Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość matiatia
tak czytam i czytam i jedna myśl mnie nie opuszcza - większość z wypowiadających się nie mahirsutyzmu, są normalne i jak każdy normalny człowiek owłosione! każdy ma włosy na całym ciele, tyle że niektórzy mają jasne i słabe włoski, a inni grubsze i ciemniejsze... nigdy nie powiedziałabym o sobie, że mam hirsytuzm, ale jak tak czytam to jednak dochodzę do wniosku, że go jednak mam... po tacie odziedziczyłam ciemne, czarne grube włosy - wszędzie, tylko nie na głowie :/ nogami się nie przejmuję, bo golę i depiluję, przedramiona depiluję, pachy depiluję, brzuch od czasu do czasu smaruję kremem depilacyjnym lub depiluję, "nerki" to samo co brzuch; wąsik, który pojawił się w liceum najpierw maskowałam takim preparatem sally hansen wybielającym, teraz wyrywam pęsetą, włoski z palców u nóg wyrywam pęsetą, te pojawiające się na palcach u rąk - pęsetą... mojej babci pojawiają się włoski na brodzie, ale wiele starszych kobiet pod wpływem zmian hormonalnych zaczyna "zarastać" i mnie pewnie też to czeka... ale nigdy nie powiedziałabym, że mam hirsutyzm. takie czasy - photoshop i obróbka zdjęć, nierealne "standardy", których nikt nie spełnia w realnym świecie... taka moja uroda. i nie jestem jedną z tych, co uważają, że z tym co dał nam los powinniśmy żyć i już, przeszłam m.in. zabieg korekty małżowin usznych. dziewczyny! to nie jest tak, że wiele jest kobiet z hirsutyzmem, tylko wiele z nas przesadza - jeśli nie musimy golic się jak facet codziennie niemal to to nie jest poważne! a czytam, że te z owłosionymi nogami twierdzą, że mają hir...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, po co w ogole tworzy sie takie strony?:-/ Powiem wam, ze kiedys ogladalam wywiad z Brodzik. Przyznala sie, ze usuwa wasik za co ja cenie. Jak widac, problem jest ogolnoswiatowy i nie dotyczy \"niby\" malych, zakompleksionych myszek:) Te wszystkie slodkie, opalone gwiazdeczki z reguly zawdzieczaja swoja urode wydanym dolarom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
i chciałabym dodać jeszcze jedno - włoski na karku... jak miałam 15 i poznałam faceta 10 lat starszego (przeciez to nadal chłopiec ;) ) to ujął mnie jednym zdaniem m.in.: "uwielbiam te kobiete włoski na karku"... rozwinęłam temat, bo wydawało mi się wtedy, że tylko ja je mam i się tego wstydziłam. roześmiał się, bo w rzeczywistości każda je ma! to był młody przecież człowiek, kobieciarz nawet, a jakie mądre zdanie wygłosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina kubacka
HEJ witam ponownie....dziewczyny znalazlam dzis na o2 artykul bodajze w pudelku o Wanessie Hudgens....wiecie to ta malolata z Disneja HIGH SCHOOL MUSIC hehe wiem bo moja siostrzenica szaleje za nia i jest jej wielka idolka i wiecie co? ona ma takie same wloski jak ja , zreszta ja tez jestem ciemniejszej karnacji jak moj ojciec...ciemne wlosy itd wiec jesli taka gwiazdka sie tym nie przejmuje to czemu my mamy? przeciez nie wygladamy jak wilkolaki! takie czasy ze trzeba sie dostosowac do glupich standardow?????????? ja to mam w dupie szczerze mowiac! (ale jak codzien sie wydepiluje bo inaczej nie wyjde z domu:)_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
bo my jesteśmy normalne, tylko jacyś idioci próbuja nam wmówić, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwina kubacka
WLASNIE !!! mam nadzieje ze za kilka lat zaistnieje taki stereotyp ze faceci tez musza byc gladziutcy jak jajeczko! :) łój !!! to dopiero bedzie bolalo! a i wyobrazcie sobie takiego zarosnietego faceta, ktory budzi sie z krzykiem o 5 rano i łapie za wosk i depilator!!! HAHAHAHAHAHA dobre! chcialabym to zobaczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku myslałam, ze to fotomontaz xD ale to wyglada dosc realistycznie ;P Matiatia piszesz, ze depilujesz ręce i brzuch.. mam pytanie, czym je depilujesz? zwykła maszynka? a jesli chodzi o brzuch to czy nie odrastaja grubsze i ciemniejsze? ja to chyba jednak nie bd golic rak ;/ wszyscy juz chyba w sumie przyzwyczaili sie do mojego owłosienia,.. jeszcze bym sie dowiedziała od kogos, ze \"chodza ploty, ze sie gole\".. juz chyba wole nie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
