Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

nie ja zaczyłam, ale ty ja nie jestem osoba samotną, tylko obecnie nie mam kochasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
zaczęłaś ty, ja tylko opisałam co dzisiaj usłyszałam, a ty wielkie hallo że sobie wypraszasz to czy tamto, przecież ja tego nie kierowałam w twoim kierunku, a ty,że jestem taka zgnusniała i zaczęło sie, zresztą lata mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam Cie osobiscie, wiec tylko opisuje swoje wirtualne odczucia napisalam, ze jestes zgnusniala dlatego, ze ciagle narzekasz. nigdy nie napisalas nic pozytywnego...ciagle piszesz, ze jest źle....źle....źle...jak ktoś ci na forum podpowiada, zebys troche zmieniła swoj sposob myslenia [nie tylko ja], odpisujesz, ze Cie wcale nie zna, nie wie co przezylas...i dalej narzekasz. przyzam szczerze, ze ja osobiscie jeszcze nie slyszałam o singlach takiej opini jak Ty...no ale wszystko przede mna :P chociaz mi takei teksty zwisają i powiewają :P ludzie lubią gadać rozne rzeczy, a najbardziej takie zby innym troche "umilic" zycie. jak chca, niech sobie gadają, może im ulzy i podbudyją tym samym swoje ego :P :P kij im w oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
i jeszcze jedno źle zapomniałaś dodać, narzekam sobie bo tu mogę, a gdzie do cholery mam, nie każdy jest śwergoczącym wesołkiem,ja wiem swoje ty swoje, do porozumienia nie dojdziemy, nie ma sensu dalej tego ciągnać więc temat uznaję za zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
bbbbeeebbbeee zdaje sobie sprawę że efekt nie będzie na całe życie. ale chociaż na kilka m-cy to mi się marzy. choć na 3 miesiące żebym we wakacje mogła ubierać kuse bluzeczki jak kiedyś a nie ciągle golfy i wyglądać jak dziwoląg kilka m-cy to też nie możlliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
lovelaska czy te badania które wymieniłaś to wszystko co kazał ci lekarz zrobić? bo to trochę mało do diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam wszystkie te co lekarka mi kazala co wyzej pisalam, mowisz ze malo?? h no nie wiem kurczel:( mam mi zrobic usg jak pojde do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam wszystkie te co lekarka mi kazala co wyzej pisalam, mowisz ze malo?? h no nie wiem kurczel:( mam mi zrobic usg jak pojde do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowila ze narazie te, wiec nie wiem moze zobaczy jakie wyniki beda i jak cos to da pozniej na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowila ze narazie te, wiec nie wiem moze zobaczy jakie wyniki beda i jak cos to da pozniej na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeebbbeee
do mike...oczywiście ,że możliwe, na kilkanaście mscy może nawet dłużej, należy spróbować lasera ,bo w obecnej sytuacji jest to tak naprawde jedyny skuteczny sposób na pozbycie sie zarostu na ciele, więc spróbuj a wielce prawdopodobne,że mile Cie zaskoczy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
lovelaska na wstępie powinna ci dać jeszcze na LH i FSH. Prawidłowy stosunek tych hormonów to 1:1, jeśli jest wyższy to wskazuje to na pcos. Ja miałam jeszcze wiele badań robionych ale na te co wyżej napisałam kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejności, niezależnie od lekarza. Z tym że te hormony robi się w 1-5 dc A jakie miałaś objawy, że trafiłaś w ogóle do lekarza na diagnostykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
lovelaska na wstępie powinna ci dać jeszcze na LH i FSH. Prawidłowy stosunek tych hormonów to 1:1, jeśli jest wyższy to wskazuje to na pcos. Ja miałam jeszcze wiele badań robionych ale na te co wyżej napisałam kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejności, niezależnie od lekarza. Z tym że te hormony robi się w 1-5 dc A jakie miałaś objawy, że trafiłaś w ogóle do lekarza na diagnostykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
lovelaska na wstępie powinna ci dać jeszcze na LH i FSH. Prawidłowy stosunek tych hormonów to 1:1, jeśli jest wyższy to wskazuje to na pcos. Ja miałam jeszcze wiele badań robionych ale na te co wyżej napisałam kierowano mnie zawsze w pierwszej kolejności, niezależnie od lekarza. Z tym że te hormony robi się w 1-5 dc A jakie miałaś objawy, że trafiłaś w ogóle do lekarza na diagnostykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike6452
beeeebbbeee czy mówisz z doświadczenia? bo interesuje mnie jeszcze jak się mają efekty lasera w porównaniu z elektrolizą, który będzie trwalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeebbeee
tak, miałam laser na twarz i po serii zabiegów musiałam po pewnym czasie poddać się kolejnej, bo włosy odrosły, ale różnie to bywa, u Ciebie efekt może być trwalszy:) co do elektrolizy to nie wiem, nie znam się tym zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
w przypadku naszego problemu (h.) to najlepiej byłoby mieć własny laser każda ale niestety to są drogie urządzenia... bo efekt jest jak po wosku nietrwały stare włoski może umierają ale nowe się pobudzają z meszkowych. A wogóle to słyszałam że pojawił się nowy lightsheer duet z wiekszą głowicą... czyli za jednym pstryknięciem większy obszar się laseruje taki bym mogła mieć na własność (jakby mnie było stać) marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
po elektrolizie podobno zostają blizny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znają 😡 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znają 😡 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broda mechowata zapomnialam sie wczesniej zapytac...od razu robic ten testosteron wolny? czy wystarczy sam testosteron? u mnie akurat ten wolny kosztuje 65zl. drogo :( musze powtorzyc te badania, bo mialam ostatnio robione niby w srodku cyklu i u mnie LH wynosilo 13 danych jednostek a FSH 5.85 :D a nie wiem jak bedzie w 3dc. ale ci lekarze sie znają 😡 czytam rozne fora i tam dziewczyny pisza, zeby progesteron badac w 21 dc a nie 6-11 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testosteron wolny ja robilam w 3 dc bo to on jest najgorszy jesli chodzi o te włochy czyli on jest ważniejszy on te włochy pobudza a testosteron związany nie ma aktywności biologicznej testosteron całkowity = wolny + związany z białkami jak shgb na progesteronie się nie znam a 17-OH-Progesteron (nadnerczowy) to się bada w 6-11 dniu cyklu najlepiej wg niektórych 10-11 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
lepiej zbadać oba w 2-4 dc i niech będą jak najmniejsze ;) bo one są przyczyną naszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
progesteron to co innego niż 17-OH-Progesteron!!!! progesteron jest jajnikowy bierze udział w cyklu miesiączkowym a 17-OH-Progesteron z niego powstają androgeny w nadnerczach i kortyzol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam dzis umowic sie do gin endo i wizyta dopiero 3 sierpnia;/ czyli miesiac prawie wrr i t prywatnie, wynik z cytologi mi wyszedl 2 :( eh nie wiem co o tym myslec boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
nie martw się wynik cyt 2 jest ok ja też mam taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mike6542 no ja mam wloski na ciele prawie calym i poszlam z tym do lekarz bo nie wiem dlaczego tak jest i dala mi skierowanie na badania za tydz beda wyniki i 3 spiernia bo wtedy mam wizyte pojde i zobacze co powie, moze pozniej da mi skierowanie na inne badania tez jak te beda ok, ma mi zrobic tez na wizycie usg, martwie sie ta 2 grupa cytologi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broda mechowata
nie znam nikogo kto ma 1 mój ginekolog się kiedyś zdziwił jak ktoś taką miał zazwyczaj ludzie mają 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×