Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opalanko

Opalanie metodą natryskową! Dziewczyny wiecie cos o tym??

Polecane posty

Gość opalanko

Dziewczyny czy znacie moze opinie na temat tej motody opalania?Z własnego doświadczenia lub znajomych?Chciałabym w ten sposób opalić się na swoj ślub ale słyszałam wiele negatywnych opini...jak coś wiecie to napiszcie prosze!Pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalanko
ale jakie konkretniej opinie słyszałaś Rudasku?? A moze sama to stosowałaś??Napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zastosowalam....nie wiem czyylo zle wykonane czy co?? wyglada brzydko....kolor sztuczny blee mi sie osobiscie nie podbalo!! a poza tym jak to schodzi to juz szkoda gadac.....wygladasz akbys byla brudna!! moze zalezy to od skory itd!! ale osobiscie 2 raz sie nie podejme tak ryzykownych krokow!! moze pomoze cos wiecej sesji albo cos ale ja rezygnuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zastosowalam....nie wiem czyylo zle wykonane czy co?? wyglada brzydko....kolor sztuczny blee mi sie osobiscie nie podbalo!! a poza tym jak to schodzi to juz szkoda gadac.....wygladasz akbys byla brudna!! moze zalezy to od skory itd!! ale osobiscie 2 raz sie nie podejme tak ryzykownych krokow!! moze pomoze cos wiecej sesji albo cos ale ja rezygnuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam Ci mój post wrzucony już gdzies przy okazji... Airbrush: Ja w lipcu zamierzam sobie zrobić próbę i wtedy zdecyduję, czy na ślubie też. Ja generalnie jestem blada, mój Młody też (jesli ja robię airbrush, on powiedział, że tez, żeby głupio nie wyszło na zdjęciach - troszkę ma tutaj racji...). Z solarium mam ten problem, że ... nie działa. Tak samo jak samoopalacze. Więc spróbuję to - oczywiście najjaśniejszy odcień, żeby nie było szoku. Poza tym w białej sukience i tak nie będę wyglądała na bladą, więc nie chce \"przedobrzyć\". Rozmawiałam już o tym z moją kosmetyczką i oto, czego się dowiedziałam: Zabieg trwa ok. 20 min, u mnie kosztuje 90 zł - całe ciało. Trzyma się ok 7 - 10 dni, schodzi ze skórą, tak że przed i po trzeba zrobić peeling. Do kosmetyczki najlepiej przyjśc w czymś ciemnym i luźnym, bo to jest farba, więc nawet po \"ustawowym\" czasie schnięcia może jeszcze pobrudzić łaszki. I pełny efekt jest po dwóch - trzech godzinach. Czasami jaśnieje, czasami ciemnieje. Mogę zdac relację za jakieś dwa-trzy tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, Rudasek! Naprawdę było tak źle? Przestraszyłaś mnie trochę i zmartiwłaś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nereczko jak dla mnie to ....:-/ tzn ja bymnie ryzykowala na slub...ale to moze byc tez kwestia wykonania i skory moze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w sobote z reszta zalozylam temat.. taki sam.. w piatek tydzien temu 10 minut..zrobilam probe na polowe ciala.. trzeba cialo wydepilowac odpowiednio wczesniej i zrobic peeling... dobrze jak masz kondycje skory w dobrym stanie..wiesz nawilzenie.. ja mam cere tradzikowa.. wiec wysuszona masciami..i twarz mi najszybciej zeszla... bo na ciele.. fajny efekt jeszcze jest a juz 5 dzien.. ale buzia.. .. juz ja nawilzam bo za 2 tygodnie slub.. jestem zadowolona z efektu i napewno go powtorze ..tym razem na cale cialo..ale lepiej sie przygotuje.. cale cialo u mnie w miejscowosci..(warszawa) 80 zeta.. ja polecam.. nie brudzi bardzo ubrania..co mnie zdziwilo.. szybko schnie.. i po 1 prysznicu kolorek sie ladnie wyroownuje.. (bo 1 dzien to masakra.. w sensie ze efekt jest bardzo mocny) najlepszy efekt 2-4 dzien... potem juz lekko schodzi..jak samoopalacz.. kwestia dbania.. wiesz musisz nawilzac.. nie przesadzac z tarciem.. tylko osuszac skore... mnie sie podoba.. szkoda ze tylko 7 dni..okolo.. bo ja nie lubie slonca..i solarki... ani marfefki.. takze taki zabieg dla mnie akurat.. tak na slub..i do zdjec.