Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lainka

test ciążowy

Polecane posty

Gość koniczek
ja zawsze isę zastanawiam co to norma pewnie zależy od organizmu?? no ale jeśli lubię alkohol - niestety, dopytam się lekarza i to zweryfikuję z twoimi spostrzażeniami:)no ale jesli mówisz, że nie mogę być w ciązy raczej, też rtak sądzę!! to oprę się na Tobie. fajnie, że mi trochę pomogłaś, bo jestem panikarą i jednak te obawy pozostaną do pojawienia się okresu, ale jestem dobrej myśli. przede mną cięzki tydzeiń zatem:), ale przynajmniej test już mam za sobą- negativ!!więc zachowam spokój:) dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia22
Robilam test 9 dni po stosunku i wyszedl negatywny dzis..robilam 2 dni po spodziewanym terminie miesiaczki tyle ze w godzinach popoludniowch i wyszedl tez negatywnie..ale zamiast miesiaczki mam jakas biala wydzieline...jak myslicie..czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikamam
mysle ze to nie ciaza mi test pozytywny wyszedl 10 dni od owulacji wyliczonej wg kalkulatora internetowego moze to poczatek okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia22
oby ... mam nadzieje ze juz sie pojawi..jedna osoba powiedziala mi ktora sie bardzo na tym zna...ze jest to przesuniecie cyklu miesiaczkowego ale ciekawe czy to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna24
Witajcie mam pytanie czy jesli dzien przed zrobieniem testu ciążowego wypiłam alkochol i nastepnego dnia zrobiłam test który wyszedł negatywnie ma jakis wpływ na odczyt tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,moje pytanie jest z tej samej kategorii - pierwszy test zrobiłam 7 dni po owulacji wynik negatywny , drugi test dzień po terminie miesiączki wynik negatywny :( ( test zrobiony rano po kilkugodzinnym śnie) Do dziś czyli jakieś 5 dni nie dostałam miesiączki - objawy ewentualnej ciąży mam podobne jak mnóstwo innych kobiet. Bardzo chciałabym aby testy się myliły! W jaki sposób mogłabym upewnić się na 100% przed wizytą u gina? Dodam że klika dni po owulacji po raz pierwszy w życiu miałam bardzo dziwny gęsty śluz który po trzech dniach ustąpił. Proszę o radę doświadczone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcygjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×