Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Olka_21
do ide na tory i z tym samym problemem:)kolezanki gdzie sie podziewacie????nowa kolezanka potrzebuje pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahxx
Olka21 bardzo dziękuje, ze odpisalas... Wiele to dla mnie znaczy. Mowisz, ze nie ruszasz włoskow na brzuchu i biuście. A jak radzisz sobie w kontaktach z facetem??? Tego nie da sie ukryc... no i np bluzeczki z dekoltem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Dziewczyny nigdy nie probowalam ale raczej nie ruszalabym wlosow na plecach. walcze z moimi wlosami na rekach nogach brzuchu i np. zdazylam juz zauwazyc ze gdybym kiedys nie zaczela wyrywac wlosow na brzuchu to bylby tysiac razy lepsze niz teraz kiedy nie wyrwe. a pomyslcie jaka to musi byc meczarnia z plecami kiedy miejsce jest takie niekomfortowe.. kurcze ja tez sie wstydze tego bardzo, nosze dluzsze koszulki pilnuje zeby ani cm moich plecow nie byl "goły". Jestem z moim chlopoakiem nie za dlugo, a dodatkowo on obecnie przebywa za granica, ale przylatuje w ten pn i ja juz tak sie denerwuje ze 'cos' zobaczy. ale przeczytalam tu bardzo duzo postow dziewczyn ktore radza sobie jakos z tym i wiem ze musze zaakceptowac siebie z tymi wlochami. smutne ale prawdziwe...:( dlaczego faceci nie maja takkich problemow... moja mama zawsze mi powtarza ze oni w oogle nie zwracaja na to uwagi tylko ja jestem przewrazliwona bo wiem ze 'one' tam sa:) moze jest w tym troszke racji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu_21: mówisz że ktos potrzebuje pomocy?:D hmm...zaraz coś zaradzimy. :D Tylko.....ide do pracy....moze tam uda mi się napisać jakiegoś mądrego posta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do Sarahxx:wiesz,mojemu chlopakowi to nie przeszkadza,zupelnie!!!!on chyba mysli,ze wszytskie laski maja wloski na biuscie,plecach:)albo nie patrzy na inne,zreszta nie ma za bardzo doswiadczenia,bo jestem jego pierwsza dziewczyna,a za rok beirzemy slub;)wczesniej mi te wloski nie przeszkadzaly,nie patrzylam na inne dziewczyny,myslalam,ze to normalne(tak jak moj facet)ale jak zaczelam sie przygladac jak inne laski sa gladkie...wtedy przyszlo zalamanie.Ja osobiscie postanowilam ich nie ruszac(na razie)gole tylko rece i nogi,chce przejsc teraz na depilator....i nie wiem moze sobie zgole plecki,ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem:mamy nowa kolezanke Sarahxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do blisss:wiesz co chyba Twoja mama ma torszke racji (jak to mamy)ja ze swoja tez na ten temat nie rozmawiam.Ona uwaza,ze tez przesadzam:(ale wydaje mi sie,ze moja mama zyje jeszcze w czasach kiedy sie nie przejmowali owlosieniem i sie nie golili,hehe:)masakra,jak dobrze ze sa teraz depilatory,kremy,rozjasnaicze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahxx
Witam. Ledwo wstałam, wykąpałam się i już odpaliłam kompa, aby przeczytać wasze posty:) Wyrwałam kilka włosków z brody i zaraz ruszam do pracy. Olka-21 myślę, że Twoje owłosienie na biuście jest bardziej jak meszek, wtedy mozna tego nie zauważyć, ale ja całe lata golę to i teraz wloski są bardzo mocne i od razu widać. Nie mówiąc o dotyku. Wczoraj przed północą wzięłam pensetę i yrwałam ze złoscią z siebie 150 włoskow (policzyłam;)) ) Mam już tego problemu dosć! Dobrze, ze jest to forum.... Pozdrawiam Was wszystkie ciepło. Wejdę wieczorkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak to meszek,sa jasne,ale ostanio w sloncu bylo je bardzo