Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość razy dwa
depressif --- ale to co mam nawet najbardziej zarośnięty facet nie ma :( Nogi to mam po prostu od góry do dołu zarośnięte a jak ogolone to całe w strupach i bliznach po depilacji. Brzuch poorany że nikomu się nie da pokazać i sporo dłuuuuuugich jasnych włosków na klacie i piersiach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Zwała ---- ja zrozumiałam że to lipa ale znafca użył go jako idiom :D To mój błąd :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
No właśnie! :D Ale przynajmniej się uśmiechnęłam po raz pierwszy dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
Nogi to mam po prostu od góry do dołu zarośnięte a jak ogolone to całe w strupach i bliznach po depilacji. Brzuch poorany że nikomu się nie da pokazać i sporo dłuuuuuugich jasnych włosków na klacie i piersiach Kobieto miła depliacja nic nie da bo znow wyrosna i wlasnie blizny zostana :( tak roslina ale tu trzeba kompleksowo zaczac leczenie bo orgaznimz to jest ekosystem jak np. jest chore oko to nie leczy sie oka tylko szuka przyczyny w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
zwala_genetyczna (zwala_genetyczna@o2.pl) nie masz powodow do smutku, a pan znafca jak dla mnie... lepszy od Dańca Dańca nie lubie bo sie przejadl :P wole kabret niemoralnego niepokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Staram się nie martwić choć miewam straszne kryzysy :( Teraz staram się z tym oswoić, zbieram na laser. Chcę żyć normalnie. Założyć sukienkę. Krótkie spodenki. Albo koszulkę do spania. Chciałabym być atrakcyja w swoich oczach a niestety przez to się tak nie czuję. Bardzo chcę wierzyć że ten nasz koszmar w końcu się kiedyś skończy. Żyję tą nadzieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
znafca proszę o konkrety. Ja też właśnie wierzę w leczenie holistyczne. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znafca83, ok, piszesz o homeopatii... napisales/as jednak, ze masz sposob na pozbycie sie(jak zrozumialam - uniwersalny) podziel sie a z mojej strony - " czapki z glow":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znafca83
razy dwa no usuniesz laserem ale choroba i tak zostanie w organizmie bo chyba jest jakas przyczyna nadmiernego owlosienia tak same z siebie nie wyrastaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Dobra. Nawet jeśli pozbędę się przyczyny to włosy i tak same nie wypadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razy dwa, Zrob badania i na podst. poziomu hormonow dowiesz sie, czy przyczyna tkwi w hormonow. Czasem jest tak, ze zaburzenia wystepuja w samych mieszkach wlosowych. Laser, elektroliza itd. usunie wlosy, ale nie powstrzyma nowych , rosnacych tuz obok. Skora to dosc spora powierzchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Badania hormonalne - takie prawdziwe - są bardzo kompleksowe i trzeba iść do szpitala. A ja nie mogę się doprosić skierowania :( Bo od tego się przecież nie umiera... Zrobiłam sama co mogłam i mam tylko bardzo wysoką prolaktynę. Przyczyna podwyższonej prolaktyny to stres albo gruczolak. Tylko że włosy zaczęły rosnąć mi już w IV podst. więc jeśli bym miała gruczolaka to już dawno coś by sie stało. A co z tymi meszkami? jakie to badania powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Właśnie rodzinny nie chce dać :( Bo to jest jakaś "bzdurka" z która przecież można jakoś żyć :( Oni oszczędzają na wszystkim co się da. Poznań do przeciwny kraniec Polski ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Tak też zrobię :) Ale widzisz depressif ja nie za bardzo wierzę w to leczenie chemiczne. Za nic w świecie nie zgodziłabym się brać anty tabsów. Sama jesteś przeciwniczką Diane jak zrozumiałam. Co ze mnie za pacjentka która nawet nie chce współpracować z lekarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmierna wrażliwość mieszków włosowych (no niby zwykle na nawet male wahania androgenow)... no po prostu wloski od tak sobie rosna :)nie wiem, czy jest mozliwosc wykrycia wlasnie tego, ale metoda dedukcji mozna jakos dojsc. Nie znam sie :) jestem jeno awionetykiem :) W sumie astmy tez nie widac na zdjeciach, ale jak masz problem z wysoka prolaktyna... hmmm bylo takie ziolko (jakos ... mnisi) w formie tabletek i one o ile dobrze pamietam obnizaly prolaktyne... moze znajdziesz jakis trop...warto zapytac specjaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Dziękuję Zwała :) Specjalistę czyli kogo? Zielarza? A awionetyk czym się zajmuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Dzięki :) Już szukam na google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif, razy dwa -chcialabym,zeby tak sie stalo i zeby on kiedys wrócił do mnie, ale to chyba musiałby stać się cud,zeby mu się odmieniło ehh. chociaż kiedys dawno temu powiedzial mi,ze jak mu sie odmieni to sie pierwsza o tym dowiem.. , a ja zyje tylko tą nadzieją ze mu sie kiedys odmieni :( Byl moją nadzieja ,ze pokocha mnie taka jaką jestem{zresztą pisalam o tym pare stron wczesniej) Ja chyba bede na niego czekac juz zawsze :( bo napewno nie pokocham nikogo innego, przynajmniej nie w najbliższym czasie, znam go juz rok i kocham go tak samo jak na początku ,choc widziałam go ostatnio poł roku temu :( Dobra koniec mojego marudzenia,bo juz pewnie macie dosc :// Coraz bardziej sie boje ze Syndi mi poszkodzi jak zaczne brac , tylko ze moja gin powiedziala,ze one są lepsze od diane bo nie maja takich skutków ubocznych i ze mają mniej składników szkodzących organizmowi,chociaz sklad mają podobny. Boje sie ze sobie rozstroje organizm tym :( I zacznie mi wlosow rosnac wiecej, chociaz po dianie nie rosło wiecej, ehh sama juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Do Dęblina mam niedaleko :) W maju to latają mi nad głową bo chyba wtedy "młodziki" mają próbne loty ;) Znalazłam fajną stronkę: http://umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html Sporo o różnych zioach regulujących poziom hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka22, bedzie dobrze :) chodzi tu o to, zeby uregulowac Ci hormonki a jak lek jest poparty badaniami, to ok. Osobiscie nie znam nikogo, kto zazywal to, co Ty teraz bierzesz... ja zrobilam tak : pol roku leki, przerwa i badania czy wraca do normy. Przy diane polecalabym lek na oslone watroby, ja bralam sylimarol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Majka cuda się zdarzają! :) Po prostu w to uwierz i bądź cierpliwa ale nie zamykaj się i na inne okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bron Boze nie bierz wszystkiego na raz :)albo w przerwach... trzymaj sie jednego "cudenka" ziola tak naprawde tez dosc mocno ingeruja w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razy dwa
Spokojnie :) Ja jestem bardzo podejrzliwa i ostrożna :) Zioła to też leki. Najpierw muszę sporo poczytać a później zadecyduję Pozdrawiam Was dziewczyny :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×