Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meja

WEJDŻCIE PLIZZZZ!!!

Polecane posty

czy któraś z Was ma może PCO? przez kilka miesięcy leczyłam się LUTEINĄ. Okres zaczynał mi występować znacznie wcześniej, skrócił się cykl, w związku z czym lekarz stwierdził, że należy przerwać branie luteiny, bo organizm sam zaczął reagować. Ale właśnie w tym miesiącu czyli czerwcu, kiedy ją odstawiłam znów okres mi się spóżnia co ja mam zrobić??? sesja, stres, trochę tego było, ale boję się mimo to, że mogę być w ciąży. Doszło do sytuacji między mną a chłopakiem, byliśmy ubrani, ale doszło do wytrysku i miał mokre ubranie a ja trochę mokre spodenki i chyba bieliznę. Boję się strasznie-czy na pewno nic nie mogło się przedostać do środka.......??????prosze o poważne odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia21
jasne ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresuję się jak poczytałam tu niektóre wypowiedzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaaa
hahahahaha ;D :D oczywiscie ze nie ! nie ma takiej opcji ile masz lat ? 13? ale nie bo sesje masz :P heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White 20
White 20 ja sama czasami mam taki shiz ze wydaje mi sie ze zaszłam w ciąze "przez palca"ze jakos tak gdzies sie cos dostało itd. ale gdyby zachodziło sie w ciąze prze spodni enawet te cieniutkie jak to jesdna z rekordzistek tutaj podała albo przez zwykłe pieszczoty to byłby natłok na gabinety lekarskie i fabryki leków" po""awaryjnych" zbijałyby fortunę . a przeciez na lekcji bioologii było mówione ze zajsc w ciąze mozna w okreslonym czasie komórka jajowa aby mogła zostac zapłodniona musi byc "swieza" i na swiezo wyprudukowana.wyrzucona z jajnikaa potem taka komóreczka przedostaje sie do jajowodów i tam czeka na kolegów plemniczków.chyba ze stosunekj był kilkak dni wczesniej to plemniczki czekaja juz sobie komóreczke i zapładniają i jest CIĄŻĄ a jesli nie ma plemników potem komórka ginie i jest okres!!! wiec dlatego tyle par czeka i star sie o dziecko bo trudno czasmi wychwycic ten moment owulacji . dlatego wiele razy udaje sie bez zabezp.i nie ma ciązy. a jesli chodzi o paluszki to ni ema mozliwosci .mezczyzna podczas orgazmu "strzela" spermą do srodka kobiety. ten cenny płyn wydostaje sie pod silnym strumieniem musi byc tak na swój sposób silny aby mogła dotrzec do tylnego sklepienia pochwy .. resztę dopowiedz sobie sama . czy ciaza przez paluszka jest mozliwa. chyba ze przez tego wiekszego co jest w spodniach twojego faceta pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi:-)ale po prostu strach był silniejszy. mam w tych sprawach ogromne zaległości....wiem.i wstyd, ale co zrobić, wpadłam we panikę. nie uprawialiśmy pettingu, doszło tylko do wytrysku no i te plamy. nie mogłam zajść w ciążę nawet gdyby bielizna była trochę wilgotna, bo mokra nie była zupełnie, kilka plam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentka???? Ciekawe co ty studiujesz, skoro twoja wiedza na temat zapłodnienia jest tak żenująca... Mam wrażenie, że nie skończyłaś nawet szkoły podstawowej. Straszne i zatrważające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość White 20
no to ciekawa jestem jaki ty masz tok myslenia na temat zapłodnienia chyba ze chcesz opisac zapłodnienie kosmitów albo mrówek :D przedstawiłam bidulce skróconą wersję programową jak sie robi dzieciaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze
mam tego dosc miala na mysli autorke topicu :P dołaczam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×