Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezpańska kotka

kolor waszej sypialni

Polecane posty

nie jestem pewna czy nie było tu takiego topiku ale napiszcie mój jak się tylko da niebieski tylko okna są chyba przeźroczyste ale jak się zasłoni roletą to już nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sypialnia jest w kolorze papaja (takie dziwne nazwy ma dulux) dla mnie to poprostu ciemna cegła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :D Ale cała ceglana czy ceglana z dodatkami innego koloru(i jakiego) Czy tylko taka w większości ceglana.... hihi bo u mnie wszytsko fiolet co się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sypialnie jest w kolorze
zielonym swietnie sie w niej zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja biała
z dodatkiem wrzosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatki tj.dywanik koce poduchy donnice i ramki mam ww wzorki zebry reszta cegła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubicie raczej żeby było wszystko tego samego koloru czy raczej dodatkami innego w tle????i czy lepsza jasne kolory czy ciemne dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam......
sypialnie w kolorze ciemnej fioletowej sliwki,do tego biale meble.lozko z duzym lustrem.......efetk zarabisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifa
a ja mam blado zieloną ale przemalujemy wkrotce na żołto kanarkowo lub wrecz wpadająco w pomarańcz, a moze przecierka w tym kolorze. Meble mamy jasne -klon. Do tego chcę jasne chodniczki, najlepiej takie brudno białe, narzuta na łóżko tez taka, no i obrazy w drewnianych ramach - taką mam wizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sypialnia jest różowa..pomalowałam przeciwległe ściany dwie na jaśniejszy róż..dwie pozostałe na ciemniejszy przez to pokój trochę się skurczył i nie wyglądą na kichę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurek1
jasny róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałabym pomalowac na lila. Kiedyś chciałam na błękit ale światopoglad mi się zmienił :P Obecnie mam w swoim pokoju ciemnozielone ściany ( co było najgorszym pomysłem mojego życia ). Nie wiem jak ja pokryje ciemny kolor jasnym. Chyba bedę musiała razem z betonem skuwac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam kilka kolorow
polaczonych ze soba;) 2 sciany na niebiesko i 2 na wyrazisty zolty.roleta na oknie takze niebieska potem meble sa w kolorze wscieklej czerieni.Reszte stanowia dodatki w tych 3 kolorach poukladane tak aby sie wyroznialy i sie ladnie komponowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kores
ja ma ściany w kolorze wiosennego fiołka a sufit z domieszka czerwieni + białe wypuszczenie na suficie z halogenami.Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obecnie bordowe ściany. Kiedyś miałam błękitne, ale mi się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja z Duluxa dojrzały groszek :) Czuję się w niej super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek77
Moja sypialnia jest malutka i w kształcie kiszki , ale i tak cieszę się że ją mam.Pomalowaliśmy ją dulluxem tak: dwie przeciwległe ściany nasycony żółty taki słonecznik co trochę optycznie skróciło"tramwaj" a pozostałe dwie kolorek kremowy pt"orchidea"do tego mebelki kremowo - terakotowe typ vis a vis i dodatki w tonacji żółto ,pomarańczowo terakotowj.Lubię ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
brzoskwiniowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Ja mam jaśniutką zieleń, taki seledyn- tzn. dwie ściany mam tego koloru a pozostałe dwie białe :) meble nie bardzo jasne, ale nie ciemne :P ale wszystko utrzymane w tych kolorkach- brąz i zieleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pokoj dwukolorowy:P 2 mniejsze sciany pomalowane sa na bordowo a 2 wieksze na pomaranczowy...do tego dodatki w tych odcieniach, lustro na pol sciany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wit B kompleks
łosoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona*
Ja mam zamiar przemalowac sobie sypialnie na jasny fiolet-lila. Myslicie, ze bedzie pasowal do bialych mebli, nie bedzie zbyt zimny?? W jakim kolorze wybracz zaslony, jesli sciany beda jasno-fioletowe ewt. lila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Ja w pokoju mam 3 białe ściany (licząc tą z oknem) i na jednej mam piękną marynarską tapetę (http://artcorestudio.pl/casadeco-marina-3) Żaglówka idealnie komponuje się w pokoju i nadaje mu charakteru. Płynąca łódka działa uspokajająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×