widac:(az zaslonilam biust,ble....milej pracy,odwiedz nas wieczorem:)na pewno bedzie troche postow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Cześć Sarahxx: Jest nam bardzo miło że donas dołączyłaś a jednocześnie smutno ze ejsteś kolejną osobą z tą nieprzyjemną dolegliwością. Ja podobnie jak i Ty mam włoski wszędzie. Ale staram sobie z tym radzić. Najwazniejsze jest aby się nie poddawać. Każda z nas ma gorsze dni...Mi keidy jest źle to wchdoze na tą kafeterie i piszę co mi leży na serduchu:) Uważam że jeśli leki które stosowałaś nie poskutkowały powinnaś udać się ponownie do elkarza by przepisał inne...Coś musi pomoc. Jesli chodzi o diane-35 to nei słsyzałam żadnej pochlebnej opini na temat tego leku. Jeśl chodzi o depilator to ja używam go do wielu miejsc na ciele. Depiluje cale nogi wraz z bikini (tutaj gładkosc jest wyjątkowo długa, co zaskakuje mnie do tej pory) Usuwam też depialtorem wloski meidzy peirsiami, i na dole plecków(tu nie odrosły juz od dawna) Sciezkę tez...zamierzam depilwoać rowniez rece, ktore narazie golę. Dlatego mysle ze wloski na biuscie rowniez mozna potraktowac depilatorem:) Jeśli chodzi o facetów to, nie można się tak przejmować. Napewno dla swojego męża jesteś atrakcyjną kobietą. Faceci nie dostrzegaja tych naszych małych niedoskonałosci...a nawet jesli tak to nie sa one dla nich problemem, dopuki my przy nich nie traktujemy tego jak wielki problem....:) Jesli czujesz ze chcesz powiedziec o swoim wloskach mezowi to pwoeidz, napewno zareaguje w sposob ktory przywroci ci rownowage:) Powie ze tego nei widac...ze mu to nie rpzeszkadza:) Moj chlopak widzial u mnei wloski w meijscach w ktorych nie powinna ich niby meic kobieta. Strescil to tak"ooo masz tu wloski" powiedzial to z przyjemnym usmiechem, nie bylo to wysmianie....ja mu odp "no mam" i na tym sie skonczylo. Ciągle pwotarza mi ze ejstem piekna...ze mu sie pdoobam. wiec te klaczki nei sa dla niego problemem....z reszta u mnie jest podobnie jak u Olki_21. Też mi sie wydaje ze moj chlopak mysli ze duzo lasek ma takie pojedyncze wloski w dziwnych miejscach. Też nie am doswiadczeniabo jestem jego pierwsza dziewczyna z ktora jest tak blisko. Nie ejstem perfekcyjna, nie mam eprfekcyjnej skory, perfekcyjnie gladkich nog, rak....wiadomo.....z ta rpzypadloscia nie da sie miec...ale dzieki niemu czuje ze mimo to jestem atrakcyjna:) UWIERZ!! dla facetow nie ejst to rpoblem jesli o siebie dbasz! wiadomo ze zaden nie chcialby miec kobiety ktora ma wasy jak facet i nic z nimi nie robi...ale jesli o sibie dbasz, starasz sie...to....NIE MA PROBLEMU :) Zyczę pwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Do Olki: Olu...jasniutkie wloski wwydają mi sie takie słodkie...gdy ma się takie ciemne jak ja to już jest obżydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podejrzenie hirsutyzmu, ale jako że na to zaburzenie wpływają jeszcze inne czynniki to została wykluczona ta choroba. Największym problemem z moim wyglądem jest właśnie owłosienie. Doskonale rozumiem wszystkie dziewczyny, które mówią, że odechciewa im się żyć gdy patrzą w lustro. Tylko, że większość postów dotyczy tylko zbędnego owłosienia, możliwego do usunięcia, a nie tak bardzo nadmiernego, ze aż chorobowego. Jestem owłosiona prawie cała. Depiluję się, ale wiadomo, że z nie wszystkich miejsc można usunąć włosy. Bywają chwile, gdy mam ochotę ogolić całe ciało, a na drugie dzień-gdy włosy zaczną odrastać- to się zabić. Mam wąsy, baczki, ciemne włoski na czole, grube brwi, cały