Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaniepokojony

Podwyższona temepratura w czasie ciąży

Polecane posty

Witam Czy jest jakaś reguła co do okresu w ciąży, w którym jest/powinna być podwyższona temperatura. Żona (9 tydzień- od dnia ostatniej miesiączki) jest przerażona. Od około 2-3 dni ma niższą temperaturę 36,5-36,6. Skończyły sięteż nudności. Do tej pory było 36,7-36,9. Na USG byliśmy tydzień temu. Komórka jajowa miała około 3cm, sam płód 11 mm. Prawidłowo zagnieżdżony. Bijące serduszko. Czy są jakieś powody do niepokoju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WM
obydwoje jesteście panikarze, ja będąc w ciąży ani razu nie mierzyłam sobie temperatury, a tu z taką dokładnością... czy lekarz zalecił Wam codzienne mierzenie temperatury? Jak wzrośnie powyżej 37,5 to byłby dopiero powód do zmartwienia. Sami stwaracie sobie problemy, a żona w ciąży nie powinna się martwić takim i rzeczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka35
Uważam, że nie ma powodu do niepokoju. Różnica jest niewielka. Jak byłam w ciąży to w ogóle nie mierzyłam temperatury, z wyjątkiem dnia, kiedy się przeziębiłam i miałam gorsze samopoczucie. Z pewnością wszystko jest OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Bardziej konkretnych, czyli jakich? Że to jakaś straszna choroba? Czy że hormony juz się ustabilizowały? Chyba rzeczywiście panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej konkretne informacje to takie jak: kiedy (w jakim okresie ciąży) powinna spaść/unormować się temperatura, czy zaniknięcie objawów ciąży jest czymś normalnym, np. nudności. Pewnie nie byłoby żadnych podowód do niepokoju, gdyby nie wcześniejszy (przed zajściem w ciążę) niski poziom prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa
jesli bardzo sie obawiacie to idzicie do lekarza przeciez tu na forum nie znajdziecie odpowiedzi, każdy coś radzi,ale nie macie 100%pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszędzie piszą i mówią - każda ciąża jest inna. Dlatego Wasze wątpliwości powinien wyjaśnić lekarz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga
To, że nudności ustapiły i temperatura nieco zmalała znaczy, że wszystko jest w porządku. Nudności nie trwają przez całą ciążę, ale jedynie na początku. Podobnie jest z podwyższoną temperaturą. A tak wogóle, po co mierzycie tempetaturę? Wystarczy, jeśli podwyższona temperatura przez co najmniej 16 dni potwierdzi ciążę. Dalej trzeba cieszyć się każdym dniem z nowym małym człowiekiem, a nie stresować siebie, a szczególnie żonę temperaturą. Odłóż termometr na najwyższą płkę . Wszystko jest w porządku. Jeśłi mimo wszystko znów zaczniesz szukać dziury w całym, zajrzyj na stronę www.lmm.pl (lub org.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------------
Dziewczyny, wypowiedzcie sie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm........
Nie chce wzbudzac paniki, ale na forum dziewczyny pisaly, ze po ustaniu zwyklych dolegliwosci ciazowych poronily. Nie mowie, ze to regula- ale mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie straszcie faceta
http://www.mateusz.pl/rodzina/nmpr02.htm poczytaj - zresztą jeśli nic poza tym niepokojącego się nie dzieje, to nie panikujcie, a w razie czego zapytajcie lekarza. w tym linku masz napisane, ze wyższa temp. utrzymuje się do poczatku 4 miesiąca, może u żony spadek następuje ciut wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie straszcie faceta
choć 9 tydzień to za wczesnie, tak po 12 to można uważać chyba że nic złego się nie dzieje. radziłabym zamiast szukać tu odp. i się denerwować - po prostu wizyta u lekarza, zbada żonę i się wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×