Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ko

Nadmerna potliwość - porady

Polecane posty

Gość echhhccccCoZaZycie
dizewczyny ja mam to samo..najgorzej ze na dlonie to juz nic nie pomaga:((((((((. a ja mam w sobote wesele i kolega mnie zaprosil:((((((( ja tu na nie isc:(...moze sprobuje cos na nie- co poradzalybyscie najskuteczniejszego???plisss pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skxxx
ja przez nadmierne pocenie nie poszlam na swoja studniowke. to ze starchu ze mialabym tanczyc z kims za reke. kapa ;/ co zrobic taki lajf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halocentralo
czesc dla otoczenia nie jest to takie straszne najstraszliwsze jak podaje sie reke i dostaje sie czyjąś spocona zamiast suchej. miejcie przy sobie zawsze chusteczki i nie przejmujcie sie tak. spocona reka nie znaczy ze ktos jest jakis "inny" i ze ma nie chodzic na imprezy studniowke czy do klubu. nie trzeba trzymac dziewczyny za reke zeby impreza sie udala. mozna objac za plecy albo wytartą lapką odgarnać jej wlosy. i juz jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wśiekła modelka
Mam taki sam problem. Najgorsze jest to, że mam 20 lat i jestem...modelką. Wiecie jakie to stresujące w pracy?! Nie mogę brać sesji zdjęciowych, gdzie ubiera się buty szpilki ponieważ moje nogi się pocą...nawet jak odpoczywam na kanapie moje dłonie i stopy są mokre. Na szczęście nie mam problemów z pachami. Osobiście od jakiegoś czasu stosuje kąpiele w naparze z szałwii i powiem szczerze , że chyba pomagają. Po prostu zaparzam herbatkę z szałwii (ale kupowaną tylko w sklepach zielarskich / aptekach), robię napar z 3 torebek i dodaje do kąpieli w wannie, w której moczę się minimum 30 minut. Jakie będą dalsze efekty - dam znać za jakiś czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomy20
A na czoło tez mozna stosowac anidral??!!help a jak nie to co mozna??jaki srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffana 12
kochani ja myslalam ze jestem z tym sama na swwiecie ale mam antidral dalam12 zł stosuje go sie na noc troszke pieka i swedza pachy ale da sie wytrzymac polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga1410
na stopy polecam stoppot dostepny w aptece koszt 15zl, bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stosujaca Antidral
A napiszcie mi ile stosujecie Antidral lub Etiaxil? Ja stosuje go juz co najmniej 3 lata. Caly czas pomaga ale nie wiem czy nie powinnam przestac. Co za duzo to niezdrowo. Nie wiem tez czy powiekszone wezly chlonne i guzek (badania nic nie wykazaly) na piersi nie sa skutkiem stosowania Antidralu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalutkaaaaaa
polecam również łykanie preparatów z pokrzywą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jilly
Pomocy !! Juz nie wyrabiam , tak mi się poci głowa i płynie potem całą twarzą . Co robić , może ktoś wie ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie antidral też nie podrażnia wgole, stosuję go nawet bezpośrednio po depilatorze i nic a nic nie piecze. Nawet nie swędzi. Swoje opakowanie katuję już prawie półtora roku i jeszcze na jakies pół roku mysle ze starczy. Nie pocę się pod pachami, no chociaz jak zrobilam chyba z dwu miesięczną przerwę to pojawiala sie lekka wilgoc ale o zaplamieniu ubrania nie bylo mowy. Teraz uzywam go góra 5 razy w miesiącu i jest oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi trochę pomógł
spray ODABAN, zamówiłam go przez internet. Dlaczego on? Bo to jedyny na świecie preparat, którym można bezpiecznie smarować twarz, włosy, pachy, ręce, stopy oczywiście też. Jest bardzo wydajny. A ja właśnie tak sie pocę - ciut cieplej, troche ruchu i leje mi sie po włosach, po karku, szyi, twarzy. Jestem zdrowa i nie nerwowa. Na botoks mnie nie stać. Odaban troche pomaga, ale to nie jest rewolucja. O ile twarz łatwo posmarować to włosy trudniej. Musiałabym się wykapać w nim. Ale dla zdesperowanej kobitki jaka jestem to ostatnia deska ratunku. Hiperhydroza mi potwornie utrudnia życie, ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratlu
A mnie się to podoba ze się pocicie, chęnie poznam taką "potliwą" dziewczynę i wylizę stopki, paszki, pot to dla mnie silny megaseksowny fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajze
chyba rzygne, my sie meczymy a ktos inny sie podnieca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat19
Antidral nie działa na mnie :( już mam dość, nie wiem co robić. Etiaxil i Antidral mają podobne składy, jakoś nie mam ochoty wydać 30 zł i znowu się rozczarować. co robić?? to jest już nie do wytrzymania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulqa
