Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość syberyjka

15 kilo na planie wyplukiwania tluszczu

Polecane posty

Gość syberyjka

Witam dziewczyny.Mam 171 wzrostu i 88 kilo i rozmiar 44(sporo miesni mniej tluszczu)Jeszcze na poczatku grudnia wazylam 73 kilo,ale zajadam stresy...i mam juz dosc.Niestety lubie kawe i dzisiaj juz wypilam,ale mam dosyc wiec zdecydowalam sie.Wiem ,ze bedzie mi latwiej ze wsparciem,wiec ...piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusia B
Przyjdz do nas na kapustke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galotki zalotki
No ale o co chodzi z kawą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
waze 85 kilo i mam 170 i mam rozmiar 48:-((((( i tak sie zastanawiam jak wygladaja osoby o podobnych danych do mnie a razmiary maja mniejesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala
ja przy 170 ważw 69 i mam rozmiar 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
w tamtym roku jak schudłam czyli miałam jakies 75 to miałam rozmiar 46 jedynie cos w porywach 44 pasowało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do w a t p i a c y c h
Ale ona pisala, ze same miesnie, moze jest bardziej zbita, a poza tym kazdy ma inna sylwetke, wzrost... doczepilyscie sie do tego a to przeciez nie na temat. Ona chyba szuka wsparcia - choc nie wiadomo dlaczego rzucila sie do zalozenia nowego tematu zamiast poszperac i ulozyc plan dzialania a potem dolaczyc sie do juz odchudzajacych... Coz taka kafeteria codziennie jeszcze jeden nudny temat jakich wiele, co prawda plus za tytul - troche smieszny i jakze blyskotliwy wsrod tych wszystkich: *zaczynam od jutra... *dzis sobota... *za miesiac musze... *marzec a ja nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
Kochana,zamiast KOMUS PROBOWAC DOLOZYC,zmien czytane topiki.Dla zainteresowanych;mam 39 lat,80-81 w pasie(po jedzeniu)105-106 w biuscie i ok 105-106 w pupie.Staram sie 2-3 razy w tygodniu cwiczyc ok.1,5 godzinki cwiczenia aerobowe na cala sylwetke Sindy C. z trenerem Radu +abswing5x50 w dni bez cwiczen.Nie jestem kulturystka,mam sporo miesni,ale i tluszczyku tez,zas ksiazka ...plan wyplukiwania tluszczu i ....dziennik i przewodnik po zakupach ....istnieja naprawde.Pisalam po to,zeby otrzymac wsparcie,bo po to sa te topiki i nie zycze sobie zlosliwych ,wrecz infantylnych prob zniszczenia tego,co probuje zrobic.Prosze dowartowywac sie w innym miejscu.....wracajac do tematu-lubie kawe ,a przed dieta jest 5 dni przygotowujacych do niej ,a w tym 0!!!!!!kawy,co bedzie trudne.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,ktore probuja cos zrobic ze swoja waga......Zas przy wadze 73 nosilam rozmiar 40,no ale faktycznie jestem dosc ubita,bo cwicze ....od zawsze chyba...od liceum napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
174 cm 79 kg i ....rozmiar 42 wiec .......nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
Witam dziewczynny.waga 82 kilo...=)i trzymam sie.naprawde.tylko,....troszke zal bo na tej diecie za duzo gubi sie w biuscie....niestety.=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ładnie 6 kilo w ciagu misiaca gratki ja jestem na diecie 1000 i mam taki sam wynik i w tym momencie waze 80 ijeszcze duzo przedemna.. trzymaj sie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
Ja mam 168 cm i waze 66 kg i naprawde przy takich proporcjach nosi sie rozmiar 40, rzecz jasna glownie 40, czasem 38, czasem 42. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wazysz 66 kilo(jeszcze zalezy od budowy) to wchodzisz w 42 ale raczej w 44.Wiem cos o tym, teraz waze 53 (165 wzrostu) i wchodze rzeczywiscie w 38.Pozbylam sie kilogramow na DSB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
Kobieto chyba wiem w czym chodze!!! chyba nie wiecie naprawde ze miesnie sa ciezsze od tluszczu, jak jest sie tluszczakiem to jest sie stosunkowo lekkim balonem, natomiast przy miesniach nie ma sie takich wielkich gabarytow.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie chodzilo o gabaryty, co sie rzucasz?Po prostu nie wierze,ze wazac 66 kg mozna wejsc w rozmiar 38 bez wzgledu na wage miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie ze
mozna:) Nie rzucam sie, nieco sie zdziwilam, ze mowisz mi w jakim rozmiarze chodze. Nie nosze spodni 38 bo mam zbyt duze uda, ale z reszta nie ma problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
Wtam dziewczyny.Mozna nosic taki rozmiar......miesnie to naprawde inna waga.NAPRAWDE!i cale szczescie......a .....poza sprawa-czyje ze mi sie uda,przyzwyczai8lam sie j7z do zmian w jadlospisie....i polubilam takie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel_with_the_scabbed_wings
Syberyjko a na czym dokladnie polega ta dietka i ile mozna schudnac?? pozdrawiam i zycze powoodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waże coś koło 75 kg
przy wzroście 168 cm i wchodze w rozmiar 42 leciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja waze 84kg, mam 172 Cm wzrostu i tez leciutko wchodze w 42. Zreszta ubrania tez w wiekszosci mam L lub M (tylko spodnie L lub XL, bo d... za duza). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
=).....no wlasie.....a moja waga to juz81=))))....ciesze sie bardzo.Wiem,ze mi sie uda.Co do diety.....kiedts,naprawde juz troche temu kupilam te ksiazki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberyjka
ale przekonal mnie dopiero jej skrot w gazecie.....jak bede miala wiecej czasu,to opisze ja dokladnie.....a tak dodatkowo....tez mam wieksza(a moze mi sie wydaje....?:)pupe,ale,,,,,zapierzam od nastepnego tygodnia jezdzic (100 km...zgroza,ha,ha)na cwiczenia na vacu well.....=)i bede zdawac relacje z postepow =)Widzialam efekty......sa super!!!!!!!!!!!!Mysle ze warto bedzie sie poswiecic dzien w dzien.Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w czym rzecz ja przy 66 kg tez nosze głownie 40 i tez mam sporo mięsni ktore ważą wiec nie wiem gdzie Plażowiczko masz kłopot?? wszystko zalerzy d tego jaka masz sylwetke niektore maja wiecej tłuszczu i te owszem nie wejda w 40 a te ktore sa bardziej \"nabite\" spokojnie wejda w rozmiar 40 (sredno oczywiscei czasmi jak juz ktos napisał jest to 38 czasami 42:) ale głownie 40:) wiec ta duskusja jest chyba bez sensu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 172 i 63 kg
wchodze w rozmiar 38 - spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Ale sie oburzylyscie, nono;);)Ja nadal twierdze,ze trzeba miec szczescie, by wazac np.66 wejsc w rozmiar 40:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syberyjko na czym bedziesz jezdzic, zeby pupe zrzucic??? Bo piszesz, ze ponoc skuteczne to moze ja bym sie tez poswiecila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja waze 67 przy wzroscie 168 i wchodze w 42 a czasem w 40 :) przedtem wazyłąm + - 82 i wchodziłam w 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×