Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ide na tory
SONIA: nie chce sie wtracac...ale jesli zobacza twoja gladka brodke w szpitalu to moga zbagatelizowac problem...ja np. rozbieralam sie cala i pokazywalam nawet posladki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
cholera jasna!!!!!dziewczyny czego wy sie wstydzicie..to choroba..ja tez cierpie...krepuje sie...zakrywam sie ajk ktos z bliska na mnie patrzy...no ale nie mozna tego ukrywac przed lekarzami!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedlugo jade na kolonie jako wychowawca...czuje,ze nie jeden dzieciak spyta:" a dlaczego pani ma brode jak moj tato????" wtedy chyba uciekne i przyjade do domu z placzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc dziewczynki,ostanio zaniedbalam nasze forum,przepraszma,ale mam jakiegos dola ostanio:( uwazam, ze ide na tory ma racje!!!!to tak jak isc do lekarza juz z wyleczona grypa.Nie miejcie mi za zle,ale takie jest moje zdanie.Lekarz musi zobaczyc jak naprawde to wyglada,w koncu od tego on jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ja pojde cala zarosnieta oprocz twarzy, bo z takaaaa brodą nie wsiąde do autobusu jak bede jechac do tego lekarza!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu, co się dzieje? :) Dół z powodu hirsutyzmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
nie,chociaz sama nie wiem:(i tak dzieki Wam jest jakos lepiej,razniej,fajne kobitki z Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
to w zwiazku z szukaniem pracy,nie wiem co chce w zyciu robic:(ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu....może masz jakieś slabsze dni, każdy tak ma... :) Wiesz...nie wiem jak u Ciebie w Gdansku, ale w Toruniu pogoda jest jakaś smutna jak na lato....i może to też dlatego:) Głowka do góry :) A nas prosze nie zaniedbywać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale pewnie niedlugo dol minie.Najchetniej to bym siedziala chyba w dommku i czyta te forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
hmm....z czasem rpzyjdzie moment gdy już będziesz wierdziala....Ja wiem co chce robić, ale wiem że nie moge tego robić;p hehe (dziwnie zabrzmialo:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dobrze:)poprawie sie drogie kolezanki,pogoda straszna!!!!!!!!chcialam swojego faceta wyciagnac na zakupy,zawsze tak sobie poprawiam humor,ale on nie chce,ble....wiec siedze sobie tutaj z Wami... boje sie jakos isc do endo,caly czas to odkladam...ale w koncu musze sie odwazyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale mowisz o pracy????czy wiesz o chorobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
a jak solarium???bylas juz drugi raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
O pracy :) ale to nie ważne.... :) W solarium byulam narazie raz na 6 min i nie ma zadnego efektu, wczoraj mialam isc drugi raz ale zaszylismy się z chlpakiem przed komputerem i goladalismy filmy, bo tutaj też straszna pogoda i nosa się nie chce nawet za drzwi wystawić. :) Ale dzisiaj chyba pojde drugi raz, tylko nie wiem czy na 8 czy na 10 min jak myslisz? :) A jeśli chodzi o endo...to ja tez to odkladam...bo wiem że musze isc do faceta jakiegos, bo kobitka w moim meiscie jest chyba tylko 1 :) do tego jakas podejrzana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: zabko nie miej oporow przed lekarzem facetem...przeciez ma te sama wiedze co kobieta......przeciez nie zasmieje sie z ciebie....pedz jak najszybciej do lekarza!