Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lainka

test ciążowy

Polecane posty

Gość lainka

czy wykonujac test ciązowy w 9 dniu po stosunku (nie byl to mocz od razu po wstaniu z lózka - godz ok. 11 )) mógł klamac (brak ciązy) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógł kłamać.Test ciążowy jest najbardziej wiarygodny jak wykonuje się go z porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki.Pozdrawiam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
a co ty wiesz o seksie lainka, idź dziecko do przedszkola babki z piasku lepić !!! Heeeeheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lainka
Tak, lecz te testy sa teraz podobno bardzo czule i dlatgeo jest napisane , ze wykrywa ciaze 6 dniowa, wiec nie oneicznie musial oszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
a jak bym robiony 9 dni po stosunku(stosunek 10 dnia cyklu) z porannego moczu od razu po wstaniu, czyli pierwszy mocz oddany w dniu:) , poza tym biorę pigułki, jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży??i 11 dnia cyklu popita tabletka piwem:/odpowiedzcie, plis, okres dopiero za tydzień ja dostaję świra...help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
sa testy ktore nie trzeba robic z porannego moczu, mozna robic je o kazdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
testy są czułe !!!???? ah jakie to wzruszające!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilk
koniczek poczekaj na okres, jesli nie dostaniesz to zrob sobie test. Podobno robi sie go 17 dni po nieotrzymanym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
Nieotrzymany okres???!! Co za słowotwórstwo!! Czy na kafe siedzą same panienki z okienka Poczty Polskiej???!! Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lainka
do pseudonim ................. ! chyba raczej Ty powinnas isc do piaskownicy, bo widac ze lubisz sie bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
ale uważasz, że jest jakieś prawdopodobieństwo, z tabletami, 10 dniem cyklu i całą tą resztą???bo to chyba musiałby być cud że tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszą,ale znam przypadek,że moja koleżanka mimo wszystko w ciąży była co wyszło później.W moczu może być jeszcze za mało hormonu HCG.Nie przejmuj się tymi docinkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud_
koniczek, to musiałby byc cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszą,ale znam przypadek,że moja koleżanka mimo wszystko w ciąży była co wyszło później.W moczu może być jeszcze za mało hormonu HCG.Nie przejmuj się tymi docinkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszą,ale znam przypadek,że moja koleżanka mimo wszystko w ciąży była co wyszło później.W moczu może być jeszcze za mało hormonu HCG.Nie przejmuj się tymi docinkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
plis, niech ktoś coś napisze konkretnego, oł maj gad, myślałam że ufamn do końca tym tabletkom, ale widać, coś jest nei tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
lainka czep sie rzepa lub psiego ogona. Znawczyni sie wielka znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
dzięki za słowa cud__:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lainka
KOniczek,,,,ja mam taka sama schize co Ty i etz nie wiem co robic...po porstu trzeba poczekac na okres...nei ma innej rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud_
ale koniczek, czym ty się właściwie martwisz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lainka
sorki, ale to TY tu weszlas by sie czepiac...wiec lepiej stad wyjdz, bo nikt Cie tu nie chce ...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jest małe prawdopodobieństwo,że jesteś w ciąży.Musiała byś mieć ogromnego pecha,ale wierzę,że będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
cud_ właśnie nie wiem czego ,ale wiesz jak to jest z rozpoczęciem brania pigułek(5miechów - kończę 5 litek) i zaufania. ale to wszystko, że czasem słyszę że alkohol ma wpływ na działanie, z drugiej strony słyszę że nie, a ostatnio mi się zdarzyło nawet popić pigułkę, ale to chyba moja psychika,no i wmawiam sobie chyba jakieś objawy:/ taka złożona jestem. czasem aż wstyd, nawet zawsze:] no ale stwierdziałąm,jak teraz wszystko okej to czas najwyższy do końca zaufać pigułkom, bo zycie w stresie mnie nie zadowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
oł kaj gad,ja też im nie ufamn,nei ma wyjścia,po porstu trzeba czkeać na okers.Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlina
a prosze powiedzie...jezeli po pierwszym stosunku do drugiego minelo 3 godziny, czy facet moze miec wtedy jeszcze plemniki na swoim penisie (chociaz wytarl) i sa one w stanie zapłodnic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud_
koniczek to jak czasem słyszysz że alkohol ma wpływ na działanie pigułek to lepiej słuchaj bo faktycznie ma ;) raczej nie zaleca sie popijania tabletki piwem ale tu naprawdę nie powinnaś sie zamartwiać a do pigułek można miec zaufanie... oczywiście pod warunkiem że na przykład nie chleje sie kilku piw dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek
a jeśli wypiję sobie czasem trochę 2-3 razy w tygodniu taki okres w zyciu nastał...no ale jesli nie zwymiotowałam to jednak się wchłonęła, jak mysklisz??cud_ skąd to wszystko wiesz, bo widzę, że się głównie w mojej sprawie ty udzielasz i za to wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud_
wiesz co ja nie wiem jakie są normy w ilości alkoholu którą ewentualnie można spożyć :) wiem że nie należy przesadzać a skąd wiem? e tam kwestia zainteresowań i wykształcenia pokrewnego z tym tematem (od razu mówię że lekarzem nie jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------
lainka to ty sie mnie czepiasz wiec czep sie kogos innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×