depilatorem brauna :) ręce to głownie na lato, szczególnie zanim je trochę opalę. ponieważ mój pierwszy depilator to był epilady - w ogóle pierwszy na rnku polskim i baaardzo bolała depilacja nim to teraz nic już na mnie wrażenia nie robi. do tego mam nakładkę z takim jakby kolcami, więc nie czuję dużego bólu.włoski nie odrsatają mocniejsze, moga robić takie wrażenie - każdy odrastający włos wydaje się grubszy, ale gdyby dać mu urosnąć okaże się cienki. zawsze zazdrościłam mojej blond koleżance, która nawet łudek nie musiała depilować ze względu na jasne włoski... maszynki nie radze używać, bo wtedy wszystkie włosy odrastają jednoczesnie i ma się wrażenie, że jest ich więcej i mocniejsze. moja koleżanka w podstawówce tak robiła, brr mi matka nie pozwalała używac zwykłej maszynki na początku mojej przygody z depilacjami (chodzi o nogi), musiałam chcąc mieć gładkie nogi używać depilatora właśnie, a depilacja zabierała nie dość, że móstwo czasu to jeszcze była niezwykle bolesna.. ach te czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najbardziej rozwalaja mnie komentarze \"dlatego ciesze sie ze jestem blondynka\" no ja niestety tez jestem tylko ze włosy porastajace moje ciało juz nie są takie blond :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że grube włosy są objawem zdrowia. Ale nie jeżeli wyrastają one u kobiety na brodzie:P Ja nie depiluję przedramion. mam tam włoski, ale nie są one czarne, tylko szaro-blond, choć długie. Raz wyrwałam woskiem i dwa dni chodziłam w kropeczkach, a i tak nie wydepilowałam całej, ponieważ usunąć włosy z całego przedramienia to pewien kłopot. Bo mam włoski po obu stronach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczka chili, totez w takim sensie pisalam :) Chociaz powiem Ci, ze te na rekach rowniez(chyba). Zwykle mialam jasne, ale jak wyjechalam w gory i 3 tyg. karmiono mnie mlekiem, oscypkami i innymi specyfikami tamtejszych terenow... mimo hormonow... wlosy z dnia na dzien staly sie czarne... u mojej przyjaciolki (przejaw calkowitego braku wlosow nawet na glowie) zaczely rosnac :| Moze to zarazliwe:) ciekawe zjawisko :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calier
http://www.pudelek.pl/artykul/11909/zarost_vanessy_hudgens/54/ Cześć dziewczyny! Jestem hirsutką juz dwa lata. Leczę sie teraz naturalnie, pije wiesiolek i wierzbownice. Kiedyś brałam diane i nigdy juz nie wezme hormonów. Mój hirsutyzm bardzo sie pogorszyl bo tych tabletkach. Bardzo załuje.... z tym nie można wygrac i nie chcesz juz nic robic by nie pogorszyc. Mam tez do kitu cere ale takie życie. Najbardziej boli mnie stan mojej twarzy, jestem brunetka i laseruje wasika, poliki i broda to meszek. Teraz chce spróbowac vaniqui. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
depressif współczuje....to Znaczy ze po tym finasterydzie nasililo Ci sie owlosienie??bo jak ostatnim razem gadalysmy to bylas bardzo z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
bez sensu na wszystkie choroby sa jakies lekarstwa a na te cholerstwo ktore zatruwa tylu osobom zycie nie ma nic co by bylo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie coo... ostatnio najbardziej wkurza mnie ten wasik ;/miałam kiedys taki krem zeby go depilowac - vanity , ale teraz niestety wstydze sie go kupic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
czego sie wstydzisz???wiesz ile kobiet kupuje produkty do depilacji twarzy..ja z poczatku tez sie wstydzilam ale teraz juz normalnie.tyle ze ja uzywam wosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depressif jak to po leku
