Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

nie ja zaczy艂am, ale ty ja nie jestem osoba samotn膮, tylko obecnie nie mam kochasia ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaa daj spok贸j
zacz臋艂a艣 ty, ja tylko opisa艂am co dzisiaj us艂ysza艂am, a ty wielkie hallo 偶e sobie wypraszasz to czy tamto, przecie偶 ja tego nie kierowa艂am w twoim kierunku, a ty,偶e jestem taka zgnusnia艂a i zacz臋艂o sie, zreszt膮 lata mi to

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie znam Cie osobiscie, wiec tylko opisuje swoje wirtualne odczucia napisalam, ze jestes zgnusniala dlatego, ze ciagle narzekasz. nigdy nie napisalas nic pozytywnego...ciagle piszesz, ze jest 藕le....藕le....藕le...jak kto艣 ci na forum podpowiada, zebys troche zmieni艂a swoj sposob myslenia [nie tylko ja], odpisujesz, ze Cie wcale nie zna, nie wie co przezylas...i dalej narzekasz. przyzam szczerze, ze ja osobiscie jeszcze nie slysza艂am o singlach takiej opini jak Ty...no ale wszystko przede mna :P chociaz mi takei teksty zwisaj膮 i powiewaj膮 :P ludzie lubi膮 gada膰 rozne rzeczy, a najbardziej takie zby innym troche "umilic" zycie. jak chca, niech sobie gadaj膮, mo偶e im ulzy i podbudyj膮 tym samym swoje ego :P :P kij im w oko!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaa daj spok贸j
i jeszcze jedno 藕le zapomnia艂a艣 doda膰, narzekam sobie bo tu mog臋, a gdzie do cholery mam, nie ka偶dy jest 艣wergocz膮cym weso艂kiem,ja wiem swoje ty swoje, do porozumienia nie dojdziemy, nie ma sensu dalej tego ci膮gna膰 wi臋c temat uznaj臋 za zamkni臋ty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
bbbbeeebbbeee zdaje sobie spraw臋 偶e efekt nie b臋dzie na ca艂e 偶ycie. ale chocia偶 na kilka m-cy to mi si臋 marzy. cho膰 na 3 miesi膮ce 偶ebym we wakacje mog艂a ubiera膰 kuse bluzeczki jak kiedy艣 a nie ci膮gle golfy i wygl膮da膰 jak dziwol膮g kilka m-cy to te偶 nie mo偶lliwe?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
lovelaska czy te badania kt贸re wymieni艂a艣 to wszystko co kaza艂 ci lekarz zrobi膰? bo to troch臋 ma艂o do diagnozy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zrobilam wszystkie te co lekarka mi kazala co wyzej pisalam, mowisz ze malo?? h no nie wiem kurczel:( mam mi zrobic usg jak pojde do niej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zrobilam wszystkie te co lekarka mi kazala co wyzej pisalam, mowisz ze malo?? h no nie wiem kurczel:( mam mi zrobic usg jak pojde do niej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mowila ze narazie te, wiec nie wiem moze zobaczy jakie wyniki beda i jak cos to da pozniej na inne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mowila ze narazie te, wiec nie wiem moze zobaczy jakie wyniki beda i jak cos to da pozniej na inne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beeeebbbeee
do mike...oczywi艣cie ,偶e mo偶liwe, na kilkana艣cie mscy mo偶e nawet d艂u偶ej, nale偶y spr贸bowa膰 lasera ,bo w obecnej sytuacji jest to tak naprawde jedyny skuteczny spos贸b na pozbycie sie zarostu na ciele, wi臋c spr贸buj a wielce prawdopodobne,偶e mile Cie zaskoczy efekt