bruch pokryty bardzo widocznym mchem i grubym wężykiem biegnącym między piersiami (a także na nich) i kończącym w miejscu intymmym. Do tego nieprawdopodobnie owłosione nogi, całe uda i pośladki (długie i gęste włosy). Nawet plecy są pokryte grybym i ciemnym mchem. A, i dochodzą ręcę-możnaby powiedzieć, że przede wszystkim ręce, bo to one doprowadzająmnie do depresjii. Ręce mam porośnięte długimi, bardzo grubymi i czarnymi włosami od górnej części ramion po dłonie i palce. Zaczęłam je golić i teraz jeszcze bardziej nienawidzę siebie. Muszę cały czas się pilnować, żeby moje futro nie wydostało się na światło dzienne. Byłam kiedyś u ginekolog, ale trafiłam na jakąś idotkę, która odesłała mnie z kwitkiem. Fakt faktem, że niepotrzebnie przyszłam cała \"wyczyszczona\", ale kobieta wzięła mnie za przewrażliwoną. Nawet mnie nie obejrzała do mnie. Z twarzy codziennie pensetą usuwam włosy, więc są niewidoczne. Ale ile nerwów to kosztuje. Każdy wyjazd to istna męka. Do tego dochodzi wiele inych problemów... ale to jest jeszcze dłuższa historia. I kto powie, że Bóg jest sprawieldliwy? Czeka mnie leczenie hormonalne, ale jeszcze nie teraz. Wiem jakie są częste skutki tego. Tycie i rozwalona gospodarka hormonalne. Włosy najprawdopodobniej częściowo odziedziczyłam, a częściowo jestem pomyłką Pana Boga. Czuję się jak półbaba. Zupełnie niekobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Nalya: nie mozesz tak na sobie patrzeć!!! Na pewno masz cos pieknego...i w wygladzie i w duszy :))) To nie ansz wyglad, a dusza swiadczy o naszej kobiecosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem:kochana moj meszek jest jasniutki,bo jestem bardzo opalona,to efekt wygrzewania sie na sloneczku:)jasne ze w porze zimowej ciemnieja...nie wspomne o rekach,ble jak odrastaja to sa ciemne i grube!!!!!moze woda utleniona pomoze????pisalam WAm juz o przypadku gdy ktos w mojej rodzinie uzyl wody na wlosy na glowie i wypadly,tylko one pewnie sa wrazliwsze???!!!!hhhhmmm musimy czekac az wymysla lek-cud:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
nalya!!!!!z tym samym problemem ma zupelna racje!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu: okurcze!!! to ja tez sie musze opalić (ale w solarium bo na plaze to nie wyjde;p bo mam pod pepuszkiem brzydkie blizny od wrastajacyh sie wloskow i nie wiem co z nimi zrobic) :))) Moje rece to tezx poraszka...ale jak je ogole to sa gładziutkie mmmm :) gorzej wieczorem jak jzu sa odrosty;p potem je unicestwie depialtorkiem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Nayla: spróbuj woskiem lub depilatorem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kochane:sloneczko,solarium rozjasnia wloski.Moja siostra jak pojechala do Turcji,to jej tak slonce rozjasnilo wolski,ze az wybielilo(tak grzeje przeciez mocniej).Miala prawie niewidoczne,ale ona nie ma takiego problemu jak My:(wiadomo,ze slonce i solarium jest niebezpeiczne,ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
