Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny...

Dla Ciebie..

Polecane posty

Gość Nie nie zawsze...
... już będzie tak źle. W końcu pustkę da się zapełnić. Przywołać, odzyskać barwy i smak. Okrzepnąć. Życie jest niewyczerpane. Ale też nie da się go zastąpić. A tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić. Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić. Obumierasz, gdy na nic nie czekasz. Żyjesz, dopóki dążysz. Agnieszka Bieńkowska Dlatego pragniemy kochać by żyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię Januszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię maleńka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię wariacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cie penisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czym byłaby miłość
gdyby nie było w niej Ciebie jesteś porankiem o wschodzie tysiącem gwiazd na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosik
kocham Cię Łukasz. mówiłeś :jesteś moja,moja, moja, pragnę Cię , kocham Cię. wciąż słysze te słowa. kocham Cię, pragnę Cię. nie będziemy nigdy razem. wiem, rozumiem. nie rozumiem. kocham Cię, kochasz mnie, wiem, nic innego na tym świecie się nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eizabeth
kocham ciebie wiedza o tym nie tylko Aniolowie w Niebie ❤️ nasze karminowe tete a tete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zakochanym życzymy tak szczęśliwego zakończenia lub początku ich wspólnego życia... Połączyła nas kafeteria i wszystkim samotnym życzymy tegho samego ze szczerego serca...bo kochać zawsze warto. My jesteśmy już razem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak naprawdę się tu
poznaliśmy. To było przeznaczenie, oboje o tym wiemy...przez całe życie czekaliśmy na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, poznaliśmy się dzięki forum. Teraz nie potrafimy bez siebie żyć. Jedna chwila zmieniła nasze życie, kochamy się bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tu byłam. . .
"Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie." [A. Nieznany] z wyrazami "zazdrości";)-nieustającego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafateryjna para
ale fajnie, a ja myślałam, że tutaj się jednak nie da:), o jak miło się rozczarowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
miłość jest pieknym kwiatem🌻 a jednak sie da, kazdemu co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
kocham cie kochanie moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZIZIZIZIZIIZZ
ALE TOPIC BEZ KITU...EJ WY NA SERIO SIE KOCHACIE JANUSZ I SYLWIA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-izabeth
topic bez kitu robert izabela naprawde sie kochaja:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , naprawdę bardzo się kochamy... :) Dziękujemy wszystkim za życzenia... Jesteśmy razem, ale i tak będziemy tu zaglądali...dla nas ten topick ma wymiar sentymentalny...to na nim się poznaliśmy... Wiecie co mój Janusz powiedział ? Że ten topick jest czymś wyjątkowym, bo dzięki niemu dajemy innym nadzieję, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy... My też jej potrzebowaliśmy... I jeszcze jedno...na ślub zaprosimy wszystkich, którzy tu zaglądają...obiecujmy. Może dzięki temu ktoś inny odnajdzie swoje szczęście, a może na tym ślubie poznają się dwie osoby rozumiejące się bez słów...;) Bardzo byśmy tego chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też bardzo się cieszymy i jeszcze raz dziękujemy... A z tym zaproszeniem, to mówię poważnie... Fajnie byłoby poznać jeszcze kogoś z forum... Pamiętam jak my baliśmy się pierwszego spotkania... To naprawdę nie jest takie straszne...jeżeli poznasz kogoś wcześniej i masz świadomość, że spotkanie w realu jest tylko częścią czegoś pięknego, co między wami się dzieje, to wszystko jest o wiele prostrze... Zobaczcie jak to jest, przecież większość z nas bardzo często tu bywa i w jakiś sposób poznajemy się... Pamiętam jak siedziałam w domu wieczorami sama i czułam się naprawdę samotna... Potem przez przypadek trafiłam na to forum, które tak bardzo różni się od innych...ono naprawdę tętni życiem... Od tamtej pory jak było mi źle robiłam sobie kawę, siadałam przed monitorem i wiedziałam, że już nie jestem sama... Tu naprawdę mogłam być sobą, wyrażać swoje prawdziwe uczucia bez obawy, że ktoś mnie zrani...zaczęłam poznawać naprawdę wspaniałych i wartościowych ludzi, z którymi rozmowa sprawiała mi prawdziwą przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne, to prawda, nie ma nic gorszego jak np ex, ktoa z zazdrosic mowi: ale ty jej nie znasz, kopnie cie jak se kase kieszeniami nabije, ona sadzi mnie podlug siebie.. no dobra nic to.:) a wesele, piekne zaprosic ludzi przypomina mi msie okudzawa zbiore wsyztskich przyjaciol, serce przed nimi otworze, bo czyz warto inaczje na tej ziemi zyc a moze tak zaprosze wsyztskich przyjaciol i stol przed nimi ubiore, bo czyz warto inaczje na ziemi zyc? i bibila wesele gdzie zabraklo wina, przyszli biedni, inni, zawsze ujmowalo mnie inne zycie, wlasnie takie jak mpowyzej, zyc podlug serca,i swoich pragnien - zaprosilabym nie tylko forumowych, ale i biednych, odrzuconych... niehc choc na troche beda szczesliwi, a to troche daje mocnego ładunku energetycznego by zyc, by miec sile byc silnym w zyciu, czyli mowic co sie czuje, pragnie:) ❤️ cmok dla mojego robercika, wiem ze przechadza tedy i nie tylko;) jak piekne powiesci by byly, ile watkow mozna juz je wziac do nich:) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest piękne...
to jest prawdziwe wyznanie miłości...a jemu o tym powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no jak ja czytalam ta historię to normalnie nie moglam wytrzymac...dlugo mi zeszlo ale tez chce takiej milosci!!!! a kto mi pomoze zmienic stópke bo mam błąd :( nienawidzę błędów!!!! a jestem tu nowa i nie umiem :( a teraz do wyrka, całuśnych snów wszystkim życzę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny..
Pamiętajmy, że to my wybieramy, z kim chcemy dzielić swoje życie, otoczenie nie powinno mieć na to wpływu. A jeśli tak robi? Należy pamiętać, że to my decydujemy o tym, jak ma wyglądać nasze życie. To my najlepiej wiemy, co zrobić, aby być szczęśliwym, tego nikt za nas nie wybierze, nikt nie zna naszych pragnień i marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MOZE POMOGĘ
dziekuje bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho a oc to za stop??? a co to za brak odzewu od zalozycieli topiku hę? wracajcie bo bez was nie wierzez ze prawdziwa milosc istnieje!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie...jesteśmy , tylko trochę zabiegani i oczywiście zajęci sobą...;) Ale tak samo albo mocniej zakochani... Wiecie nad czym się zastanawiam ? Czy miłość ma jakieś granice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×