Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zorko

Golarka elektryczna na mężczyzny - jaka najlepsza ???

Polecane posty

Ja mam Brauna, za program lojalnościowy stacji benzybnowej dostałem Philipsa. Braun niech się schowa. Zalety Philipsa to, nozyki obrotowe na trzech teleskopowych ośkach, lepiej układają się na buzi, materiał z jakiego zrobione są głowiczki jest ZNACZNIE delikatniejszy niz u Brawna. Przyjemnie jest w dotyku do skóry. Akumulator trzyma 2 tyg przy codziennym goleniu. Można wygolić się prawie tak gładko jak żyletką Brawn tego nie zrobi. Polecam z mojego praktycznego zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja własnie mam takie zdanie na temat Brauna. tez przeszedłem juz przez wiele innych maszynek i składa sie tak ze ta jest jedna z najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon_rad33
Dobry gadżet, każdemu facetowi się przyda, czy stary czy młody. Ja mam standardową do twarzy, często korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Braun, tylko CoolTec - ja od siebie polecam model CT2cc, bardzo podobny jak ten wyzej, tylko ma stacje czyszcząco-konserwującą jeszcze w zestawie. Sprawdza się na moim zaroście świetnie i co najważniejsze w ogóle nei podrażnia, a wręcz przeciwnie bo przyjemnie chłodzi :D ja kupowałem tutaj: http:// satysfakcja.pl/p/158146-golarka-meska-braun-cooltec-ct-2cc-czarna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddssa
A jaka jest dokładnie różnica pomiedzy własnie tą maszynką a Braun Cruzer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor443
Mam Cruzera do twarzy i również mogę potwierdzić, że nie podrażnia skóry. Używam żelu chłodzącego po goleniu, więc narazie zostanę przy tej golarce, ale jak będę zmieniał to pomyślę nad coll tech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossskowska
Ja chyba własnie kupie taka maszynke swojemu facetowi, bo powiem szczerze ze teraz troszkę zarósł :) a taka maszyka to i obetnie i ostrzyże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_ty_lda
Fajne sa te brauna z trymerem. Mój chłopak zaczął go ostatnio dość często używać, fajnie zarost wygląda podcięty i wymodelowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepski pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babyliss sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaddi
Pytanie brzmi za ile ma być ta golarka elektryczna, ponieważ np. wymieniona wyżej Braun series 7 jest to bardzo droga golarka gdzie cena dochodzi nawet do 1000 PLN. Jeżeli mamy do wydania tak ze 400 PLN to ja polecam Philipsa AT890 albo właśnie Braun CoolTec 2s. Dodatkowe informacje można znaleźć na http://www.maszynkidogolenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraEm
To wszystko zalezy od upodobań i wielkości portfela ;) A tak serio, to ja kupiłam mojemu facetowi na 30 urodziny golarkę elektryczną Philips SensoTouch RQ1155. Mozna wybrać sposób golenia - na sucho lub mokro. Delikatny dla skóry nakładany trymer do brody umożliwia modelowanie na wiele sposobów — zarówno 3-dniowego zarostu, jak i krótkiej brody. Póki co jest bardzo zadowolony, więc mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśczynka
Ostatnio widziałam gdzieś reklamę Zelmera, ponoć do każdej golarki na dają suszarkę do włosów gratis! Idealny prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratisy swoja droga ale golarki zelmer mozna smialo poleic, jest to jeden z liderow w tym segmencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśczynka
Już kupiłam na prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parobola69
co oprócz ceny was przekonało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśczynka
Ja kupiłam dla męża Zelmera ZSH20100, można nią golic się na sucho i mokro, a mąż właśnie taka chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj akurat woli z potrojna glowica, ale tez mozna nia na sucho i mokro, wydaje sie bardzo dobra oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu mezowi kupilam na swieta zelmer SH15900 za pare dni zobaczymy jak mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż takze dostal ode mnie golarke zelmer na swieta, jeden z nowszych modeli, jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj chlopak sam sobie kupil taki prezent ostatnio, golarke zelmer, nie znam modelu, ale efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek a
Bez przesady, ja mam golarkę i do tego dodatkowo czasem używam brzytwy fryzjerskiej kupiłem sobie jakąś zwykłą z Fryzomanii dałem ok 20zł http://www.fryzomania.pl/category/proba2 i sprawuje się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaff
braun waterflex lub philips series 7 lub wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość techem
polecam braun series 7, porządne innowacje, jakość na 5. Myślę, że te golarki poradzą sobie z każdym zarostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znowu od lat używam golarek panasonic i nie zamierzam eksperymetnować ze zmianami. zadowoklony jestem od długiego czasu więc eksperymenty nawet nie byłyby wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonaona
ja się jakoś nie przywiązuję specjalnie do konkretnych marek, lubię gonić za nowinkami. Szczególnie jeśli czegos aktualnie potrzebuję tak czy siak, a cieszy się to dobrą opinią to dlaczego nie wypróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×