Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość z tym samym problemem
ja mysle ze mam też podwyzszony testosteron.... :/ a masz jakies inne symptomy oprocz tych włosków? Np wąskie biodra? Małe piersi? Mało kobiecy głos? Bo słyszałam że przy wysokim testo często to jest....no i jeszcze duża ochota na sex ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
bliss: podejrzewam że Ty nie masz owlosienia na twarzy, skoro to tylko kwestia takiej urody...mam racje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miewam sie dobrze... jestem szczupła, wysoka:) głos mam w normie i ochotę na sex też ;] włoski na twarzy tylko pod noskiem ... nie za dużo:) włoski to mój jedyny chyba problem w życiu... ale jakże poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
no to nie ejst zle, a nawet..jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
tam to każdy ma...;p chyba przesadzasz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym probleemem:ja mam male piersi i tez myslalam wlasnie,ze moze to przez testosteron...glos oki jest...biodra,hhhmmm wlasnie kobiece;)a ochota na seks-chyba normalna,ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, u mnie te włoski nie osłabiają się po depilacji, są mocniejsze, wrastają... w sam raz na lato taki widok. mam nadzieję, że ta Diane mi trochę ulży w problemie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
LOLA: zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu ja mam tak samo jak Ty z tym ze ja ochote na sex mam b. duuużą, aż moj chlopak sie dziwi ;) Ale wiadomo, cieszy sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Mysle ze z tą cohotą taka to przez testo : no i z peirsiami tez, bo moja mama i wszystkie ciotki, babcia, maja niezle balooony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
hhe,u mnie w rodzinie tez wszytskie kobiety maja duze,niektore bardzo duze,a ja....:(szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
hehehehe, nie martw sie;p male jest pikne...podobno;d i tak masz napewno wieksze niz ja, bo ja to mam pryszczyki;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
Olu: jak myslsiz na ile minut powinnam isc do solarium za pierwszym razem? Jestem szatynką. Moja karnacja nie ejst ani jasna ani ciemna, ale opalona nie jestem. :) PRioszę doradź, bo dzisiaj chcę się wybrać by lepiej wyglądam a nie wiem na jak długo żeby sie nie spalić i nie wyglądać jak pieczony chiken ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mam miseczke A:(niestety.Radze isc maksymalnie droga kolezanko na 10minut,na dluzej nie.Ja mam ciemna karnacje, a i tak zaczynalam zawsze od 10 minut,dla mnie najgorszy byl zawsze drugi raz na solarium,ale jakby co to poradz sie Pani,kotra je obsluguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ja też mam A. oki dziękuję :))) poradzę się jeszcze PAni Solarystki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
zatem powdzenia droga kolezanko;)moze sie odprezysz:)i mam nadzieje,ze sie nie spieczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
ojeny, oby nie...nie chce nie nie nie chce! :) chce się tylko lekko przybrązowić =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
trymer to jest gepilator czy golarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no to we wt ide do tego szpitala....lae sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
brawo!!!!!!!!!powodzenia Sonia81!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
bedzie dobrze,koniec niepewnosci!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bardzo sie boje. jakies 4 dni stresu no i rany,wstydliwa jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
jak kazda z nas tutaj!!!bedzie dobrze,my wszytskie trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
sonia: prosze,nie martw sie...w szpitalu kazdy ma problemy...wic glowa do gory:) ja tez bylam 4 dni i bylo fajnie.....nawet moglabym tam byc jesczze dluzej..powaznie......czulam,ze chca mi pomoc i to bylo fajne.....pomysl sobie,ze to jest pierwszy krok..musisz sie przebadac,by wiedziec co dalej..jestesmy z toba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki kazda z nas jest inna i kazda ma iny organizm....nie mozemy sei sugerowac opiniami innych..nie mozemy sie bac..tylko wszystkiego probowac i przekonywac sie na wlasnej skorze..prawda?:) piszecie o piersiach..moje sa np ok...nie jakies za male...wiec kazda ma inne objawy,przyczyny..nie ktore macie jasne wloski,niektore ciemne...zgadzam sie z jedna kol..jasny meszek jest slodki,,,nie zalezy mi na idealnej gladkosci..jasny meszek na buzi to nawet wolalabym miec..no ale mam ciemne baki poliki brode,podbrodek..porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dzis bylam na takim calodniwym kursie..przewinelo sie tam pelno dziewczyn..z 60...i wszystkie gladkie..porazka.....jedna tylko miala meszek na brodce ale taki jasniutki..nawet ladny:) a ja tam siedzialam taka zakompleksiona...rozpuscilam wlosy by jak nabardziej przykryc twarz..eh..chyba mam dola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
NALYA: hmmm......tak na poczatek to jestem z Toba;) wiesz..masz racje..niektore dziewczyny tutaj przesadzaja...ja np.marzylabym miec meszek jasny na piersiach czy twarzy...wiesz..nie ma sensu wypisywac gdzie ja mam wloski..po prostu wszedzie tam gdzie ty......i rowniez ciemne i wstretne....czasem myslalam tak jak ty,,ze jestem jedna wielka pomylka..ale z czasem probuje myslec inaczej..pomysl o niepelnosprawnych...oni marzyliby by choc raz wyjsc na spacer o wlasnych ogach....ja tez nienawidze swego ciala i twarzy..ogolnie jestem raczej atrakcyjan a jednak wlochy maksymalnie obnizaja moja samoocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
NALYA: sluchaj,moje plecy i posladki byly najgorsze...ale odwazylam sie poraz pierwszy pojsc do kosmetyczki na wosk....pojechalam specjalnie do innego miasta,bo wstydzilam sie u siebie...pani sie przerazila moimi posladkami...stwierdzila,ze jak u mezczyzny,ale potraktowala mnie powaznie,,,naprawde...chcialam choc chwilowo poczyc sie dobrze i miec te miejsca gladkie..bylam pewna,ze po 2 dniach odrosnie..a powiem ci,ze minelo 2 tyg..i jest ladnei..fakt,sa odrosty,ale male...moze juz nie wyrosnie taki gaszcz...powiedz mi ile masz latek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Soniu_81 : zazdorszcze Ci tego że masz taką możliwość :) Naprawdę....ja wciąż szukam lekarza erndo który dałby mi skierowanie na bezplatne badania...a nie takiego który każe mi je zrbić na własną rękę przed prywatną wizytą :/ W tym szpitalu Ci pomogą! Zobaczysz! Nie ma się czego wstydzić...wiesz ile oni już w życiu widzieli? Chyba nie chcialabyś wiedziec :)) 3mam kciuki! Powodzenia i ...łepek do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×