Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość gość
mnie odpowiada komputer cyklu - gdy ryzyko jest znikome, można nie martwić się o dodatkowe zabezpieczenia :) sprawdza się od paru lat, mam cyclotest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalicia
Nawet za cenę bycia eko nie zaryzykuję ciąży. Wolę swój vibin mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olioliolivia
Własnie lekarz mi zapisałm vibin mini. Jak sie na nich czujesz? To moje pierwsze pigułki za kilka dni zacznę brać, czekam tylko na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLolaLa
Ja je też biorę i nigdy nic złego się nie działo. Ani na początku skutków ubocznych, ani potem. Naprawdę nie masz się czego obawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iza
Ja biore belare i bardzo dobrze się po nich czuję.PMS mniej bolesne,miesiączki krótsze,co jest dla mnie ogromnym atutem. Poza tym mam sex bez stresu ze zajde w ciąże i to jest dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Skorzystajcie z przychodni internetowej jak się wstydzicie iść do lekarza. Wpiszcie w google Dimedic. Na początku się bałam czy to nie oszustwo ale skorzystałam i korzystam do dziś. Recepty wysyłają normalne, papierowe z podpisem lekarza itd a jeśli zamówimy tabletki to przyjdą z polskiej sieci aptek z paragonem itd. Korzystajcie z kodu rabatowego -25 zł na konsultację: marta202285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

ja właśnie kupiłam sobie diafragmę ginekologiczną i zaczynam testować, mam ją stosować łącznie z żelem plemnikobójczym więc pewnie zawsze będę nawilżona, nareszcie 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela
Dnia 31.08.2018 o 04:28, Gość olioliolivia napisał:

Własnie lekarz mi zapisałm vibin mini. Jak sie na nich czujesz? To moje pierwsze pigułki za kilka dni zacznę brać, czekam tylko na okres.

Brałam je kiedyś jako moje pierwsze tabletki, sprawdzały się super, nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Biore tabletki microgynon

-w dni płodne nie pozwalam by chłopak dochodził

- w dni niepłodne od czasu do czasu pozwalam, bardzo mało to się zdarza 

 

Mam 25 lat i nie mam dziecka, pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Ja biorę vibin i też czuję się bezpiecznie. 2 lata i żadnych wpadek. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam do sprzedania 3 opakowania tabletek Novynette (25 zl za paczkę + wysyłka 10 ) wszystkie ważne do 09.2022 oraz 1 opakowanie tabletek Yaz ( 25 zl za paczkę + wysyłka 10) ważne do 05.2022 

Proszę o kontakt majkak12389@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.07.2005 o 02:42, Gość Biała Dama 20 napisał:

Ludziska mam do Was takie pytanko:) zastanawiam sie ktore wyjscie jest korzystniejsze:) czy kochac sie bez ograniczen i pozwalac konczyc swojemu Miskowi we mnie, czy tez stosowac przerywany i miec odrobine lepsze zabezpiecznie? oczywiscie podczas regularnego przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych:)

a moze zamiast tabletek wyprobuj diafragma caya? skutecznosc podobna do prezerwatyw, a mniej "pieprzenia' 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupic sobie diafragme caye i sie po pierwsze nie bombardowac hormonami, po drugie cieszyc z seksu bez gumki. dwie pieczenie na jednym ogniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedam 2 opakowania Novynette, ważne do 12.2021. Cena za całość 15zl + 12zl przesyłka paczkomatem.

 

 

 

Kontakt: roxmakox1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×