Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Majka22
Ja dotąd nie powiedziałam nikomu o tym jaka jestem (tylko u mnie w domu najbliższa rodzina wie i mi pomaga ) a tak to nie mówie nikomu nawet moim najbliższym przyjaciółkom, które są jak siostry bo nie chce zeby ktoś się dowiedział. Najbardziej mnie denerwuje jak jestem gdzieś między ludźmi a zrobi się zimno i dostaję gęsiej skórki, wtedy włosy na rękach tak stoja i widać jakie są długaśne :( Teraz są jaśniejsze przynajmniej bo od słońca jaśnieją, zawsze jak ide przed dom się opalać to smaruje ręce wodą utlenioną i słonko je przypiecze to od razu się robią jaśniutkie. Dlatego jak tylko mogę to wychodzę na słonce i sie smaruje. Zresztą nie tylko na słoncu wiadomo ze woda utleniona osłabia włosy wiec jak nie zapomne po kąpieli to sie smaruje tez. Wy też tak robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
Gorzej bedzie zimą jak nie bedzie sie przy czym opalać i znowu włosy sie zrobią ciemne blee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
a ja dzis o tym nie myslę. Tradycyjnie rano przed lusterkiem pol godziny samego rwania czarnych kłaków z twarzy. Na poprawę nastroju wybiorę sie jeszcze dziś do sklepu po jakiś dobry krem po depilacji na nogi, pupsko i ręce. co polecacie? Nie wiem, co bym wolala... miec gładziutkie nogi, pupe i rece, a obrosnietą twarz... czy odwrotnie. Chyba jednak odwrotnie. Twarz duża nie jest, a same nogi to polowa calego ciala porosnieta włochami... jezu. Jutro wizyta u ginekologa. chcę się dowiedzieć czy Syndi mi niepogorszy stanu, bo o Diane lepiej nie wspominać... nikomu nie polecam. Dzis, po mailu, łatwiej bylo mi mowić mojemu chłopakowi jak to wszystko mniej wiecej wygląda, skąd się bierze i jak to leczyć. Powiedział, że mi pomoże. Jak to dobrze miec wsparcie najbliższej osoby. Wam wszystkim życzę takiego cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
mi po wodzie utlenionej robią się strupy :/ nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
We mnie się tli jeszcze iskierka nadziei, że kiedyś takie cudo i mnie uszczęśliwi. Jakby mnie facet zaakceptował to już nic chyba by mi o szcześcia nie bylo potrzebne. Przynajmniej chciałoby mi się dla kogoś życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sa to mozno czarne włosy, ale sa długie i jest ich za duzo... niedawno pisałam, ze moze i bym sie przyzwycaiła do tych włosow gdyby tylko były blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sprobowac z ta woda utleniona. raz sprobowałam na brzuchu, aale skora w miejscach gdzie sie posmarowałam zaczeła byc jasniejsza ;/ i to dziwnie wygladało. W dodatku w necie wyczytałam, ze nie poleca sie wody utlenionej do tego typu zabiegow, poniewaz robia sie niby przebarwienia. Wyczytałam tez, ze zioła nic nie pomagaja na ten problem, ale w to akurat nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choilera zgubiłam gdzies pesete a jutro rozpoczecie roku szkolnego.. chciałam go dobrze i odwaznie zaczac cholera.. musze ja poszukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
hehe... ja i penseta to jedno :) nigdzie sie z nią nie rozstaję... poważnie. a jak panikuję jak sie zawieruszy? jest zajebiscie dobra, chwyta wszystkie włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie xd a wyrywanie nawet az tak bardzo nie boli jak sie wyrywa po jedny włosku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
nie macie takiego kuźwa męskiego odruchu, że dotykacie swijej brody sprawdzając czy nic nie odrasta a jak odrasta to od razu w lusterko i penseta w ruch??? bo ja prawiwe caly czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
Ja tez mam tak caly czas, cały czas coś mi nie pasi i sprawdzam :/ Ja jak nieraz pesetę gdzieś połoze i nie moge znaleźć to mam straszny schiz,Mam tylko jedną taką co wlasnie łapie wszystkie wloski i jakbym ją zgubiła to już takiej drugiej nie kupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greeecua
Widze, duzo dziewczyn z takim samym problemem co ja. Jestem załamana, owlosienie mam od 15, 14 roku zycia. mam juz 16 ale wlosy mam twarzy( meszek pod nosem, lekkie wloski na policzkach i ostatnio nawet na brodzie). na brzuchu (pojawil sie jakos tak po twarzy) i ostatnio na udach. nigdzie indziej nie mam wlosow, ani na plecach ani na biuscie (mam tylko pojedyncze) I jestem zalamana, uzywam do depilacji wosu do twarzy. ale nie chce juz tego robic, dziwinie sie czuje depilujac sobie twarz... to okropne.... czasami mysle sobie, mam ciemne wlosy (czarne), i brazowe oczy, moze to dlatego? moja mama tez ma problemy z zarostem, zupelnie tak jak ja, ale ona ma jasniejsze, i mniej to widac.... Ostatnio powiedziala mi, ze pojedziemy na badania. ale ja sie boje, bo nie wiem na czym one polegaja... zupelnie nie wiem, co mam robic. Nikt na to uwagi nie zwraca, ale ja sie z tym okropnie czuje! kiedys mialam zrosniete brwi, ale zaczelam je golic, i teraz musze golic je co 3, 4 dni. ;/ mam tez lekka nadwage, ale nadwage mialam od dziecka, wiec nie wiem jak ktos moze mi pomoc, pwoiedziec na czym polegaja badania itp. to prosze! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.. 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
