Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madagascar_tenczy

= / ... błagam pomóżcie

Polecane posty

Gość Madagascar_tenczy

Wieć tak ... Wczoraj z moim chłopakiem się rozebraliśmy ... co prawda on nie wszedł we mnie alni nie miał wytrysku ale bezbarwny płyn też przecież ma plemniki a to leciało napewno ... penisa miał zawsze na moim piodrze ... ale boje się że jakimś cudem mogłam zajść w ciąże .. bo przecież zawsze się może zdażyć ... dzisiaj zrobiłam test ciążowy (1 dzień po tej głupiej zabawie) i się chciałam dowiedzieć czy dzień po tym bezsensownym wybryku może mi pokazać test ciążowy czy jestem w ciąży ?? z góry dziękuje za porady!! Aha i jakie są szanse że jestem w ciąży :(?? (wiem że jestem głupia że to zrobiłam ... nie musicie nic mówić :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jesteś
że przypuszczasz, że jesteś w ciąży:D jakie szanse? nie dałabym nawet jednego promila na szansę zajścia w ciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwe
niemozliwe zebys zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do testu jest dołączona
taka karteczka z nadrukowanymi literkami. to się nazywa ulotka. trzeba to przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem malolaty sa mamusiami
moze zacznijmy tak : uwazam ze 15 lat na wspolzycie to troche za wczesnie to po pirwsze po drugie test ciazowy wykryje Ci ciaze po 6 dniach coprawda sa takie co wykrywaja nastepnego dnia ale nie sadze abys taki zakupila a po trzecie to ze jestes w ciazy jest nikle... Dobrze Ci radze, pochamuj swoje rzadze i poczekaj z sexem jeszcze pare lat i w tym czasie sie doedukuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi__ 26
Na pewno nie jesteś w ciązy!!! A testy wykazują ciąże doipero 6 dni od zapłodnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 17
kochana spoko ! w ciazy nie jestes ale uwazajcie oki.... aha i sie nie denerwuj bo ci sie okres zatrzyma, zacznie spoyniac i dopiero zaczniesz swirowac pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×