Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna i zrozpaczona jaa..

Asymetryczne piersi..

Polecane posty

Gość R.E.C.*
Rozmiar biustu po karmieniu dziecka jest rzeczą indywidualną - u każdej kobiety zachodzą inne zmiany. Ja osobiście przed urodzeniem córeczki miałam rozmiar C z niewielką asymetrią , a moje piersi wciąż rosły bo miałam zaledwie 16 lat rodząc. Aktualnie mam 20 lat a moje piersi maja rozmiar B i ciesze się z tego powodu bo mimo że są mniejsze pozbyłam się asymetrii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam asymetrię piersi...miałam kilku facetów i strasznie wstydziłam się rozebrać przed nimi...teraz zauważam że dojrzewam...coraz bardziej akceptuję swoje ciałko ;)...ostatnio pani ginekolog mi powiedziała \\\"Jak ma kochać to z Tobą będzie...a jak nie kocha to choćbyś nie wiem jakie cycki miała to nic nie da\\\" ;-) głowa do góry dziewczyny Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem jedna to B a druga C. Nie wiem co z tym robić bo kiedyś miałam rożnice B i duże B, co było prawie niewidoczne. Teraz jest bardzo mocno widać. Pierś powiekszyła mi się w przeciągu dwóch lat, a od około 1,5roku biorę tabletki antykoncepcyjne i myślę, że to też mogło mieć na to wpływ. Kiedyś słyszałam, że pierś po stronie serca jest zawsze większa więc jak miałam różnice małe B i duże B wcale się tym nie przejmowałam. Ale teraz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze polecam artykuł o asymetrii: http://balkonetka.pl/2008/03/30/asymetria-piersi/ A po drugie co to jest małe B i duże B? Jakie ja mam B jeśli miseczka w 70B czy 75B jest na mnie za mała, a np. 85B dużo za duża? ;) (mam wymiary 77/96 i noszę 60FF/70F brytyjskie ;) ) Dziewczyny, miseczka B (czy C, czy D, czy H, czy J...) jest różnej wielkości w zależności od obwodu, i ta w 60B jest dużo mniejsza od tej w 75B (która z kolei ma większą pojemność od np. 65D), ale różny obwód i różna miseczka to staniki na różne kobiety ;) Więc pisanie \"mam biust B\" jest bez sensu - literka bez obwodu niczego nie znaczy :) A tak w ogóle to polecam kalkulator rozmiarowy http://www.bra-fitter.prv.pl/, bo naprawdę niewiele z nas powinno nosić jakiekolwiek B - dziewczyny noszące dotychczas 70 czy 75B przeważnie powinny mieć staniki w obwodach 60-65 i z dużo większymi literkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcialuty
tak wiem jak to jest tez mam ten problem. chociasz róznica nie jest ogromna ale da sie zauwarzyc!! co mozna z tym zrobic, oprucz operacji plastyczniej bo to9 kosztuje majątek. jezeli ktos zna jakis skuteczy sposób prosze napisać www.olcialuty@wp.pl dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zajeteeee
halo drogie panie! zgłaszam się jako kolejna z tym problemem, a czy któraś z Was orientuje się ile taki zabieg mógłby kosztować? chociażby szacunkowo? dodam że ja wolałabym zmniejszyć większą niż powiększać mniejszą pierś. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżaaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykytr
no wlasnie. jaki moze by koszt takiego zabiegu ? ktos sie orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
nie martw się ja też tak mam lewa jest drastycznie większa od drugiej i w dodatku mam dwie córki i obie wolały jeść z lewej :/ a wtedy prawa robiła się jak orzeszek i zaden push - up nie był w stanie tego ukryć a teraz nie dość że asymetryczne to jeszcze wyciągnięte przez dzieci- koszmar - ale w życiu jest tyle problemów jakbym się miała czymś takim przejmować! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1985
Ja również mam nierówne piersi, zmianę zauważyłam w wieku ok. 20 lat. ciekawi mnie tylko jedna rzecz, o której żadna z Was nie wspomniała. Mianowicie sutek na większej piersi jest mniejszy , a nie większy niż na tej mniejszej. Trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_83
Cześć, mam 26 lat. asymetrię zauważyłam jak miałam 13 lat. Próbuję radzić sobie z tym tak: - noszę stanik wypchany uformowaną watą - jak jestem ubrana wcale nie widać różnicy - jeżeli ktoś wie gdzie można kupić jakieś odpowiednie dla tej przypadłości wkładki to poproszę o info - bo jak na razie to napotykam na jakieś małe sylikonowe dla dziewczyn z małym biustem, a to jednak nie to samo... - staniki zazwyczaj kupuję nieprzeźroczyste - w kostium kąpielowy wszyłam gąbkę, bo lepiej z niej później wycisnąć wodę niż z waty Chodziłam po lekarzach, i chciałam zrobić operację. lekarze odradzili mi to, gdyż podobno po urodzeniu dziecka jest duże prawdopodobieństwo, że piersi wyrównają się (hmmm co prawda, jak już znajdę faceta z którym zdecyduję się na dziecko, to szczerze mówiąc będzie mi to wisiało czy są równe...) pozdrawiam Was wszystkie, trzymajmy głowy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_83
