Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulala1976

POLSKIE KOSMETYKI HITEM W EUROPIE ZACHDNIEJ!!!

Polecane posty

Gość Ulala1976

wpisujcie wasze ulubione polskie kosmetyki. JA ZACZYNAM 1. kosmetyki AA do cery wrazliwej 2 balsam AA masło kakaowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala...
- Eveline - seria Slim Extreme 3D (m.in. serum do biustu, serum wyszczuplająco-ujędrniające, krem wyszczuplająco-ujęrdniający) - Dax Cosmetics - karmel do ciała lekko brązujący - Bielenda - krem do twarzy Róża i Jedwab - Ziaja - do cery naczynkowej - Oceanic - żele pod prysznic i balsamy do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafarafa
wiem na pewno że karierę na zachodize robią kosmetyki Dr Ireny Eris z serii Body Art, podobno są hitem np w Stanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaa
I.Eris seria antycelulitowa w pomaranczowym opakowaniu.uwielbiam ja za zapach:)bosko pachnie pomaranczami,a po pilingu skora jest niesamowicie gladka. moja ciotka mieszkajaca we Wloszech zawsze gdy jest w Polsce kupuje kosmetyki.polskie rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 Maseczka wygladzajaca i zwezajaca pory Lirene dr Eris :) 2 Rozswietlajacy zel do ciala \"ponizej 20\" dr Eris 3. Seria antycellulitowa Lirene dr Eris 4 Idealnie wygladzajacy peeling do ciala \"ponizej 20\" dr Eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anlize
witam, moje hity to: -zaja-lipocell bloker-jak to mowi moj maz ach te pomarancze.... -zaja-balsam do ciala modelujacy z kompleksem multirozswietlajacym -zaja-Aretina Q-krem pod oczy -zaja-Aretina Q-przeciwzmarszczkowy na dekolt i szyje -bielenda-fitnessline-wyszczuplajacy-???efektow ze schudlam nie ma ale zapach pomaranczy jet w 100% -Dr.Irena Eris-Lirene-do biustu i dekoltu-rewelacja! Mieszkam w niemczech do polskiej granicy mam prawie 1000km ale jak juz tam jestem zawsze kupuje wyzej wymienione kosmetyki.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PepsiCola
Ja postanowiłam kupować tylko polskie kosmetyki :) Moi faworyci: - peeling do ciała dr Eris UNDER 20 - kosmetyki firmy IWOSTIN-praktycznie wszystkie - Eveline-seria do cery tradzikowej-dawno moja cera nie wygladala tak super :D - pianka po przedawkowaniu słońca DAX COSMETICS - peeling enzymatyczny DERMIKA Zalety polskich kosmetyków: niska cena, dużo naturalnych składników, większość NIE JEST TESTOWANA NA ZWIERZĘTACH i w ogóle są jakieś takie fajne. Mam do nich zaufanie. W przypadku firm typu Loreal, Garnier-po prostu boje sie tej chemii, one sa strasznie mocne te kosmetyki... przynajmniej ja mam takie odczucia Popieram tę akcję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babs
niska cena polskich kosmetykow na zachodzi??!! Nieprawda!!!!!! Mieszkam w UK i znalazlam kosmetyki dr. Ireny Eris w jednym ze sklepow. To co w polsce moze kosztuje 30 zlotych tutaj kosztuje tez 30 ale funtow!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galago
cześć dziewczyny!Ponieważ mam cerę naczynkową ostatnio absolutny hit to maseczka dermacos farmona i nowość kremy minser mona liza na naczynka.absolutny hit to kosmetyki bielendy z kozim mlekiem (opakowanie z kózką)nowość seria afrykańska i czekoladowa z cynamonem na celulit. Zmniej znanych bardzo ciekawe kosmetyki apis szczególnie zminerałami morza martwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
Niestety, nie zauważyłam, żeby były hitem, choć niektóre polskie kosmetyki uważam za bardzo udane (choć tylko pielęgnacyjne). Mieszkam w Wielkiej Brytanii, widziałam tutaj kosmetyki Ireny Eris w sieci drogerii Boots. Tak jak ktoś wyżej napisał - kosztowały znacznie więcej niż w Polsce (ale bez przesady, nie 30 funtów, to nie kosmetyki luksusowe) jedynie na początku. Po jakims czasie, gdy okazało się, że nie wzbudziły zainteresowania, przeceniono je mniej więcej do poziomu cen polskich. Potem zdaje się zniknęły z półek na dobre. Dlaczego? Myślę, że zabrakło marketingu, na tubkach kremów nie było nawet opisu w j. angielskim, co wydaje się kuriozalne w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi przyjaciółka będąca w UK mówiła przez tel. że w Boot\'sie jest seria Lirene Dr. Eris,pytałam o cenę,nie wiedziała dokładnie ,tylko tyle że dużo drożej niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djmoniska
sprowadzam oryginalne perfumy za smieszna kase! damskie i meskie 2szt za 20zl(w tym już koszt wysyłki) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karusia z lasu
dziewczyny, czy macie swoje kosmetyczne hity,produkty które sa wyprobowane i ciężko wam się bez nich obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×