nasiliło się? Tzn. rozumiem, że po odstawieniu finasterydu, a nie pod jego wpływem, tak? Bardzo współczuję, że nie możesz kontynuować leczenia. Czy jak brałaś finasteryd to widziałaś poprawę? Ja sobie ten wariant trzymam jako ostatnią deskę ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Dziewczyny, jak dlugo utrzymuje sie u Was efekt gladkiej skory? Ja zawsze wyrywam wlosy pasta cukrowa i przez tydzien mam gladkie. Pozniej nastepuje faza wrastajacych wlosow, z ktora walcze 1-1,5 tygodnia i spowrotem to samo. Ostatnio na wrosty zaczelam stosowac balsam z 30% mocznikiem - sprawia on,ze skora robi sie bardzo miekka, a co za tym idzie wlosy po peelingu wychodza szybciej na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi efekt gładkiej skóry utrzymuje sie jeden dzień po depilacji ;/ teraz używam maszynki bo są gładsze gdyż włoski mi nie wrastają a tez gładkość utrzymuje sie prawie przez jeden dzień a skóra zaczeła mi sie w końcu goi. Narazie bede jechać maszynką potem zaś wróce do depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszę was
kochane .... ja mam -hirsutyzm -łysieje -mam trądzik od 8 lat -mam krzywe nogi (cos jak pamela anderson) i z niczego nie moge sie wyleczyc ..... i dodatkowo mam zrytą psyche przez to.. wiadomo.... w zyciu nie bede miec chlopaka, predzej sie powiesze... no to juz zadowolone ?... to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zryta psychikę przez ten problem ;//.... Napewno byłoby ze mnom lepiej, gdybym była \"normalna\".. Jesli chodzi o mnie tez mam troche krzywe nogi.. ostatnio tez probuje schudnac chociaz ze dwa kilo... nie zeby było ze mnom zle, ale jednak jestem niska i moim zdaniem powinnam troche zrzucic ;/. jak ja bym chciała wygladac jak moja przyjaciołka... nie dosc, ze jest \"gładka\" to jeszcze moze jesc wszystko na co ma ochote i wyglada jak modelka.. i w dodatku jest wyzsza ode nie... buu ;(( i jeszcze jak ja słysze jej problemy... krzywy nos, krzywe i krotkie nogi (co jest totalna bzura) i wogole... niech ona sie postawi w mojej sytuacji.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz porozmawiajmy o swoich zaletach ;P ja tam ich nie mam za duzo.. ale np jestem zadowolona ze swoich długich czarnych rzęs ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płyń pod prąd
Ewuśka: ja też tak mam po maszynce, rano ogole, a wieczorem juz moge zaczac kaleczyc siebie i innych ;) Ide na tory: zapewniam Cie, ze hirsutyzm mam na bank, stwierdzony nawet przez konowalow. Mialam podobnie do Ciebie po depilatorze, ale to przez to, ze depilator nie wyrywa bardzo krociutkich wloskow, albo urywa te ciensze. W efekcie te wlosy, ktore nie zostaly wyrwane moga sprawiac wrazenie jakby Ci wszystko odrastalo. Chcialabym obudzic sie pewnego pieknego dnia i stwierdzic,ze juz nie musze walczyc codziennie penseta z moja broda i wasami. Marze, aby te wlosy zniknely chociaz z twarzy, piersi, pupy i obszaru nerek. Te na brzuchu i nogach jakos zniose,ale tamte sa takie typowo meskie :( Zalety..., jesli chodzi o wyglad, lubie swoja twarz (pomijajac stan cery i owlosienie) i fugure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotaro
ja mam pojedyncze wlosy na piersiach nogi też muszę depilować poza tym mam małe piersi mnóstwo pieprzyków.pieprzyki to mój najwiekszy kompleks chociaż ostatnio zaczynam się przełamywać.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina909
witam wszystkich ja też mam hirsutyzm, na piersiach wyrywam pęsetką, ale mam problem z okolicą bikini, napiszcie mi jak Wy sobie radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moich zalet moge wymienić umięśnione plecki nie wiem czy to powód do dumy ale mnie sie to podoba;) lubie też to ze mam czarne rzęsy i brwi mimo iż jestem blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×