Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona-24

dobry ginekolog-Szczecin

Polecane posty

szukam dobrego-tzn co znaczy wg mnie dobry:) -cierpliwy,delikatny,który wytłumaczy co i jak i który nie poskąpi skierowań na badania jeśli to koniecznie,ale raczej wolę kobietę-ginekolog źle znosze badanie ginekol dlatego musi być lekarz naprawdę cierpliwy:) Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinkaaaaaaaaa
tez jestem ze Szczecina i tez jestem ciekawa. do tej pory nie znalazlam takiego, ani zadna z moich kolezanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u dobrej niby doktor Sylwista-Jaśkiewicz,przymuje teraz na Duńskiej,ale jedno wielkie ALE raz byłam u niej państwowo-maskara-po badaniu zemdlałam:( byłam prywatnie-kobieto o niebo milsza ,o niebo delikatniejsza zastanawiam się czy wtedy raz miała zły nastrój czy poprostu za kasę zrobi wszystko...chętnie bym poznała innych opinie na temat tej Pani Doktor!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczynski
sroczynski, cierpliwy,delikatny,który wytłumaczy co i jak i który nie poskąpi skierowań na badania jeśli to koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a delikatny on chociaż jest?i cierpliwy?bo ze mną to nie tak prosto;) bardziej bym wolała iść do kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczynski
kobiety nie są delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczynski
ja chodze do medimaxa lat około 36 ...38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam
najlepiej zeby mial duza wlochata klate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość series
Dr Jerzy Łokociejewski. Przyjmuje prywatnie na Oś. Słonecznym w środy, czwartki i chyba wtorki. Jego numer tel.jest w branżówce. Bardzo sympatyczny i komunikatywny. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta734
Ja polecam dr Giżewskiego. Sama się u niego leczę. Już podczas umawiania się na wizytę zorientujecie się że to fachowiec. Zainteresowane piszcie na edzia734@gazeta.pl to podam namiary. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuska
A wiecie moze ile kosztuje wizyta u Pana Doktora Łokociejewskiego bo bylabym zainteresowana wizyta u niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chcialam sie dowiedzieć jak teraz wygląda wizyta u dr J. Giżewskiego? Jaki to lekarz. Koszty. I wg wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolkaa

Od kilku lat chodzę tylko i wyłącznie do MediluxClinic www.mediluxclinic.pl przy ul Królowej Jadwigi . Jak tylko pojawią się u mnie jakiekolwiek niepokojące objawy to idę do nich, a wychodzę z ulgą. Moim zdaniem najlepsza przychodnia w tej materii, jeżeli chodzi o Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×