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samoopalaczem sama sobie tak rowno nie nalozysz.. pozatym dlugo trzeba czekac az wyschnie ..zeby smug nie bylo nie myc.. itp itd.. a tu rachciach i po sprawie.. ponadto.. jak masz ladna buzie..w sensie zero tradziku.. i nawilzenie odpowiednie to napewno bedzie dobrze..ja jak mowilam mam niezabardzo.. ale nakladam nawilzajacy ciemniejszy podklad i wyroownuje..ale jestem ciemniejsza.. w sensie opalona.. i to bardzo naturalnie..nie pomaranczowo.. nie zolto... naturalnie.. i to jest chyba najwiekszy plus... pomijajac szybkosc schniecia przed slubem..zrob probe..zobaczysz jak twoja skora to zniesie.. ze peeling trzeba koniecznie zrobic..(ja sobie na biuscie darowalam i w porach mam ciemniejsze punkciki..ale piersi pokazywac wszystkim nie bede... ;) ) na ten jeden dzien warto sie zrobic na bostwo.. ;] ale wczesniej zrob probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge jeszcze doradzic... zeby dobrze sie osuszyc przed natryskiem.(mnie sie trafil upalny dzien.. i pod pachami pomimo depilacji bylam troche .. nie bylam idealnie sucha.. ponadto deko sie spoznilam.. to tez dalo swoje..) i pod pachami mam deko jasniej.. ale na 2 raz to juz przyjade wczesniej..ochlone.. wyschne.. moze nie bedzie takiego upalu?? i rzeczywiscie luzniejsze ubranie..zeby go nie ubrudzic.. ja np zakladajac plecak z ramienia deko starlam... ale rozmasowalam i bylo ok.. po prysznicu..(po 10h) sie wyrownaly wszytskie takei jakies awaryjne otarcia naprawde polecam.. uszy.. sa fajnie ciemniejsze..czego nie da sie zrobic samoopalaczem.. szyja rowniotko. ja jestem bardzo zadowolona.. ;] i goraco polecam wszystkim bladym twarzom.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Cholera, podniosłaś mnie na duchu - teraz tym bardziej wiem, że spróbuję :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowolona
a ja mogę polecić, może trafiłam na dobrego \"wykonawcę\" ale wyszło świetnie, robiłam 2 razy przed ważnymi imprezemi, kolor bardzo naturalny, może nie trzyma sie rewelacyjnie długo ale myślę że na ślub jest w sam raz. nie byłam w kabinie tylko pani przyjechała do mnie do domu ze sprzętem przypominającym odkurzacz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie bylam w kabinie... w salonie odnowy w pomieszczeniu wylozonym folia.. i pani natryskiwala mnie .. \"odkurzaczem\" ;] nerka śmialo.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Czyli są jednak jakieś pozytywne opinie... :) No to śmiało... Do boju! Znaczy, do kabiny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie czułam się bardzo niekomfortowo i te wszystkie pozy w jakich trzeba stać... Uwierzcie mi sama do siebie się śmiałam, poza tym denerwuje mni, że wyglądam jak po samoopalaczu tak samo schodzi ze skóry jak samoopalacz. No może dokładniej jest rozłożona opalenizna po natrysku, ale ja i tak osobiście wolę solarium albo słoneczko. P.S. A i miałam plamy na ciele jak się zmywało fuuuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zadowolona
Ancik nie przesadzaj z tymi pozami! Co za problem stanąć przodem, tyłem, bokami, a potem wystawic noge zeby opalić wewnętrzną stronę? Do nerki: napisałaś "do kabiny" a w kabinie natryskowej podobno o wiele gorzej wychodzi! więc nie do kabiny a do odkurzacza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki za info... Będę uważała, do czego mnie wsadzają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wlasnie schodzi juz opalenizna..ale we czwartek ide juz ..bo w sobote slub.. schodzic..schodzi..jak po samoopalaczu.. trzeba stosowac peeling i tyle.. albo promienie albo natryk (ja mam bardzo jasna karnacje i opalanie w solarce nie ma efektu jestem lekko czerwona.. tylko mi plamy sie uwidaczniaja po poparzeniach slonecznych z dziecinstwa.. bo mnie opalali bo blada bylam.. dziekuje za sloneczko pozy??? stoisz.. reke podnosisz.. odwaracasz sie.. zeby bylo dobrze pokryte cialo.. solarium? nie kazdy moze.. slonce?? tez nie dla kazdego.. dla mnie natrysk jest super.. nie mam zamiaru serwowac sobie co 2 tygodnie..ale na taka impreze ..raz w zyciu.. moze jeszcze kiedys.... napewno skorzystam.