Greeecua nic się nie bój ,jedź na badania, po prostu zbadają ci krew tzn.poziom hormonów we krwi i takie tam , takze nie ma się czego bać :) Najlepiej jak najszybciej zacząć leczenie tego także idź z mamą do dobrego endokrynologa i nie zwlekaj z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska, moze jakis stres? ja po maturze stracilam polowe wlosow. Jesli farbujesz wlosy, to sprobuj henny... po niej wlosy robia sie grubsze...mozesz tez lykac tabletki drozdzowe albo sam skrzyp.... efekt murowany:)jesli chcesz czegos tanszego, to przez 3 tyg zalewaj 2g drozdzy i lyzeczke cukru ciepla woda a jak zacznie fermentowac, wypij ...po 2 tyg. kubki smakowe sie przyzwyczajaja :) jakbys chciala, to napisz do mnie na maila, postaram sie znalezc jakies przepisy na odpowiedni szamponik... jesli tylko chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności :) głowa do góry dziewczyny - pamiętajcie, ze są faceci którym włoski nie przeszkadzają wręcz przeciwnie :) jak ktos ma ochote pogadać i jest z okolic Bielska-Białej to zapraszam gg 5631560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
Ja sie zastanawiałam nad trymerem,ale nie wiem czy sie nadaje do twarzy.. depresiff a co to za żel z poleny ,o którym mówisz? Siedzę teraz w domu to "zapuszczam" troszkę wloski na twarzy żeby isc do kosmetyczki na wosk bo nigdy tego nie próbowałam.Zawsze pęseta.ale i tak wrastają czasem.Zobaczymy co z tego wyjdzie.I przyłączam sie do twojego pytania o dobry wosk bo jak juz zrobię u kosmetyczki to potem może będe sama próbowac,narazie jakoś sama wole sie do tego nie zabierac;/ A po wosku nie wrastają włoski? Jak to jest? Przez ile po wosku jest się gładkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depressiff
ja nigdy nie byłam i raczej nie pojde do kosmetyczki z twarza, ale podobno jak wyrywa to reszte potem skubie peseta bo wosk nie jest w stanie usunac malych wlosków. ja juz wasa usunełam laserem, teraz rosna delikatne jasne czasem czarne włoski, czyli taki mini wasik kobiecy mam, czarne rozjasniam, ale co z tym mchem na twarzy, w słoncu musi to wygladac okropnie.........no teraz po przycinaniu wygladam jak czlowiek :P ale nie chce tego nasilic,...co robic??? jak dziewczyny jest z tym zelem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depressiff
zastanawiam sie czy kupic zel i tym osabiac włoski i sprawiac by były cienkie jednoczesnie przycinajac te długie albo kupic vanique i ruszyc z tym ostro???? poradzcie!!! wiadomo ze vaniqua duzo drozsza :( no i ma skutki uboczne takie jak tradzik co w moim przypadku niezbyt mi pasi bo tradzik juz mam, ale na plecach jakby mniej przyseigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depressiff
to chyba zasługa palmy :) i tak mam mnóstwo kompleksów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greeecua
depressiff Polecam Tobie plastry do depilacji okolic twarzy. Firmy tena, tina czy jakos tak xD swietnie sie je usuwa, (trzeba usuwac zgodnie z instrukcja w opakowaniu, w innym razie nie usuniesz za cholere). Jesli usuniesz je prawidlowo, twarz w moim przypadku jest potem gladka i bez ani jednego wloska( depiluje tylko nad gorna warga, w innyhc miejscach wloski nie sa tak widoczne) i trzyma sie tak nawet 2 tyg. Swietna sprawa z tymi plastrami woskowymi. Tylko nalezy je stosowac na goraco, podgrzac albo pocierajac o rece, albo przylozyc do czegos cieplego (kaloryfer itp...) efekt niesamowity. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce się dowiedzieć
A czy pęseta dziala tak samo na włos jak wosk? czy po któryms z nich szybciej odrasta? czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
No właśnie tez mnie to ciekawi jaka jest różnica miedzy pęsetą a woskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka22
Greeecua szukałam na necie info na temat tego wosku tena czy tina no ale nic nie znalazłam :( To jaką to w końcu ma nazwę ?? Jak takie dobre to bym spróbowała:)Tylko gdzie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja widze ogromna :) przy pensecie powstaje zapalenie mieszkow wlosowych wyglada mniej wiecej podobnie jak przy depilatorze. Roznica polega na tym, ze przy depilatorze na nastepny dzien schodza. Przy wosku depilacja zajmowala mi duzo duuuuzo mniej czasu niz przy pensecie. Byc moze to wynika z samej szybkosci wyrwania wlosa... po zaschnieciu wosku wyrywasz go blyskawicznie... w sumie to hipoteza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×