniczka z tyłu silnika pralki jaką ma mieć rezystancję? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy z, której strony patrzysz na silnik :), odłączyć lub wyjąć, od kilkunastu do kilkudziesięciu omów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam uraz do Amici - wszystko sie szybko psuje,ciagle cos zawodzi. Mam za to dobre doswiadczenia z pralka i lodowka Bosha - jest juz w domu 8 lat i jeszcze nigdy nic sie nie stalo,wiec jak najbardziej bezawaryjna. Wczesniej mielismy w domu pralke zanussi - sprowadzona w czasie komuny z niemiec,chodzila 14 lat i tez byla dobra.Takze polecam zanussi,bosh,jak rowniez polar. Slyszalam,ze dobre sa rowniez Ariston. A najciekawsza rzecz uslyszalam od sasiada,ktory naprawia takie sprzety: chcesz miec dlugo sprzet? Nie kupuj z bajerami,z elektronika,wyswietlacami,dotykowymi panelami itd. - bo to sie najczesciej psuje,a potem sie okazuje ,ze kupno i wymiana takiej czesci slono kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nelka. Cyt" Od maja jestem bez lodówki ".....sporo :(. Z Twoim sprzętem jest dość dziwna sprawa a nawet przedziwna, była przecież na warsztacie. Myślę, że czujka parownika do wymiany....sama nie dasz rady...trzeba izolację "pruć" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pana "Mechanicznej Pomarańczy" : Zamierzać kupić pralkę, wybór jest niełatwy. Proszę o podpowiedź, którą z tych dwóch pralek Pan by polecił: Electrolux EWS10070W czy Bosch WLF20061PL? proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka2911
Słuchaj a ile może kosztowac taka usługa jeżeli będzie właśnie to zepsute?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardar
nie kupujcie nic z BECO totalny szajs ,sama sie przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do mechanisznej pomaran
Panie Mechaniczny: jest problem: pralka SAMSUNG P1405J Wlasciwie juz od poczatku bardzo glosno wirowala. Przyszedl "niby" fachowiec z dwoma kwiatuszkami w w uszach i powiedzial, ze to pojemnik na wode obija sie o beben i nie da rady nic tu zmienic. Niestety gwarancja sie skonczyla i boje sie inwestowac pieniadze w naprawe, bo nie wiem... Pierze super dobrze, ale wiruje tak glosno jak traktor, juz nawet przy malych obrotach, nie wspomnaco 1400. co to moze byc? amortyzatory? prosze o pomoc, czy ja sama jestem w stanie usunac usterke? wymienic amortzytory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidel-ka
Kochani, potrzebuję opinii na tenat lodówek INDESIT i BOSH. Jeśli ktoś z Was ma jakieś zdanie bardzo proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mechaniczna Pomarańcza Mam pralkę Elektrolux Solution EW1220N, pralka nie pobiera wody, zegar odlicza jakby pranie trwało, nie wiruje, nie pokazuje żadnego błędu na wyświetlaczu. Sprawdziłóam wszystkie możliwe węże i filtry i nic, wszystko jest drożne, prąd jest woda jest. Co to może być i ile może kosztować naprawa, bo już się boję Pralka ma już 6 lat ale do tej pory nie było z nią żadnych problemów to ta z pochyłym przodem. Z góry wielkie DZIA! stynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do stynka-b Witam!\ sprawdz: 1.ustaw sama wirowke i sprawdz czy beben w ogole sie obraca. 2. ustaw na plukanie i sprawdz czy pobierze choc troche wody. z tego co piszesz moze to wskazywac na wiele usterek , jednoznacznie nie moge powiedziec ze to programatoro lub szczotki. jesli pralka nie pobiera wody to moze to byc od elektrozaworu uszkodzonego przez zatkany wezyk hydrostatu po programator. najelepiej byloby kogos wezwac zeby to dokladnie sprawdzil. trzeba sprawdziec WSZYSTKIE elementy wykonawcze i polaczenie kablowe, dopiero potem mozna wskazac na uszkodzony programator. pozdrawiam! j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stynka Cyt" nie pokazuje żadnego błędu na wyświetlaczu" ....przejdź na tryb serwisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem rozgoryczona kupiłam dwa miesiące temu pralkę samsung wf7452 suv myślałam że to doskonały wybór malutka fajniutkie programy prania , elegancko wirowała do wczoraj podczas wirowania nagle usłyszałam straszny hałas - cos jakby tłukło waliło , jutro udam sie do sklepu i zapytam o serwis chciałam zapytać pana na co możżże dolegać mojej nowiutkiej pralce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZADOWOLONY
NIE POLECAM LODÓWKO-ZAMRAŻARKI MARKI LIEBHERR CUN 3011 ,w przeciągu trzech lat zepsuła się już po raz piąty .nie można dokupić uszczelki do drzwi/pękła w drugim roku/ można dokupić całe drzwi za 250 zł.ABSOLUTNIE NIE POLECAM TEJ MARKI-TANDETA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>agnieszka< Cyt" podczas wirowania nagle usłyszałam straszny hałas"...Do sprawdzenia w pierwszej kolejności przeciwwaga......a serwisant zrobi resztę jak by było"pudło", i znowu będzie "fajniutka" :). Ps. Adidasów nie prałaś? ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie prałam adidasów :) poprostu pod koniec prania jak zaczynaja się wirowania pralka nagle zaczyna wyć słychać jakieś trzaski ogółem wielki huk mam nadzieję że serwis szybko usunie usterkę i będzie wszytko jak należy :( zapytałam tutaj bo nie chce aby jakiś facet z serwisu wciskał kitów i śiemniał :( wole wiedzieć co mogło się stać gdzyż oprócz tej usterki wszytko inne działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roz
nie polecam pralki z firmy Amica -katastrofa ,lodówki są OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również nie polecam pralki Amica. Tesciowie mieli nie tak dawno nową, w ciągu trzech lat 3x był wzywany serwis. W końcu trzeba było kupić nową pralkę - po trzech latach użytkowania :( Nie polecam też firmy Ariston, ale to dlatego, że miałam bardzo zły kontakt z BOK. szkoda nerwów na kłótnie z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×