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja.. juz pos lubie nerka.. chcialam Cie jednak uczulic na jedna rzecz.. ja bylam strassznie zadowolona z natrysku.. ale jednej rzeczy nei wzielam pod uwage.. i mialam mala. \"usterke\" na twarzy (na zdjeciach nie widac.. ale ja o tym wiedzialam i blizej bylo widac na mnie) mialam profesjonalny makijaz zamowiony w tym samym zakladzie co fryzjer.. oczywiscie bylam opalona (w czwartek bo u mnie na 3 dzien ladnie wygladalo - czyli od czwartku zero peelingu) fryzjerka nakrecila walki.. pod suszare.. .. podszuszyla wlosy..poszlam do kosmetyczki..a ta mi ze mam luszczaca sie skore.. ze peeling by sie prydal ze pod wplywem zabiegow fryzj. skora zaczela mi schodzic i opalenizna tez.. sumasumarum.. mialam 2 jasne plmki na twarzy.. i pod wplywem temp. troche bylo je widac i ja sama zle sie czulam.. nie przyszlo mi do glowy ze wyszuszenie wlosoow.. (dlugo trwalo w takiej zamknietej suszarce zachodzacej na twarz) tak niekorzystnie wplynie na cere... i \"opalenizne\" wez to pod uwage planujac zabiegi upiekszajace... ja chcialam jak najszybciej usunac wszystkoz twarzy i na poprawinach.. nie bylam juz tak opalona.. ale nie bylo przynajmniej plam.. i ja sie lepiej czulam.. to tyle.. z doswiadczenia.. bo .. proba byla ok.. opalenizna do momentu fryzjera tez.. tylko potem.. kurde... nie zabardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Spróbowałabym zamiast tego solarium... Ale co by to musiało być, żeby mnie chwyciło...? Ile najdłużej można siedzieć, przy bardzo jasnej skórze, żeby sobie nie zrobić krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Szkoda,ze to takie drogie....a tak szybko schodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusha0000
Polcam metodę SUNJUNKIE ze względu na świetne preparaty,które nie dają efektu żółtej skóry - kolor jest fantastycznie brązowy. Robiłam taki zabieg w Niemczech , ale wiem , że metoda jest już w Polsce - otwiera się taki salon w Krakowie z ceną 59 PLN za twarz i ciało więc to chyba nie jest drogo. Oczywiście na pewno najpierw będzie to cena w promocji , ale jak się policzy te wizyty w solarium , zeby dostać taki brąz - to wychodzi na to samo - normalnie takie opalanie kosztuje ok 90 PLN. Same preparaty można też używać w domu bez chodzenia na zabieg. Efekt jest super i schodzi dopiero po kilku dniach. Polecam szystkim bo solarium wykańcza skórę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natirka.
wiemy wiemy, przede wszystkim jest dla nas bezpieczniejsze... opalanie natryskowe jest fajne szczególnie gdy potrzebujemy szybko podłapać ten opalony wygląd, nie wiem, na jakieś wydarzenie, święto samby w rio, cokolwiek :) polecam sobie poczytać na temat samego zabiegu i stosowanych preparatów aby wiedzieć "z czym to się je" http://15-115.pl/zabiegi.php?page=opalanie_natryskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje doswiadczenie z
opalaniem natryskowym: plusy: bezpieczne ladny, rownomierny efekt minusy: - ile razy dziennie myjecie rece? no wlasnie, w takich rejonach szybko sie zmywa, po 1 dniu juz bedzie nieco widoczne,- ale nie wyglada to tragicznie,aczkolwiek tzreba uwazac.a co z demakijazem?- oczywiscie takie srodki jeszcze szybciej zmyja taka opalenizne. -basen, dlugie prysznice a nawet kapiel, sauna- ZAPOMNIJCIE!!!!! - jak bedziecie sie pocic to oczywscie beda plamy ( czytalam ze jakas dziewczyna przy uprawianiu seksu poplamila oplenizna posciel faceta ;-) czy natryskowe to ALternatywa do solarium/naturalnej opalenizny - nietstey dla mnie nie!!! dobre wyjscie na np. wesele, ale na ''stale '' to raczej nie -za duzo trzeba uwazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaOla1233
a ja bym chciała bardzo spróbować, bo jeszcze nigdy nie miałam okazji, bo droga to inwestycja. i znalazłam teraz na okaziku kupon http://www.okazik.pl/poznan/deal/ju%C5%BC-od-15-z%C5%82-za-opalanie-natryskowe-w-galerii-image tylko co myślicie? bo ja nigdy jeszcze nie mialam okazji korzystać z takich kuponów. cena mnie bardzo kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×