Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość marysia1307
nie wspolzylam, wspolzylam dopiero kilka dni temu, bralam tabletki przez 5 mcy, ale dopiero niedawno zaczelam wspolzycie- a dlaczego, musialabym wiele wyjasniac- a wiec poltora mca po tym jak wzielam (chyba)9 dnia tabletke dopiero wspolzylam, wiec chyba to teraz nie ma znaczenia? (thx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah teraz to nie... jesli wtedy nie współżyłas to ok, teraz jesli bierzesz prawidłowo to jest ok ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia1307
och dzieki:D .. ciesze sie ze wszystko oki:)....ok,to ja lece:D paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia nie dziewiątego dnia tylko ÓSMEGO!!!!! jeśli zrobilaś 7dni przerwy to oki. przerwe można skracać ale nie wlno jej wydłużać :) ja dostałam wczoraj późnym wieczorkiem okresior :D miałam dziś rano dostać,no ale po moich kombinacjach dostałam wczoraj ale co tam :) zdążyliśmy zrobić swoje, bo wczoraj też mój wybranek wrócił do domu :D:D:D pozdrawiam was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedizcie mi dziewczyny czy jest jakas roznica.,....jak zapijam tabletke woda........czy np...herbata....lekko ciepła...jest roznica..czy lepiej trzymac sie wody.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy:) Powiedzcie mi czy jak zacznę brac tabletki antykoncepcyjne i mój chłopak będzie kończył we mnie nie zajdę w ciążę. Chyba jednak wydaje mi się to prawdopodobne. Pomóżcie?? Co mu mówić jeśli się nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koścista
czy odpowie mi jakas mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeke
mmm jest tak:kochalem sie z dziewczyna,ona bierze tabletki,ja mialem gumke,ale pozniej pod koniec ze zmeczenia opadlem,i mi sie gumka zsuneła ;p i zostala w niej;/i to na dodatek ta druga strona...duze sa szanse ze moze byc wpadka?of kors tabletki brala regularnie...od ponad pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedz zarówdno dla kasi jak i tomeke- biorąc tabletki regularnie nie trzeba stosować dodatkowo gumki, tabsy daja wystarczajacą ochrone- po to sie je bierze jesli weźmie sie pierwszą w pierwszym dniu okresu to działaja od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaka jest pewność że nie zajdę w ciążę. Miałam już sytuację kiedy chłopak we mnie skończył podczas okresu. I się bałam ale nie zaszłam na szczęście:) A chciałabym poznać to uczucie kiedy on kończy we mnie:) Kochałes się z dziewczyną i gumka została w niej. To chyba tez trochę niebezpieczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeke
Bóg zapłac dobra kobieto :) ale i tak kupilem dziewczynie test ;p na wszelki wypadek ;] napisze jutro jak tam wynik :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeke
no wlasnie,bo jesli sie cos "ulalo "to zawsze wieksze niz zwykle krpelkowanie...ale jestem dobrej mysli ;] chociaz sie dygam nadal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jak sie regularnie bierze to sperma moze sie lać strumieniami !! ja sama od roku nie stosuje innego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie boisz sie monika jednak o cos. Przecież to nie jest 10000% zabezpieczenie. I jednak może dojść do zapłodnienia. Ja chyba jednak będe się bała. Kurcze. A tabletki zaczyna się brać w pierwszy dzień okresu. W inny nie można? Wtedy kiedy nie mam miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można w inny bo po pierwsze sobie namieszasz hormonami a po drugie nie bedziesz zabezpieczona przez cały pierwszy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeke- test mozna zrobic dopiero jakies 14 dni po stosunku a i to minimum. ale nie musicie bo przeciez po to sie bierze tabsy (regularnie!) zeby gumki nie były potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, tomek----- ja biore dlugo tabletki i na pocztku tez w gumce, a teraz zabezpieczam sie tylko tabsami a seks jest dosc czesto i do konca. w razie czego mozna zstosowac przerwany przeciez. a gumka? hmmm sprawdzcie jaka roznica bez gumki to wtedy podejmiecie szybciej decyzje zeby gumki poszly na bok:D mozan sie kochac juz 4 godziny po zazyciu tabletki, tylko w czasie brania uwazac na biegunke wymioty do 4 godzin od przyjeci tbletki i uwazac na antybiotyki bo nieliczne maja wplyw na tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 4 h sie tyczą pierwszej tabletki, potem przy kolejnych juz nie trzeba czekac i mozna sie kochac cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia1307...To tylko pół godziny, to nie ma znaczenia...Nie kumam, po co z powodu choroby chłopaka przerwałaś branie!? Może to mieć wpływ, bo pominęłaś dwie tabsy... lenk...Bierzesz tabletki!? Jeśli Cię tylko dotykał to nie masz się czym martwić, bo nie było wytrysku, a nawet jeśli miał penisa w śluzie to i tak luz, bo plemniki nie mają nóżek i same sobie do Ciebie nie wejdą! americanos...Ja popijam tym, co mam pod ręką... kasia_mis1...Masz na zajście 1% ryzyka...A poza tym musisz przestrzegać zasad w braniu tabsów...Przeczytaj ulotkę, tam jest wszystko:)Od pierwszej zażytej po 3-4 godzinach... Zawsze bierzesz w 1 dzień okresu, chyba, ze lekarz Ci powie, że inaczej(np. w 5) i wtedy musisz się