Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syberyjka

15 kilo na planie wyplukiwania tluszczu

Polecane posty

Gość ja waze 58 przy 162
i nosze 38, a czasem nawet 36, np spodnie z zary mam 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubakaska
ehhhhh.........a ja mam 167 cm i waze 76 kg.....buuuuuuuuu.....rozmiar średnio 44 ,czemu srednio? od bioder w dół wchodzę w 40,a potem juz zamiast tali jest tłuszcz i juz do szyji mam 44....to koszmarne ,codziennie rano wstaje i mówie sobie ,że to już nastapił ten dzień,ze się odchudzam....ale niestety nie udaje mi się....brak mi silnej woli....pozdrawiam Was wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXL
Syberyjko, pomocy ! Na czym polega ten plan ??? Jestem dokładnie w Twoim wieku, mam 174 cm i niestety....93 kg. Jaki to rozmiar, to nawet nie wiem, szyje mi siostra, b.dobra krawcowa (instruktor krawiectwa, szczuplutka...). Też tak chcę. Oczywiscie, zaczęłam od 01.08. dietkę 1500 kcal. jakoś idzie, choć to dopiero 3 dzień. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchateekk
XXXXXL nie zalamuj sie na poczatku jest na prawde trudno, sama to przezywam chociaz na diecie jestem jakies 4 tygodnie, Dla mnie najgorsze bylo przejscie ze slodkiego picia na wode mineralna :( i musialam przestac jesc slodycze i w ogole duzo innych rzeczy. Codziennie chodze na silownie a od wrzesnia doloze basen.. Mam nadzieje ze dam rade :).. A tak w ogole mam 22 lata 169 i wczesniej wazylam jakies 92kg a teraz 87,5 kg.. Trzymaj sie cieplutko i sie nie poddawaj felina21 gratuluje :) na jakiej diecie bylas ?? i przez jaki czas udalo Ci sie tak schudnac..?? syberyjka a co to masz za taka super dietke?? zdradz nam cos na ten temat pozdrawiam wszystkich :):):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
Witajcie dziewczyny.dieta ma kilka faz...po1-5 dni przygotowujacych,bez kawy i....nie pamietam juz dokladnie(jestem w pracy ale jak wroce do domku to opisze).=) sorki...A sprzet o ktorym mowie to VACU WELL-kim wejdzcie w wyszukiwarke i wpiszcie.Naprawde widzialam efekty i mam nadzieje ze u mnie tez tak bedzie=)....10 zabiegow-cwiczen 30 minutowych na tej biezni i traci sie duuuuuuuuuuzo!centumetrow od pasa w dol!!!!!!Pierwszy ra mam umowiony juz w sobote,udalo sie!!!I>>...zanika skorka pomaranczowa!!!!buziaki wszystkim i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXL
Syberyjko, a ile to cudo kosztuje ? Pewnie drogo... Puchatku, na siłownię nie bardzo mam czas chodzić, za dwa tygodnie urlop, może wtedy. Ale też będzie mi się trudno zmobilizować, i co ? Trzy tygodnie pochodzę i potem znowu do pracy ? Kurczę, chyba za dużo narzekam. To z głodu... Za słodyczami nie tęsknię jaoś dramatycznie, ale chleb i ziemniaki, tego najbardziej mi brakuje. Idę sprzątać, odezwę się wieczorem. Życzę sukcesów w utrzymywaniu diety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXL
Znalazłam, zdania (jak zwykle) są podzielone. Odchudza głównie portfel ? Też metoda. Mniej potem wydaje się na jedzenie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej syberyjko
wejdz tu popisz jak ci idzeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do syberyjki
mozesz podac tygodniowe menu i fazy diety-TYLKO PROSZE O DANIA PROSTE I SzYBKIE,nie chce mi sie oddzielnie gotowac,dziekuje;] slyszalam ze dieta jest kosztowna bo trzeba pic sok z zurawin a jest on bardzo drogi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168 cm / waga 64 kg
rozmiar góra 46 dół 40/42 No i co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) moja waga to 63,7kg przy wzroście 163cm, rozmiar na górze to 36,38 na dole powyżej 40, może 42 albo nawet 44:p jestem zbita,ale zbędny tłuszczyk też się poodkładał w strategicznych miejscach;) poniżej,w stopce wszystko jest opisane... przed ciążą moja waga nie przekraczała 55kg(a już przy tej wadze czułam się jak balon:O ) od stycznia stosuję swoją dietę;) i ćwiczę. schudłam już prawie 20 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×