Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelinka slodka dziewczynka

25kg?ile czasu powinno to zajac??

Polecane posty

Hej Ewelinko Słodka Dziewczynko- według mnie stosując głodówkę pijąc herbatki przeczyszczające i poprawiające przemianę materii oraz ćwiczenia to zajmie Ci najwięcej miesiąc.Wiem wiem to wielkie wyrzeczenia...i może być zgubne dla zdrowia ale wiele osób korzystało z tego i szybko chudło ale można mieć efekt jojo- przez głodówke pozbywamy się złych nawyków a jedząć zdrowo i ćwicząc chyba uda się utrzymać sylwetkę to bardzo rygorystyczne ale ja mam zamiar sprubować w najbliższej przyszłości...powiedzmy za kilka dni❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvv
ja schudlam 25 kg przez 4 miesiace na diecie 1000kcal tzrymam wage 55kg juz pol roku a jem normlanie ale nie obzeram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to też dobre i mniejsze wyrzeczenia bo się w koncu coś je...ale ja potrzebuję szybszych efektów i jestem zdolna poświęcić zdrowie...może to chore co mówię ale naprawdę...trochę typowa anorexia ale w końcu mam zamiar potem jeść :D Tylko już mniej i ćwiczyć...do dziś tego nie umie zrobić...to dopiero będzie walka ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bezpanskiej kotki
Ale jestes glupia! Schudnij sobie, schudnij... W ZYCIU nie schudniesz 25kg w miesiac! A jesli nawet, to bedziesz miec okropne rozstepy i obwisla skore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpanska kotko :) rozumiem Cie doskonale:) ja walcze razem z dziewczynami na topiku 25kg do sierpnia:) tam mamy zamiar wlasnie zrzucic to w ok miesiac:) ale wlasnie watpie ze to sie uda:( powiedz myslsiz serio ze to moze udac sie w miech?kurcze dalas mi wiare miesiac to moje marzenie zeby pozbyc sie tego swinstwa:D masz moze gg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zajmuje ok 6 miesiecy
i kg nie wroca ....KURWA CUDOW NIE MA !!!!!!!!!! ILES NA TA NADWAGE PRACOWALAS NO NIE ?!!??!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod wypowiedzią
wyzej, tyłaś całe zycie, a teraz w miesiac chcesz stracić wszystkie zbedne kg, lepiej sie uspokój, i przestań robic zamieszanie na forum, na trzeba czasu, chyba tępa jesteś jak tego nie wiesz, a na innych topicach, piszesz, że potrafisz się odchudzać :p właśnie widać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama się napaliłam i myślę że podziała ale trzeba naprawdę ostro wziąc się za siebie i przeczyszczanie organizmu i ćwiczenia mogą pogorszyć zdrowie...napewno chcesz się na to pisać?Bedą Ci włosy wypadać i ogólnie możesz być słaba!!!!Napewno będziesz...nie chciałabym żebyś się zawiodła bo to wspaniałe jak dziennie chudniesz ok.1-2 kg ale potem po miesiacu możesz być brzydka!!!Ja wiem że to debilskie i nie piszcie neipotrzebnych komentarzy.Ewelinko ja to robię bo jestem zrozpaczona i mam ochotę w miesiac schudnąć a nie w żadne \"tydzień jeden kg\"itp.Ale jeżeli bardzo chcesz to zapraszam :):) ja się na to piszę 100% tylko ostrzegam jakie mogą być niektóre skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też ma wiedzę i jestem strasznie niecierpliwa!!!!!!!!I też szybko przytyłam i tak to prawda mam zamiar się tego pozbyć w miesiąc a co mam obie karę wystawiać że jak przytyłam to musze wolniej chudnąc???debilstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko a znasz jeszcze jakieś inne wspomagacze????To mi napisz bo ja mam zamiar zrobić wszytsko ik choćby niewiem jak będe brzydka i łysa muszę zrzucić te kg!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :) zgadzam sie z Toba:) Bezpanksa kotko:) wiesz co jedynie mnie powstrzymuje ?to ze beda mi leciec wlosy:( m izawsze leca klaki jak sie odchudzam obojetnie jaka bym dietke stosowala to i tak mam zawsze ten efekt jak i izanik miesiaczki:( p.s moja znajoma schudla w 2 tyg 11kg ale to sie nie liczy bo ona wciagala:( no ale kusi to nie powiem:( choc ja sie boje za to brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przepraszam że popełniam tyle błędów ;) ale mniejwięcej można rozczytać co piszę.Jedyne wspomagacze które znam a raczej przyśpieszacze(bo energii nie dają może nawet odbierają a już napewno odwodniają!)to herbatki z senesa i hibiskusa oraz wiele tabletek np.alax ale mam zamiar tylko herbatki bo to jest naturalne żadna chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie nie amfa wywoła potem depresje tak samo jak efedryna w tabletkach i syropie tussiplect!!!!I potem dopiero będziesz miała efekt jojo...to wcale nie takie fajnie bo ja się dorobiłam aż 7 kilog po braniu efedryny!!!!To szybko przestaję działać!A głodówka przecz.i ćwiczenia dają również szybkie efekty bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zanim podam gg powinnaś wiedzieć że jestem młodsza niż myślisz...odechce Ci się ze mną rozmawiac uwierz mi...jestem bardzo młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tussiplect ale to przestaję działać szybko nie bierz nałóg jest okropny waga niech będzie problemem ale na doładowuj sobie jeszcze nałogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno masz
15 lat i chcesz sie glodzic przez miesiac i schudnac 25 kg w miesiac??????????!!!!!!!!!!!! Wy to piszecie powaznie czy to jakas prowokacja??!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka prowokacja możesz się już nie wtrącać wszędzie gdzie Ewelinka zawita i ją męczyć?I tak cie nie posłucha bo ja i Ona mamy zamiar szybko schudnąć aby jeszcze w sierpniu korzystać z lata a z naszymi bąblami nie pokażemy się i co do tego jestesmy zgodne pogódź się z tym i ona nie ma 15 lat :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candela
dziewczyny, mam ten sam cel co wy:P Cholera, to nie jest żadna prowokacja, ja bym to raczej nazwała determinacją. 25 kg- właśnie tyle mam zamiar schudnąć. Jak?? Głódówka!-jestem jej absolutną fanką Do tego ćwiczenia na brzuch coby skóra nie byłą wsząca:) Dziewczyny, wierzę że nam się uda:) Aha, mam 168 i ważę 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile powinno ? 5-6 miesięcy ,może też 2,5 ms ale ze 1 miesiac to moge sie zalozyc ze nie schudniesz ,w ogole to na maxa glupi pomysl,pomysl-25 kg w 1 miesiac ? Kobieto a co z skora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candela
jak chce się rzygać to po jaką cholerę tu wchodzisz?? Wynos sie stąd! To ty nie masz o niczym pojęcia skoro nie wierzysz, że dajmy na to, w 2 miesiące nie da się schudnąć 20 kg.Znam osobiście taki przypadek, kiedy koleś w 2 miesiące schudł 32! I nik mi nie bedzie wpierał że jest to nie możliwe. Koniec.Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry
ale mi chodzi o miesiac, wiec się odwal! kurwa, można i 40 w miesiac? dokonaj tego i mnie przekonaj, bo kolega kolegi, mnie nie przekonuje :p a moja babcia schudła 50kg w tydzień, pobijesz mnie :p forum ogólno dostępno, więc krowo wara ode mnie, bo wpierdole Ci w ten upasiony ryj, zacznij dbać lepiej o siebie, spaślaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×