Nadmienię jeszcze, że moja asymetria jest spora - jedna pierś jest o połowę większa od drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuściasta...
Oj kobitki, kobitki, jesli dla was B to spory biust to co ja mam powedzieć jesli pod biustem 70 w biuście 100 i nosze angielskie H. Może uważacie, że zmniejszenie piersi redukuje ból pleców to ja mam pomysł może dobrze byłoby sie zastanowić czy aby napewni nosicie prawidłowy rozmiar biustonosz .bo jesli ktos mówi że miał koszmaryn ból pleców to wybacznie niewierze że ma dobrze dobrany stanik. Może warto sie poedukować... pozdrawiam ps też cierpiałam z powodu bółów pleców moje piersi są asymetryczne od zawsze kiedy zaczynały mi rosnąc mam jedną o 1,5 rozmiaru wiekszą ale dobieram stanik do tej wiekszej jest poprostu ok, bo asymetria jest normą a nie wadą czy wrecz nieprawidłowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha łza na dnie studni
A ja mam 13 lat i lewą pierś większą o rozmiar od prawej ;( Co robić ? Czy to minie ? Czy będę kosmitką do końca życia ? Czy ja umrę ? ; ((( Pomocy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam wasze wypowiedzi i postanowiłam napisać.... Miałam taki sam problem,różnica piersi ogromna(B-DD) i niestety nie ma żadnych cudownych kremów ,masaży.. nic,kompletnie nic.Po ciąży również sie nic nie zmieniło,wręcz pogorszyło,bo to co było tragiczne,zrobiło się mega tragiczne.Jedyne wyjście to operacja plastyczna.Nie będę się rozpisywała jaki to dla kobiety dyskomfort jaki ogromny kompleks bo świetnie to wiecie.... Udałam się do kliniki chirurgi plastycznej dr,Dmytrzaka(cudowny człowiek)jak zobaczył, stwierdził że To koniecznie trzeba zrobić ,bo może sobie jedynie wyobrażać jaki to dla mnie musi być problem. Niestety na wstępie powiedział że przy takiej asymetrii operacje muszą być dwie.Pierwsza-powiększenie przez implant,druga podniesienie i ewntualne zmniejszenie.Innej możliwości brak,no chyba że chcę drastycznie zmniejszyć większą pierś,czego mi nie poleca.Obecnie jestem po obu operacjach..od drugiej mineło kilkanaście dni,i jestem najszczęśliwsza na świecie:) Wyglądają świetnie,nigdy nie myślałam że mogę miec takie fajne cycki:)Latem jadę na urlop,i mogę założyć kostium bez wypychania go wkładkami,wszystko jest piękne i krągłe. To nie są tanie operacje,ja również nie jestem osobą zamożną,ale jak się mocno chce i ma się wsparcie to w końcu sie uda. Dzięki dr.Dmytrzakowi i dr.Śliwińskiemu jestem uśmiechnięta,gdyż wykonali fantastyczną pracę,przywrócili mi radość życia..tak,tak,dokładnie radość :) Ten tekst powielam,ale tu dodam jeszcze że powiększenie piersi(w zależności od modelu implantu)to koszt 12-14 tys.Zmniejszenie ok.10 tys.Należy jednak pamiętać że ceny są równiez uwarunkowane tym GDZIE I U KOGO robimy....lepiej zapłacić więcej i mieć pewność oraz cudowną opiekę niż ktoś ma coś spaprać. Jeszcze jedno,w moim przypadku płaciłam po pół ceny każdego zabiegu,czyli raz 7tys.,raz 5tys....obłędna kwota,ale warto było odkładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-(((40tka
W tym roku stuknie mi 40-stka mam problem bardzo asymetrycznych piersi, a do tego wałki po bokach i oponka na brzuchu, nie mam talii i nienawidzę swojego ciała. Całe życie się odchudzam, czasem są efekty, którymi się cieszę krótko, a potem zajadam kompleksy i stres i błędne koło. ALE POWIEDZIAŁAM DOSYĆ , "NA DRUGIE TYLE TERAZ PRZYGOTUJ SIĘ" czyli drugie pół życia (mam nadzieję, bo mam geny długowieczności;-) chcę przeżyć jako świadoma kobieta, a nie "dziwaczna masa"... Nie stać mnie na operację piersi, może wezmę kredyt, tylko, że mąż moje problemy uważa za fanaberie... Może znajdzie się lekarz, który podejmie się operacji gratis, np. w ramach promocji??? A gdyby któraś z Was chciała dorzucić złotówę z dopiskiem: "prezent dla 40" to podaję konto: 17 1050 1676 1000 0004 0277 5589

