Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilfe hilfe

wpadka?

Polecane posty

Gość hilfe hilfe

mam schize, prosze odpowiedzcie, bo sie zamecze:( kochalam sie nw dni plodne, lecz mój chlopak wsadzil mi kilka razy, a potem zaloztył gumke, jak przerwalismy, plyn byl wewnatrz, ale wytrysku nie bylo. prosze o pomoc. Mam za 3-4 dni dotac okres, a boli mnie brzuch (zawsze 1 dzien przed)mam nabrzmiale piersi i dzis zaczal meni bolec krzyz a przed chwila mialam mdlosci. prosze odpowiedzcie, bo jestem zalamana.MOglam wpasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej doskonale cie rozumiem bo tez jakis miesiac temu mialam podobna sytuacje! tez mialam mdlosci (choc nie wymiotowalam), bolal mnie brzuch i piersi, @ spoznial mi sie o jakies 2 tygodnie. wariowalam po jakims czasie ogladalam juz nawet wozki na allegro ;) bylam zalamana!! zrobilam test ciazowy (wyszlo w nim ze nie jestem w ciazy) ale mimo wszystko @ nadal nie dostawalam. bylam prawie pewna ze jestem w ciazy. wiesz jakies 5 dni temu dostalam @ tyle dni spoznienia- koszmar a jednak przyszla :) glowa do gory moze u ciebie tez nie badzie az tak zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
dzieki bardzo....mój chlopak mówi, ze nie ma szans na wpadke, ale ja sie tak martwie, czekam na ten okres jak na zbawienie..jeszcze 3 dni...ale czemu mam te mdlosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
natii, czy te wszytkei objawy przed okoersem moglby takze sygnalizowac ciaze, nei wiesz , czy by byly tak szybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość line
moim zdaniem nie jestes o ciaze to sie trzeba postarac pisze z punktu widzenia siebie bo my z mezem nigdy sie nie zabezpieczalismy i wiele razy tak sie kochalismy jak ty a ciza dopiero po 4 latach.na pewno dostaniesz tylko musisz sie wyciszyc wiem to trudne ale musisz bo bedzie ci sie opoznial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlosci przeszly mi po jakims tygodniu i tez pojecia nie mam skad one sie wziely!! moze nerwy? wiesz tak podswiadomie moglysmy same je wywolac!! naprawde mnie to zastanawia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
line, a jakies kilka dni temu raz zobaczylam u sibie sluz plodny(tlko raz, wiecejgo nie bylo) czy tak jest w ciazy, czy jak, moze to wtedy cos z hormonami bylo, bo sie strasznie martwilam, az mnei serce bolako. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytalam kiedys w necie to podobno moga!!! www.wpadka.pl na tej stronie mozesz spytac sie ginekologa! chociaz mi powiedzial ze \"wysoce prawdopodobne jest to ze jest Pani w ciazy...\" to mimo wszystko nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
ale co mogą bo eni rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga sygnalizowac ciaze. tylko wiesz moze to wcale nie dotyczy twojego ostatniego stosunku, moze ktoregos wczesniejszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
chcesz powiedziec, ze sluz ten moze sygnalizowac ciąże? na pewno nie poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluz raczej nie! ale te mdlosci?!? wiesz w moim przypadku to one mnie najbardziej zaniepokoily (na szczescie bezpodstawnie) tak sobie mysle ze najlepiej bedzie jak sobie zrobisz jutro test. po co sie niepotrzebnie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
mdlosci mialam tyko przez chwile, ale czuje sie dosc źle. bolia mnei cale plecy, czy to tez jakis objaw, czy mzoe sobie juz wmawiam....prosze powiedz mi jeszcze.....czuje sie tak jak pzred okresem, brzuch pobolewa, piersi nabrzmiale, krzyż boli, czy ejsli kobieta jest w ciazy i nie dostaje m-czki to nei ma tych objawów...tzn. mam sie cieszyc ze je mam? z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hilfe włączę się na chwilkę do tej dyskusji... Powiem Ci tak...teraz kończę drugą ciążę... Przed pierwszą zanim się dowiedziałam, miałam objawy typowo okresowe....więc byłam w szoku wielkim, kiedy zobaczyłam pozytywny test. Podobnie było z drugą ciążą, ale spodziewałam się jej, więc zaskoczona raczej nie byłam. W obu przypadkach nie miałam mdłości.... Więc najlepiej dla Ciebie po prostu zrobić test... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
a jak mysliscei, moglam w pasc czy raczej nei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
test jzu raz robilam, po 8 dniach (ale nie z porannym moczem) wyszedl negatywny...booje sie robic drugi raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co bać...po prostu idź rano , kup i zrób go, bo się psychicznie wykończysz... Pozdrawiam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
kur5cze, coraz bardziej jest mi niedobzre i che mi sie wymiotowac:((( zlamie sie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdłości i ciągnięcie na wymioty mogą być spowodowane i w Twoim wypadku raczej tak chyba jest- stresem i tym,że ciągle o tym myślisz....Nic dziś nie wymyślisz mądrego, więc postaraj się położyć..a rano to co mówiłam....leć po test... Pozdrawiam i dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfe hilfe
dzieki Anulka......mam nadz.ze wszytsko bedzie dobrze, bo nei wyrobie:( milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×