dziewczyny pamietajcie że inni ludzie postrzegają nas jako pięjniejsze kobiety niż nam sie wydaje.... :) To usmiech, spsoob bycia...gesty..., zachowanie, podejscie do ludzi, otwartosc, pewnosc swojej wartosci, sprawia że jestesmy atrakcyjne dla innych ludzi...Co z tego ze dziewczyna ejst piekna, gldka, szczupla, ma dlugie nogi, piekne wlosy, bialutkie zeby, ejst slicznie ubrana i ma duzo kasy, jak jest zamknieta w sobie, zakomplekiona, niedowartosciowana, cicha, nie umei anwiazac kontaktu? Nie mozemy zamykać sie same ze swoim problemem! musiimy byc przebojowe i silne! pewne siebie, swojej wartosci, a rpzedewszystkich musimy walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. depilator i golarka nie pomagają na plecy i brzuch. prędzej umrę. :/ niedługo jadę nad morze, poznam wielu nowych ludzi i wiadomo jakie będzie pierwsze wrażenie. szczególnie przeraża mnie wizja siedzenia na plaży. ale macie rację- przecież jest wiele kobiet brzydkich, a nie robią z tego swojego przekleństwa tylko są szczęśliwe i dzięki temu wszystko się układa. nie chciałam tak wyglądać, tak się urodziłam i skoro z wyglądem zewnętrznym nie jest najlepiej to może chociąż postaram się to nadrabiać uśmiechem. takie postanowienie wakacyjne- jak najczęściej się uśmiechać. zawsze humor mi się poprawia jak spotykam ludzi, którzy od razu mnie nie wyśmiewają tylko starają się pomóc. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
nalya!!!!!!!tak trzymac!!!!!!!!!!!!dasz rade!!!!!!!!!!usmiech,usmiech i jeszcze raz usmiech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
nalya: Siedz na tej plaży jak najwecej i staraj się być z siebie dumna (ja też niedlugo bede to cwiczyc:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po wizycie u Gin testosteron - norma do 0,82 ja mam 1,5 :) Gin określiła to jako przyczynę włosków na początek mam Diana 35 na 3 miesiące:) powolutku.... może się uda;) buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a jakby co wezcie ze soba parawan.Zawsze mozecie sie nim odizolowac od innych,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
LOLA: to siwetnie ze zaczynasz leczenie! Napisz jak diane-35 bo ja slyszalam duzo negatywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się boję ale trzeba walczyć !!! każdy organizm jest inny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
ja wczoraj wieczorem bylam w solarium i troszke sie strzaskalam wiec sa jasniejsze:) tak pomyslalam sobie ze teraz jak wybiele wloski na plecach rozjasniaczem to bedzie juz super:) kurcze Dziewczyny jak czytam te posty to naprawde zaczynam wierzyc w siebie i w to ze to nie jest az tak bardzo widoczne wazne zauwazlne itd:) w sumie jak nasi faceci nam mowia ze jestesmy piekne idealne i wymarzone to przeciez taki szczegol nie jest w stanie zaburzyc naszego wizerunku. a jesli zaburzy to nie jest nas wart:P nastawienie jest najwazniejsze a samoocene trzeba sobie podnosic. z tego co widze to jest bardzo duzo dziewczyn z takim problemem. u mnie na studiach jest\ tyle dziewczyn ktore maja ogromny wlosy na rekach plecach i nie kryja sie z tym jak na przyklad ja i podejrzewam ze sa przez to szczesliwsze. a z drugiej strony skoro tyle dziewczyn ma ten problem (i nie mowie tu o chorobie bo np. w moim przypadkujest to tylko i wylacznie taki typ urody) to staje sie to pospolite i niedlugo ludzie beda predzej zwracac uwage na te 'nieowlosione' :) oby tak bylo:D ciesze sie ze dzieki Wam jest mi lzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to ten wstrętny testosteron dał mi te włosy ehhh ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisss
Ale chociaz masz szanse zeby z tym walczyc a ja moge tylko starac sie wyciagac jakies dobre strony tej mojej urody;] np. to ze jestem brunetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazdroszczę dziewczynom letnich, lekkich , krótkich gaci:) ale umiem się dobrze ubrać inaczej... zamaskować... dobrze , że jestem niebrzydka to mnie ratuje:) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×