Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opalanko

Opalanie metodą natryskową! Dziewczyny wiecie cos o tym??

Polecane posty

Gość bondiuelaela
Ja korzystałam z natryskowego już kilkakrotnie i zawsze byłam zadowolona, ale właśnie robiłam w sprawdzonym miejscu. Zawsze na wiosnę korzystam żeby po zimie się troszkę przyciemnić, a potem to już korzystam z naturalnego słoneczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaGdynianka
Ja osobiscie jestem zadowolona z opalania natryskowego korzystalam ostatnio na sylwestra robila mi kolezanka kosmetyczka za 60 zl i efekt byl super mialam biala jaskrawa sukienke na sylwestra i krolika i to opalenie nie zabrudzilo mi sukienki a sama opalenizna extra! jesli jakies pytania tochetnie odpowiem podaje gg 43144816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaOla1233
ja się zdecydowałam i kupiłam tego okazika. idę na opalanie po weekendzie i nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Gdynianka
Daj znac jak wyszlo to opalanie ale jak bierzesz tylko czesc ciala to naprawde bedzie spora roznica na czesci opalonej a nie oplonej daj znac jak Ci sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaOla1233
ok dam znać. kupiłam sobie opalanie na całe ciało a nie tylko na część :D także zobaczymy jak to wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona Gdynianka
wyjdzie napewno super choc ja jestem uprzedzona do tego typu promocji gdyz napewno beda chcieli zurzyc jak najmniej plynu opalizujacego z okazji tej promocji... wiem bo kiedys dawno jak z grouponu poszlam na tego typu promocje, zawsze tak jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaOla1233
Dzisiaj byłam na opalaniu natryskowym. Wygląda to faktycznie super. W ogóle bardzo przyjazny salon, połączony również z fryzjerem. Póki co nie myję się do wieczora, zobaczymy jak będę wyglądała jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona gdynianka
Duzo z Ciebie spynie podczas kompieli z tego co teraz masz na sobie...i napewno opalenizna bedzie nieco jasniejsza niz teraz to wyglada, napewno masz wrazenie ze jestes weglowo brudna? a powiedz solidnie Ciebie spryskali? szkoda ze nie masz porownania z tym jakbys poszla w normalnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLAM TAN
Zapraszam do skorzystania z nowej bezpiecznej dla skóry metody opalania GLAM TAN. Najnowocześniejsza formuła płynów do opalania firmy GlamTan z Niemiec pozwala uzyskać najpiękniejszą zdrową opaleniznę całego ciała bez wysuszania skóry !!! Produkty (w pięciu odcieniach) przeznaczone do opalania są na bazie wody i brązowego cukru! W 100% naturalne - nie uczulają, nie są przeciwskazaniem przy AZS ani łuszczycy i innych chorobach skóry. Idealne rozwiązanie dla osób z bielactwem. Opalenizna jest naturalna, jaśnieje równomiernie i utrzymuje się do około 10 dni Tylko teraz pierwszy zabieg opalania całego ciała w cenie promocyjnej! JEDYNY PRODUKT W POLSCE KTÓRY GWARANTUJĘ PIĘKNĄ OPALENIZNĘ JUŻ PO 1 GODZINIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam opalanie natryskowe w AU. Kolor barwnika dobiera się indywidualnie do karnacji ,posiadamy trzy rodzaje barwnika jasny,śreni i mocny ,dodatkowo podczas aplikacji regulujemy strumień aplikowanego barwnika .Opalenizna jest jak najbardziej naturalna , nie pomarańczowa.W dniu opalania zalecane jest ubranie się w lużne ,ciemne ubrania ,aby barwnik sie mógł wchłonąć i zabarwić skórę ,więc jest możliwość lekkiego zabarwienia ubrań w dniu zabiegu ,ale oczywiście wszystkie ewentualne pobrudzenie ubrań -spiera się bez problemu,gdy zmyjemy barwnik po 5 godzinach nie występuje żadne brudzenie .Skóra jest bardzo ładnie i naturalnie opalona .Utrzymuje sie to od 8 do 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cera jasna nie jest gorsza od bladej to głupie że ktoś wymyśli ze tak jest i wszyscy tego słuchają tak samo jak ktoś wymyślił że ludzie grubi są lepsi od chudych to głupota moda jest zmienna kiedyś była moda cera jasna i pewnie kiedyś ta moda wróci bo powiedzą że jasna cera odmładza a co do opalenizny dobry pomysł do samoopalacz ale dobry i trzeba umieć rozprowadzać można zrobić natrysk ale w dobrym gabinecie bo w złym efekt będzie sztuczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dobrym gabinecie efekt jest naturalny i trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde opalanie natryskowe brudzi. Sprawdza się do ciemnych kreacji ale na własny ślub nie jest to dobre wyjście. Wystarczy że twoja ręka będzie ocierać o gorset od sukni (co jest nieuniknione) i pod pachami po jakimś czasie będziesz mieć beżowe zacieki. Ktoś wspomniał o samoopalaczu to tym bardziej odradzam. Lepiej iść na solarium i kilka razy się opalić przed weselem niż martwić się później o plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flinka67
Mnie opalanie natryskowe zupełnie nie odpowiada. Byłam raz w opolskim salonie. Na skórze pozostały mi brzydkie plamy. Później zaczęłam stosować krem samoopalający Aloe Vera hb. Po nim opalenizna wygląda naturalnie, a co najważniejsze nie pozostawia plam na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie chodzę na opalanie natryskowe tu: http://www.strefa-piękna.pl/ Moim zdaniem to świetny sposób na zachowanie słonecznej opalenizny przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Mnie akurat sztuczna opalenizna nie kreci i nie wiem czy dałabym się wysmarować tak, jak bym miała "żółtaczkę". Za to bardzo mi się podobają tatuaże. Sprawdzałam ostatnio ten portal - http://dziarownia.pl/ gdzie znalazłam bardzo ciekawe realizacje! Polecam jeśli planujecie w ten sposób ozdobić swoje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej korzystam z usług Studio Profesjonalnej Kosmetyki gdzie ostatnio pani Basia namówiła mnie przed weselem koleżanki na opalanie natryskowe. Efekt był powalający. Z tego co wiem klientki bardzo sobie chwalą wykonywany tam makijaż permanentny. Ofertę salonu znajdziesz pod adresem www.studiokosmetyki.com, gdzie możesz również wcześniej zarezerwować sobie wizytę u wybranej kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup brązową pastę do butów i się natrzyj. To naprawdę taki sam efekt. Oczywiście, że nibyopalanie natryskowe też brudzi odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×