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
lovelaska na wst臋pie powinna ci da膰 jeszcze na LH i FSH. Prawid艂owy stosunek tych hormon贸w to 1:1, je艣li jest wy偶szy to wskazuje to na pcos. Ja mia艂am jeszcze wiele bada艅 robionych ale na te co wy偶ej napisa艂am kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejno艣ci, niezale偶nie od lekarza. Z tym 偶e te hormony robi si臋 w 1-5 dc A jakie mia艂a艣 objawy, 偶e trafi艂a艣 w og贸le do lekarza na diagnostyk臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
lovelaska na wst臋pie powinna ci da膰 jeszcze na LH i FSH. Prawid艂owy stosunek tych hormon贸w to 1:1, je艣li jest wy偶szy to wskazuje to na pcos. Ja mia艂am jeszcze wiele bada艅 robionych ale na te co wy偶ej napisa艂am kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejno艣ci, niezale偶nie od lekarza. Z tym 偶e te hormony robi si臋 w 1-5 dc A jakie mia艂a艣 objawy, 偶e trafi艂a艣 w og贸le do lekarza na diagnostyk臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
lovelaska na wst臋pie powinna ci da膰 jeszcze na LH i FSH. Prawid艂owy stosunek tych hormon贸w to 1:1, je艣li jest wy偶szy to wskazuje to na pcos. Ja mia艂am jeszcze wiele bada艅 robionych ale na te co wy偶ej napisa艂am kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejno艣ci, niezale偶nie od lekarza. Z tym 偶e te hormony robi si臋 w 1-5 dc A jakie mia艂a艣 objawy, 偶e trafi艂a艣 w og贸le do lekarza na diagnostyk臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mike6452
beeeebbbeee czy m贸wisz z do艣wiadczenia? bo interesuje mnie jeszcze jak si臋 maj膮 efekty lasera w por贸wnaniu z elektroliz膮, kt贸ry b臋dzie trwalszy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beeebbeee
tak, mia艂am laser na twarz i po serii zabieg贸w musia艂am po pewnym czasie podda膰 si臋 kolejnej, bo w艂osy odros艂y, ale r贸偶nie to bywa, u Ciebie efekt mo偶e by膰 trwalszy:) co do elektrolizy to nie wiem, nie znam si臋 tym zupe艂nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
w przypadku naszego problemu (h.) to najlepiej by艂oby mie膰 w艂asny laser ka偶da ale niestety to s膮 drogie urz膮dzenia... bo efekt jest jak po wosku nietrwa艂y stare w艂oski mo偶e umieraj膮 ale nowe si臋 pobudzaj膮 z meszkowych. A wog贸le to s艂ysza艂am 偶e pojawi艂 si臋 nowy lightsheer duet z wieksz膮 g艂owic膮... czyli za jednym pstrykni臋ciem wi臋kszy obszar si臋 laseruje taki bym mog艂a mie膰 na w艂asno艣膰 (jakby mnie by艂o sta膰) marzenia...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
po elektrolizie podobno zostaj膮 blizny :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znaj膮 馃槨 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znaj膮 馃槨 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znaj膮 馃槨 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
testosteron wolny ja robilam w 3 dc bo to on jest najgorszy jesli chodzi o te w艂ochy czyli on jest wa偶niejszy on te w艂ochy pobudza a testosteron zwi膮zany nie ma aktywno艣ci biologicznej testosteron ca艂kowity = wolny + zwi膮zany z bia艂kami jak shgb na progesteronie si臋 nie znam a 17-OH-Progesteron (nadnerczowy) to si臋 bada w 6-11 dniu cyklu najlepiej wg niekt贸rych 10-11 dzie艅

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
lepiej zbada膰 oba w 2-4 dc i niech b臋d膮 jak najmniejsze ;) bo one s膮 przyczyn膮 naszych problem贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
progesteron to co innego ni偶 17-OH-Progesteron!!!! progesteron jest jajnikowy bierze udzia艂 w cyklu miesi膮czkowym a 17-OH-Progesteron z niego powstaj膮 androgeny w nadnerczach i kortyzol

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzwonilam dzis umowic sie do gin endo i wizyta dopiero 3 sierpnia;/ czyli miesiac prawie wrr i t prywatnie, wynik z cytologi mi wyszedl 2 :( eh nie wiem co o tym myslec boje sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
nie martw si臋 wynik cyt 2 jest ok ja te偶 mam taki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mike6542 no ja mam wloski na ciele prawie calym i poszlam z tym do lekarz bo nie wiem dlaczego tak jest i dala mi skierowanie na badania za tydz beda wyniki i 3 spiernia bo wtedy mam wizyte pojde i zobacze co powie, moze pozniej da mi skierowanie na inne badania tez jak te beda ok, ma mi zrobic tez na wizycie usg, martwie sie ta 2 grupa cytologi;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 broda mechowata
nie znam nikogo kto ma 1 m贸j ginekolog si臋 kiedy艣 zdziwi艂 jak kto艣 tak膮 mia艂 zazwyczaj ludzie maj膮 2

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×