Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aurelia22

Praca fizyczna a wczesna ciąża

Polecane posty

W poniedziałek zrobiłam test. Okazało się, że będę mamą. Test powtórzyłam dla pewności- wynik wciąż pozytywny. Do lekarza wybieram się w przyszłym tygodniu. Ponieważ są wakacje, a ja jestem tylko biedną studentką- chciałam dorobić w hipermarkecie. Nocne zmiany, układanie towarów. Czy mogę pracować? Nie wiem, który to tydzień, ale czy taka praca nie zaszkodzi dziecku? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie powinnaś pracowac w supermarkecie. Dźwiganie, nocne zmiany to raczej nie jest dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale to bardzo wczesna ciąża. Chyba (ostatnia @ 25 maja). Dlatego zastanawiam się czy mimo to powinnam sobie tę pracę odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ale w markecie będą Toba orać... a nie powinnaś teraz dzwigać nic co waży więcej niż chyba 5 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem odpuść sobie albo przynajmniej wstrzymaj sie z tym do wizyty u lekarza, ja bym sie bała, dźwiganie... to przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poradź się ginekologa? Co on o tym myśli? Wiem, że zależy Ci na pracy, ale zdrowie Twoje i dziecka przecież teraz ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kobitę,która pracowała w supermarkecie.Przez swoją głupotę poroniła.Lepiej zrezygnuj.Nawet jakby to był pierwszy tydzień to musisz na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odzew. Zrobię tak, jak proponujecie. Najpierw do lekarza, a potem jego zapytam o zdanie. A o naszej rozmowie poinformuję w tym temacie- może komuś się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×