Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi

urodziłam dziecko i nie mam ochoty na seks, pomóżcie

Polecane posty

Gość smutno mi

dzidzia ma 10 miesięcy, a ja dalej nie mam ochoty na kochanie się z mężem, czy któraś miała taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory smuta
niektore kobiety tak maja, nie maja ochoty na sex nawet kilkanascie miesiecy po urodzeniu, przyczyny moga byc rozne przemeczenie , niezadowolenie z wlasnego wygladu poprostu czujemy sie malo atrakcyjne, jak rowniez nie dojscie do formy z przed ciazy. Ja tez dlugo nie mialam ochoty na sex a jezeli juz to w rezultacie nie odczuwalam zadnej wiekszej przyjemnosci.odkad synus podrosl i stal sie mniej wymagajacy wszystko powrocilo do normy , powiedziala bym, ze jest nawet lepiej kocham sie z mezem bardzo czesto.U mnie dodatkowo dochodzil problem z karmieniem piersia nie moglam synka odzwyczaic .U ciebie tez bedzie dobrze zobaczysz,trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi
dzięki za pocieszenie, mój wygląd wogóle się nie zmienił, to może jakiś inny powod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory smuta
byc moze blokada psychiczna to przejdzie.A moze namowisz meza na jakis romantyczny wyskok na lono natury to tez czasami pomaga, takie male urozmaicenie, dzidzie podrzuccie babci a wy na amory , czasami warto sprubowac wszystkiego a nuz pomoze:).Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seximama
moj by sie ucieszył chyba,bo mi apetyt sie wzmógł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
poczekaj jeszcze z 10 miesiecy - mezowi przejdzie wtedy ochota na ciebie, znajdzie sobie kochanke, a ty bedziesz miala spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumm
A ja proponowałabym abyś rano spróbowa... póki jeszcze dziecko sie nie rozbudziło a ty masz za soba kilka godzin snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki topicu: A karmisz jeszcze piersią? Jeżeli tak, to niestety to może byc powodem twojej niechęci do seksu, gdyz podczas karmienia piersia wydziela sie prolaktyna, która osłabia popęd seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło la boga
ja mam wilczy apetycik:) moj pan juz nie ma sił ciągle go gnębie:) poproś swojego żeby cie czasem pomasował po ciężkim dniu, a może za którymś razem przyjdzie ci ochota. ja karmię piersią i nie mam z tym najmniejszych problemów:) nie martw się, napewno ochota wróci, tylko twój pan musi być cierpliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie karmię piersią (karmilam tylko 4 ieesiące) a mąż jest bardzo cierpliwy, sama sobie się dziwie, bo nie miałam z tym nigdy problemu, a wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×