Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość mnmn1
A ja na sylwestra chyba się na krótko zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Myszade odezwij się na mejla 7001gutek@wp.pl wszystkiego się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak ktos jes szargany jak smiec za włosy to sie je scina. A to boli jak ktos cie tak ciaga z przemoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kiedyś długie włosy i żałuje, że je obcięłam.. miałam zniszczone niestety i to był główny powód obcięcia włosów.. Ale teraz mam kurację na regenerację włosów dobraną przez konsultanta z Negozio.pl i działa rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy byłam młodsza miałam włosy po pas i mi sie znudziły ścięłam wycieniowałam tak po ucho. To była najgorsza decyzja moja. Kiedy odrosły znów coś mnie podkusiło i znów ścięłam tylko że tak do łopatek też wycieniowałam. Teraz mam wlosy po pas i ścinam tylko same końcówki i juz na prosto. Wiem ze moje wlosy są piękne lśniące zdrowe po prostu z******te. Wiele ludzi mi ich zazdrości. Nigdy nie będę juz tak glupia a kryzysy które czasem przychodza i kusza by cos z tymi włosami zrobic będę pokonywać swoimi zdjęciami z czasów kiedy zmarnowalam tak piękne wlosy. Mam wrażenie ze te które mam teraz nie są juz takie jak dawniej ale moze sie myle. Uwielbiam moje piękne wlosy. Dziewczyny dlugie wlosy to skarb i wiecie strasznie kręcą facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pielegnacja może wykończyc….i czas i portfel…profesjonalne kosmetyki - wiadomo, najlepsze..ale stan konta to bardzo bolało. Ściełam i znalazłam trena.pl - jak na złość :P zapuszczam znowu :D z takimi cenami mogę wydawać kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż to i ja się dopiszę :) Miałam włosy sięgające prawie do tyłka, ściełam na Shinead o Conor tak to się chyba pisze i jestem zadowolona ale drugi raz się chyba nie odważę. Włosy nie ręka odrosną jak to każdy mówi-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda jeszcze długowłosa
A ja mam włosy do pasa, proste piękne i lśniące. wszyscy je chwalą ale mnie kusi żeby zrobić coś szalonego i obciąć je na krótkiego boba. znacie może jakieś skupy czy coś bo jakbym się zdecydowała to wolałabym dostać jakieś pieniądze za moje włosy zamiast płacić u fryzjera. i ile można dostać za takie włosy bo szukalam w internecie i wszedzie ceny za kilogram a ja nie wiem ile ważą moje kudełki. Polec***ewnie z 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrin34
Ja mam włosy do pasa; grube gęste i plączące się. Ścinam je przed linię piersi, dlatego że w upały strasznie mnie parzą. Włosy są poplątane, na rozczesanie ich potrzebuję aż dwudziestu minut! Dobre spłukanie głowy z szamponu zajmuje mi około piętnaście minut (na same mycie pół godziny). Czasem nawet rano nie są dokładnie suche! Takie włosy są niewątpliwie piękne i robią wrażenie na mężczyznach i koleżankach, ale muszą być zadbane, a na to trzeba mieć czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SnazzySketch
ja w swoim zyciu mialam 3 radykalne ciecia raz jak mialam 10 lat wakacje moze woda ale jak wlosy zamokly tak sie topilam byly za ciezkie a ze mam super geste to byla koniecznosc szybko odrosly z wlosow do barkow w niecale dwa lata znowu byly do pupy wtedy bylam po przeprowadce i musialam bardzo wczesnie rano wstawac by dojechac do szkoly w domu nie mielismy prawdziwego ogrzewania i nie mialam jak utrzymac moich super dlugich wlosow w ladzie ciecie numer dwa zrowu odrosy jak szalone i po kolejnych 2 latach znowu scielam tym razem to bylo glupie i nie potrzebne ale nie powiem ze byla to najgorsza decyzja mojego zycia zobaczylam sie w kazdej fryzurze na boba do ramion jakies cieniowane grzywka itp teraz mam do ramion zaledwie dwa tygodnie temu podcielam je troche na rowno by sie tak mocno nie niszczyly a przynajmniej na takie nie wygladaly i mam plan znowu zapuscic . poniewaz zaczne chodzic do pracy i szkoly na raz a chce zwiazac je w warkocz zeby nic nie wylazilo taka kobieca natura , najczesciej zmieniam fryzure jak czuje ze potrzebuje cos zmienic sama siebie zaskoczyc i moze znalesc to co mi przypasuje na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlee
No to u mnie było tak... Jakieś 2 lata temu miałam włosy po pupę. Wszystko fajnie ślicznie zgrabnie ale jeśli chodzi o czesanie, spinanie, dbanie, mycie itp.to w pewnym momencie nie wytrzymałam i poszłam do fryzjera, po czym je ścięłam (ale oczywiście na na tak krótko jak chciałam bo klientka która była przede mną, jak zobaczyła ile chcę sobie włosów obciąć, aż chwyciła się za głowę) po czym fryzjerka ścięła mnie o niebo dłużej. ( chciałam mieć włosy pod ramiona a ona mi ścięła do pół pleców.) Teraz wiem , że najlepiej jest się ostrzygać w domu. Mój tata mnie często podcina bo umie Jeszcze do wczoraj miałam włosy tak gdzieś mniej więcej pod piersi. (wiem, wcale nie długie) i mój tata mi ściął ku ramionom. Są lżejsze, nie musze je tak często myć i jestem zadowolona. Pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŚCINAJĄ, do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścięłam przed urodzeniem dziecka, żeby przy noworodku móc z nimi szybko dać sobie radę codziennie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścięłam na krótko po nieudanym farbowaniu na czerwoną nektarynę. Wyszło paskudnie i zdecydowałam się obciąć na całkiem krótko, musiałam też drugi raz ufarbować - tym razem na złotorudo. To była dobra decyzja, wyglądałam świetnie i odjęłam sobie dobre 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 16 lat... Właśnie miałam zamiar iść do fryzjera i ściąć włosy ( ok do ramion) ale stchórzyłam... Mam długie, brązowe włosy, które bardzo często mi przeszkadzają.Jestem osobą,która cały dzień jest w szkole i dlatego przez brak czasu nie czesze sie ( chodze w rozpuszczonych) Moja babcia zawsze mówi mi,ze jeszcze będę mieć czas na krótkie włosy i dlatego odradza mi skrócenie ich... Chodząc do różnych fryzjerów ( z grzywką - teraz zapuszczam) mam złe doświadczenie, dlatego boję się zaufać fryzjerowi... Rozmawiałam z koleżanką,ktora stwierdzila,ze mam prostokata twarz i krotkie mi będą pasować i nakłania mnie... Bardzo prosze o rade Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer86
Zetnij, mogę w tym pomóc, uwielbiam strzyc, zwłaszcza ścinać długie włosy na boba czy na pieczarkę :) w życiu warto eksperymentować, często tak korci, korci, a odwagi nie starcza, potem żałujemy. Włosy odrastają :) fryzjer_fetysz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shavingman
Fryzjer86 siema, chyba Cię kojarzę :D Ty zawsze o tych pieczarkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie każdy kształt twarzy dobrze wygląda z włosami półdługimi. Okrągła twarz zyska dzięki nim trochę smukłości, zwłaszcza, jeśli elementem fryzury jest lekka asymetria lub długa, skośnie ułożona grzywka. Sporo o włosach półdługich przeczytałam na http://www.femino.pl/fryzury-poldlugie-dla-kogo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zcinają ????a o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×