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: wiesz...ja mam to samo.....ciagle nie wiem czego chce.........robie studia,a nawet nie weim czy na pewno chce to robic w zyciu..bez sensu....jestem taki odludek..eh......a ten h..to juz w ogole tak zniecheca do zycia.....co do wosku pleckow i posladkow....dzis mija18 dzien...na posladkach mam niewiele ciemnych krotkich wloskow....a mialam gaszcz gestych i dlugich...plecki podobnie i przed chwilka kol. zrobila mi depilatorem...krzyczalam i mama teraz podraznione,ale mam nadzieje ze nie odrosna szybko tak jak mowila z tym samym problemem nie pamieta kiedy robila:) oby tak u mnie tez bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ide na tory: boje się iść do faceta z kilku powodów: - pierwsze to że czuję że będę bardziej skręcowana niz przed kobieta...Tymbardziej jak będzie młody i przystojny (chyba bym się spaliła) - boję się że nie zrozumie że te włoski to dla mnie ogromny problem wlasnie dlatego ze jest facetem. Dlaniego taka przypadlosc to moze byc drobiazg, mala niedoskonałość. a dla mnie to coś wielkeigo. Czuję ze kobieta, z racji tego że ejst kobieta i wyglad dla niej jest ważny jak dla każdej innej zrozumialaby mnie lepiej. - boję się rowniez ze facet przepisze mi rozniez leki, które beda mialy skutki uboczne np. tycie. Bo niezwroci uwagi że dla kobiety wazne jest by byc szczupła... W ogole boje sie isc do endo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ide na tory: chyba żartujesz ja sie nie pokaże tam zarośnieta:)chyba umarlabym ze wstydu;)wygole co sie da i zaszyje sie wieczorem w lazience robiac to samo tam;)w ogole to zaczynam to traktowac jako wakacyjny wyjazd i okazje do poznania kogos;)ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dziewczyny: czy podczas okresu można sie opalać na solarium ? (nie piejcie mi za takie pytania;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem:wiesz kochanie mozesz sprobowac na 10 minut:) co do okresu to indywidulana sprawa:)ja przyznam sie,ze chodzilam jak mialam i tak pozniej po sobie czyscilam kabine-u mnie na solarium taka zasada,kazdy sprzata sam po sobie:)takze....jak uwazasz,choc osobiscie lepiej chodzi sie gdy nie ma,mozesz zalozyc bardzije wyciete majtki by opalic sie tu i tam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
czytalam,ze nie mozna opalac sie z okresem...i w ogole biorac tabletki hormonalne,nawet na naturalnym sloneczku..szkoda no nie?:( bo moga wyjsc plamy na skorze...w ogole u nas jedna pani dostala raka skory:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
czytalam dzis ksiazke....facet opisuje jakies swoje przezycie seksualne..ze niby bylo extra,ale czul niesmak bo jego partnerka miala wasy.......BEZ KOMENTARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
SONIA> dziwna jestes..sorry...ale twoja sprawa...obejrza cie gladka smieszne....i ty niby masz hirsutyzm??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: uwazasz,ze facet nie potraktuje cie powaznie????? to stereotyp......mi nawet moj rodzinny zwrocil uwage,ze mam to leczyc....ze jestem taka ladna dziewczyna i dobrze by bylo,zebym wygladala tak jak dawniej...czyli gladka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja dzis rozmawialam z koleznka i smiaala sie,ze klocila sie z jakas babka ze spoldzeilni mieszkaniowej i w dodatku miala wasa:(wrylo mnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wkurwia mnie to,ze ludzie sa tacy uszczypliwi, z reguly to sa tacy ktrorzy nie maja w ogole zadnych kompleksow:(czy to sprawiedliwe?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ojj..kolezanki...troche sie rozczarowalam..myslalam,ze wy wszytkie naprawde chcecie jak najlepiej dla siebie a jednak stroicie glupie fochy:P jak sie czegos baaardzo chce to dzialac trzeba...a nie wymyslac,ze nie chce sie lekarza faceta,albo sie nie pokazecie owlosione.....juz zwatpilam..moze wy rzezcywiscie troche jestescie przewrazliwione???? ja naprawde mama ogrooomny probleem z owlosieniem i chche z tym walczyc za wszelka cene....choc bywa ciezko...pieprze to czy widzi mnie jakis facet....dobrze poparla mnie OLA..." to tak jakby isc do lekarza z wyleczona grypa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
OLA: to fakt Olu....ludzie potrafia byc zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×