Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co za prezent

pomysl na niedrogi prezent slubny

Polecane posty

Gość Migdałowe smaki
Jeśli prezent ma być piękny i nie drogi polecam kosz podarunkowy. Dla znajomych kupiłam biały kosz na www.strefaupominkow.pl Produkty były naprawdę ekstra, nie takie jak w marketach. Starannie zapakowany , dotarł kurierem bez szwanku. Choć przyznam, że się tego obawiałam, bo w środku były słoiczki z konfiturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent powinien być praktyczny i użytkowy. Jeśli mam kupić na prezent jakąś okazję to idę do galerii Malta (jestem z Poznania). Zawsze wchodzę do 2 sklepów a Tab i Duka - mają tam sporo różnych gadżetów, akcesoriów do kuchni, jadalni itd. Uważam, że coś z tych rzeczy na pewno się przyda młodej parze. Sprawdź może i w Twoim mieście są te sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś znalazłam w internecie że firma Duka wykonują taką listę potrzebnych rzeczy dla Państwa Młodych, z której mogą skorzystać goście. Bardzo fajne rozwiązanie dla niezdecydowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pościel i ręczniki to oklepany pomysł, ale też bezpieczny , bo nie ma ludzi którym taka rzecz by się w domu nie przydała. Do koperty też bym się nie bała włożyć te 200 zł i po sprawie, czasami nawet najbliższa rodzina tyle tylko daje, bo nie ma, a nie chce kupić czegoś co może okazać się tandetą dla młodej pary, a kasa zawsze się przyda, nawet w takiej ilości. Ja bym się cieszyła i z takiego prezentu i z tej kasy, bo najważniejsze byłoby dla mnie, że dana osoba w ogóle przyszła, a nie , że jak kasy nie ma to nie przyjdzie bo wstyd itp, bo wtedy to samej mi byłoby wstyd, że ktoś by pomyślał, że będę obrażona, albo że będę miała pretensje. Nie przejmuj się daj to co uważasz :) Jak są dobrzy ludzie to docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio byłam na weselu jako os. towarzyszaca swojego chłopaka a ślub brał jego brat. Myslelismy bardzo dlugo nad fajnym prezentem i w koncu wpadlismy na pomysl ze pojdziemy w praktyczne rozwiazania. zamowilismy komplet przepieknych garnkow na http://www.dobregarnki.pl/ Jak sie potem okazało w luznych rozmowach po slubie, panna mloda opisala nasz prezent jako najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pooglądaj sobie może na https://dukapolska.com/ tam jest dużo rzeczy które są super na prezent ślubny, jakieś akcesoria czy dodatki do kuchni :) młodym na pewno się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysłem są vouchery. Ja polecam wejście do escape roomu New World 22. Super klimat i wspaniała okazja do sprawdzenia się w roli detektywa. Jest 0,5 roku na wykorzystanie więc młodzi wybiora się kiedy chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz jestem w podobnej sytuacji kombinowalam dlugo. Skonczylo soe na koszu piknikowym z olx gdzie targowalam sie o cene bo to niejest karalne a czasem da sie fajnie zbic cene. Do tego kupilam wino zrobilam swieczniki wlasnorecznie z malych szklanych sloiczkow i kupilam w sklepie za 2,3,4zl talezyki do jajek w ksztalcie serduszek caly koszt z jakimis dodatkowymi serwetkami materialowymi i papierem do spakowania wynioslo mnie okolo 130 zl wiec mozna efwktownie a nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Dla koleżanki z pracy fajny jest np. zegarek jordan kerr czy coś w tym stylu, nie za drogi, ale elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkus

Można dać np. fotoksiążkę i też powinna zrobić w roli prezentu całkiem dobre wrażenie. W zasadzie pozostaje kwestia taka, co to za osoba, bo jednak musicie mieć sporo fotek. Dalej już złożenie tego nie powinno stanowić większego problemu. Jest Empik Foto i ich aplikacja online. A takie prezenty są naprawdę jednymi z niewielu pamiątkowych, które naprawdę robią różnicę i nie są byle jakie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie młodzi chcą tylko pieniądze. Ciężko jest trafić w jakiś fajny niedrogi prezent. Może trzeba iść inną drogą jeśli chodzi o kopertę. Zrezygnować z niej, a pieniądze wrzucić do ładnej, personalizowanej skarbonki ślubnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Ja przyjaciółce kupiłam duzy plakat z haveaniceart.pl. Teraz wisi u niej w salonie i wygląda pięknie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotina

Może jakiś fajny zestaw ręczników albo pościel? To się w domu zawsze przydaje, wiem po sobie - ja zawsze cieszę się z tego typu prezentów 🙂 Zajrzyjcie sobie na stronę sklepu AWAKraków, mają świetną pościel i ręczniki, dobra jakościowo (hotelowa). Sama u nich kupuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam na weselu, gdzie młoda para otrzymała w prezencie życzenia od znanego prezentera, filmik był nagrany specjalnie dla nich, byli mega zaskoczeni i wzruszeni- goście również. Okazało się, że takie życzenia może zamówić każdy na stronie Hype Me. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×