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
:-(((40tka, Ciebie chyba porąbało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetankowska
Słuchajcie,a czy któras z Was próbowała moze zniwelowac ta asymetrie za pomocą kwasu hialauronowego,czyli zabiegu Macrolane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldek111
Ja też mam asymetrie, bardzo duża- jedna pierś mam rozmiaru C a drugiej nie ma prawie wcale, to nawet nie A :(( lekarz powiedział że to wrodzony niedorozwój piersi mogę sobie tylko zafundować operacje i tyle Doradźcie cos, proszę... mam dość wypychania biustonosza :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bapata
@matyldek... Zobacz sobie kochana ten filmik- to chyba coś co rozwiązać może Twój problem Dodam, że ja do tej kliniki juz dzwoniłam bo jestem zainteresowana powiększeniem piersi i wyglada to bardzo dobrze wstrzykują sw piersi własny tłuszcz tylko jakoś specjalnie odwirowany więc on się nie wchłania i nie trzeba nic uzupełniać jak to jest z kwasem , po zabiegu tylko siniaki no i trzeba nosić jakiś specjalny stanik- aparat on naciąga skórę przed zabiegiem no i tak właśnie wyrównując asymetrie min - ja mam taka o jeden rozmiar , niby strasznie nie widac ale mnie przeszkadza.... Podali mi stronkę z filmem zobacz koniecznie http://www.youtube.com/watch?v=d3u9X2R44uE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można spróbować łączenie kilku metod z zakresu medycyny naturalnej: masaż, bioterapie, refleksoterapię, stymulacje w punktach akupresury, zioła, kremy. Na kilkanaście pań które skorzystało z tej metody kilku udało się pomóc. Terapię wg tej metody wykonywałem 3 lata temu na paniach które same zgłosiły się by brać w niej udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmania290
W przypadku asymetrycznych piersi wydaje mi sie, ze najlepiej byloby poddac sie operacji plastycznej, bo tylko ona daje trwałe efekty i jest w stanie w 100% poprawic wyglad biustu. Tutaj: http://www.piersi.info.pl mozesz poczytać więcej o zabiegach, implantach, przeciwwskazaniach do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Znam ten problem tez przezywalam to bardzo. Nie chodzilam na basen wstydzilam sie rozebrac albo przebierac na wfie... jedna A totalnie zero druga duze b. Jako ze jestem bardzo szczupla bylo to widac. Od 18 roku zycia zbieralam na operacje. W wieku 23 w koncu mi sie udalo. Bylam na konsultacji u polowy warszawskich lekarzy az w koncu jeden normalny powiedzial ze mam ZESPOL POLANDA. Teraz mam 2 rozne implanty anatomiczne. Wygladaja swietnie a bolu nawet nie pamietam bo jak sie obudzilam i spojrzalam w dol bylam najszczesliwsza na swiecie. Kazdej ktora ma taki problem doradzam operacje tylko musicie miec dobrego lekarza. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwa_Ka

też miałam asymetrię piersi - u mnie rozmiar większej mi odpowiadał więc udałam sie do kliniki i miałam operację plastyczną biustu. wszczepiłam implant Motiva i jestem zachwycona 🙂 dr Bieńkowski z Bydgoszczy ma ogromną wiedzę i doświadczenie w tym co robi i mogłam przed operacją zobaczyć też wizualizacje mojego "nowego - starego" ciała - dr ma tam specjalne urządzenie 🙂 super podejście ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

a mi się podobają takie dziewczyny z różnymi piersiami. nie wiem czemu ale asymetria u kobiety (szczególnie piersi) strasznie mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×