Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana*****

dr Sprawka - Siedlce - czy ktoś zna osobę?

Polecane posty

Gość zainteresowana*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja znam tego lekarza byłam u niego ale możesz mi napisać co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana***
Hej Oli:) MUsze wykonać echo serca płodu i chciałam zapytać gdzie przyjmuje dr Sprawka, jak ma na imię (nie wiem czy to kobieta czy mężczyzna) i ogólnie czy to dobry fachowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Sprawka to mężczyzna ja wiem że przyjmuje prywatnie w Medice na 3 go maja. Mi wydał sie bardzo sympatyczny i kompetentny. Jest bardzo dokładny i sympatyczny. Jednak nie wiem nic więcej bo nie jest on moim stałym lekarzem. Byłam tylko 2 razy u niego. Ale zastrzeżeń nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawka
hej, znam dr Jarosław Sprawka przyjmował również w \"CENTRUM\" też miałam u niego USG ale dokładnemu badaniu poddane było serduszko mojego dzidziusia u dr Zydlewskiego - prywatnie, telefonu nie pamiętam gdzieś na Warszawskim osiedlu, namiary możesz zdobyć w szpitalu na Poniatowskiego, ma najlepszy chyba sprzęt do USG (kolor itd) a polecił mi go dr Sprawka gdy była niejasna u mego dzidzi sytuacja i trzeba było potwierdzić diagnozę. Powodzenia i oby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego odesłał
Cie do dr Zydlewskiego? Czy sam ni jest na tyle kompetentny aby wykonac echo serca płodu? Zależy mi na fachowej diagnozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endzi204
z tego co wiem to dr.sprawka przyjmuje na sztuke.aby wiecej przyjac i nie rozczulac sie,zydlewskiego tez chwala i mysle ze jest taki jak sprawka.najlepszy lekarz to taki o ktorym nie zawiele sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja*********
Dziewczyny! Niepokoję się. Za każdym reazme kiedy dzwonię na Sienkiewicza w Siedlcach to panie z recepcji raz mówią,że dr Sprawka wykonuje ewcho serca płodu innym razem że nie. Telefonu bezpośredniego do lekarza nie mam i nie wiem czy nie pojadę na darmo.Prosze o jakies pewniaki. Chciałabym uslyszec tak: dr Sprawka robi ECHO SERCA PŁODU. I najchętniej cenę podajcie Dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koplop
odświeżam Czy komus robił abrazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULY910
NIE, mi wykonał MAKOWSKI Ale chodzilam w ciazy do doktora Sprawki prywatnie. Niestety ciązy nie donosiłam. poronilam w 17 tyg. Ogólnie na opiekę w szpitalu nie moge narzekac ponieważ była na prawdę profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest najlepszym lekazem jakiego spotkalam a mam 4-ro dzieci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×