zabezpieczać dodatkowo tydzień... tomeke...Jest tylko jeden maleńki % ryzyka...Tak jak u każdej z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moniak o czywiscie ze tak:) heh dla mnie to jest poprostu talk oczywiste i nawet juz o tym nie pisze. oczywiscie ze chodzi od 4 godziny przyjeia pierwszej tabletki. a potem hulaj dusza przez 24 godz na dobe 7 dni w tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez przepijam czym popadnie czesto piwem:) bo zazywam pod wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie pomożecie mi na miłosną rozterkę, jeśli już pomagacie w sprawie tabletek antykoncepcyjnych. Mam chłopaka od 1,5 roku. On ma 24 lata ja 17. Na początku związku mówił że kochasz strasznie i wogóle. Przede mną miał dziwczynę 5 lat. I ja mam często dzwine fazy, że może on o niej myśli i wogóle. Teraz okazuje mi jakby miał mnie w dupie, niczym się nie przejmuje, a ja nie wiem co robić. Bo nigdy nie myślałam że można się tak zakochać, i uzależnić od drugiej osoby. Ja wszystko chciałam robić dla niego. Po co mnie zauważył? Po co przyszedł do mojej wychowawczyni po mój numer? Po co okazywał uczucia? A teraz nie zwraca na nic uwagi. Tylko gdy mu mówie że to koniec to jest smutny i prosi żeby to się nie kończyło? Albo gdy ja mu okazywałam że jest mi obojętnby tylko mówił że wie że go kocham i mi zależy. Co ja mam robić? Jeszcze teraz 17-tego jedziemy nad morze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wiesz ciezko tak napeano zapomniec o taki dlugim zwiazku, sama jestem z chlopakiem ponad 5 lat i nie wyobrazam sobie co by bylo gdyby. Ale powiedz czy ona czasem wspomni o niej?, czy puszcza jej syg smsy? czy jest cos co wskazuje na to ze on moze miec jakis kontakt z tamta dziewczyna? jesli nie to mozesz byc spokojna, dopoki nie ma takich sytuacji. Po za tym wy tez spotykacie sie juz dlugo. moze on ma problemy w pracy w szkole albo ze znajomymi albo w domu i dlatego sie tak zachowuje. Pomysl czy nie bylo ostatnio sytuacji ktora mogla by go przygnebic? Po za tym mowi ze cie kocha wiec po co sie zadreczas, a moze to pierwszy taki wasz kryzys w zwiazku sie rozpoczal i poprostu trzeba go przezyciezyc. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie puszcza jej syngałów ani sms, mówi ze ma ją w dupie i ona ma swoje życie a on ma swoje. Jednak ona czasem pisze mu sms. Mówi że kocha, ale to kocha nie jest chyba szczere. Zadręczam się chyba dlatego, bo chciałabym zeby zawsze był mój, i tylko mnie kochał. Ale jednak on mnie pewnie zostawi, może dlatego że jest starszy. Ma inne życie. Pracuje, może dużo więcej niż ja, a ja jednak jestem jeszcze zależna od rodziców. Dla niego czasem powodem do kłótni jest to że nie mogę spać u niego, a do cholery ja mam 17 lat. Kurcze wszystko bym dla niego zrobiła, ale dla mnie powoli traci to sens. I wiem że niedługo nasz związek sie rozpadnie:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️ Figaa...No ja o 21, więc też często piwkiem:)Choć w ulotce jest napisane, że wodą, przynajmniej w mojej ulotce Cilest:)No ale cóż...Zdarza się, że jej nie mam przy sobie;) kasia_mis1...Rozumiem Cię kochana:(Ja bym się bała związać z kolesiem z tak długim \"stażem\"...On Cię kocha na pewno, bo nie był by z Tobą 1,5 roku, a teraz to może Ty tak to odbierasz, choć w sumie pewnie wiesz o czym mówisz:( Gdy mu okazujesz, że jest Ci obojętny i on Ci powie, że i tak go kochasz i Ci zależy, to powiedz:\"Tak, kocham Cię i mi zależy, a Tobie, bo jakoś po Tobie tego nie widzę i mi z tym dziwnie!?\" Pogadaj z nim o tym szczerze...Szczera rozmowa w związku jest najważniejsza...Powiedz mu co widzisz, co czujesz i napisz mi co i jak...I oczywiście jedź nad morze, zobaczysz jak będzie, jak będzie źle to zdecydujesz co zrobić, albo opiszesz mi sytuację i spróbuje Ci doradzić...Trzymaj się cieplusio❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie nasz pierwszy kryzys...jest strasznie zazdrosny, mimo że nie dawałam mu powodów wyobrażał sobie pewne sytuacje i robił awantury np. wywracał stoły gdzies w klubie:) i kłóciliśmy się. Czasem jednak wiem że dużo z nią przeżył, i chcę różne rzeczy robić ze mną, a ja wiem że robił je z nią, i boję się że jak będziemy tak robić to on będzie o niej myślał. Nie wiem juz sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aaaaa: Szczera rozmowa już była, i dla niego jest wszystko w porządku i zawsze było. I kochamy się i tyle. Ale ja jenak czuję że jest inaczej i kiedy zaczynam z nim rozmowę to on sobie to zlewa. Ja już nie wiem co mam robić, bo to kurcze boli. Zobaczymy co będzie nie wiem sama. Z jednej strony mam tego dość, a z drugiej mi strasznie na nim zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_mis1...To, ze nie puszcza to dobrze...A to, ze ona jemu, to nie jego wina...Chyba, że jej odpisuje, to lipa, bo powinien olać...Powinien zrozumieć, że nie możesz u niego spać:o Ale Ty zrozum, że on chce mieć Ciebie dłużej i poleżeć tylko z Tobą...Wyciągnij z tego pozytywne wnioski:) To lipa, że to typ kolesia, który rzuca stołami, bo może być niebezpieczny w małżeństwie(miałam to na psychologii):)Ale to tylko MOŻE, bo nie każdy jest taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×