Heja wszystkim pocącym się pod pachami XD problem nadmiernej potliwości niestety dotyczy również mnie. Po nalozeniu bluzki plamy potu pojawiaja sie doslownie w przeciagu 10 minut;/ w dniu dzisiejszym mam w szkole przedstawienie i mówie wierszyk czyz nie stresująca sytuacja?? co się z tym wiąże - oczywiście biała bluzka czyli kapota jednym słowem bo bynajmniej ja się poce w takich strasznie niemalże do łokci! Wczoraj mama zakupia im antidral pomimo wszelkich negatywnych opinii jakie wyczytalam na forum bo trzeba przyznac ze takich duzo ok. jedna czwarta. Wczoraj go zastosowalam na noc . Normalnie swedzialo tak strasznie ze masakra. Jak by mnie 100 komarow pogryzlo. To tak swedzi jak drapany babel od komara X) Ale noc ok przespana. A dzisiaj rano siedze w bialej bluzce zebz sie upewnic czy nie bedzie lipy i jak narazie nie ma plam, suchutko. Tak wiec mam nadzieje ze w szkole tez bedzie luz! ale wole nie zapeszac. Tylko nie wiem czy teraz mam stosowac antidral 7 dni pod rzad bo tutaj tak wyczytalam a na opakowaniu nie pisze nic o tym ze siedem dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulqa
Hejah:) antidral sprawdził się świetnie na występie. Pomimo, że było gorąco, mnóstwo stresu nie spociłam się tak ażeby mieć plamy na bluzce. Stwierdzam jednak, że będę używać go jedynie przed jakimś ważniejszym wydarzeniem ponieważ trochę się obawiam konsekwencji stosowania takiego antyperspirantu :) no to hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 19
zazdroszczę takim osobom :p na mnie nie podziałało, nie swędzi a ni nic, nawet po depilacji jest dobrze, ale skóra nie reaguje :/ strasznie to wkurza i załamuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim,kupilam sobie antidral,i chcialabym wiedziec (bo na roznych forach sa rozne odp) czy rano jak go zmyje to mam uzyc sztyft,kulke czy spray?bo kupilam sobie sztyft dove go fresh ogorkowy bo taki swiezy zapach a czytalam na forach ze sztyft bron boze bo zalepia gruczoly i ze tlusci bluzke bo nie ma sie jak wsiaknac po antidralu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate16girl
hej.mam to samo z poceniem sie pod pachami,1krok i jestem mokra. chcialabym kupic ten Antridral ale jestem teraz w Hiszpanii i tu niema tego,moze mi ktos powiedziec jak zagranica go nazywaja a i jak wyglada opakowanie czy to jest w kulce czy nie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika9876543
Padło tutaj pytanie o to, czy Antidral można stosować na twarz. Otóż można, a nawet trzeba jeśli komus poci się twarz. Ja niestety mam taki problem, wystarczy, że w ciepły dzień przejdę kilkanaście metrów to potem przez kolejne kilkanaście minut nie mogę powtrzymac pocenia twarzy. I uwierzcie mi, że fatalnie to wyglada, kiedy pot leje sie strumieniami po twarzy, makijaż spływa, włosy lepią sie do twarzy, jednym słowem, to nie wygląda najlepiej, to poprostu koszmar, a trwało to całe lata. Wreszcie, w desperacji zastosowałam Antidral na twarz i podziałało, zapomniałam co to pocenie twarzy. Co prawda trochę piecze ale można wytrzymać te 15-30 minut, bo tyle trzymam na twarzy i spokojnie wystarcza, po takiej kuracji mam problem pocenia z głowy na kilka tygodni (w zależności jaka temperatura w dworze). Być może zależy to od skóry itp. ale ja zaryzykowałam i nie żałuję, polecam bo to naprawde ułatwiło mi życie i to jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyną którym nie pomogły środki (np. etiaxil czy antidral) polecam wizytę u dermatologa i badania kri (tsh, ft4, morfologie) może okazać się że mają chorą tarczyce i potrzebne jest leczenie lub operacja. Ja miałam takie szczęście że wystarczył antidral. Pomógł mi i zmienił moje życie na lepsze, teraz czuje się bardziej pewna siebie i nareszczie moge podnosić ręce. ;) Naprawde polecam wizyte u dermatologa trwa około 15 minut i może pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Ja to z kolei mam problem z nadmierną potliwościa stóp. Nic nie pomagało, teraz mocze nogi w specjalnej soli Dr Nona, później talkiem i dezodorantem. Nie jest źle. Zobaczymy, ale myślę, że stosować będę dłużej te środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Ja używam antidral na twarz bo właśnie tam najmocniej się pocę. Wystarczy że przejdę kilka metrów do sklepu a już cała twarz spływa potem włosy się kleją, makijaż rozpływa. Reszta ciała prawie sucha ! Używam go mniej więcej od czerwca do września. Niesamowicie wysusza skórę więc po przez resztę miesięcy daję skórze odpocząć i nawilżam intensywnie. Po nałożeniu antidralu przez ok. 30- 4 minut skóra szczypie i piecze, jest podrażniona lecz warto przemęczyć się bo u mnie wystarczy jak posmaruję twarz raz na tydzień i nawet kapki potu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o potliwośc to jest to spory problem. Dlatego polecam ci klinikę Hiperhydrozis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nadmierną potliwość moim zdaniem najlepiej kupić sobie w aptece Etiaxil. Moja siostra jest zachwycona, bo przed używaniem tego to miała wiecznie mokre plamy pod pachami a teraz nic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Etiaxil, nie sądzę, żeby było coś lepszego na pocenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×