Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

czy niewiecie gdzie można się zapisać jako tester kosmetyków itp o Lady Speak już wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziolszki! kurna...dzis musialam robic na kompie formata i mi duzo rzeczy szlag trafil, a m.in linka do stronki gdzie bylo wszystkie nazwy firm kosmetycznych, polskich, zagranicznych, cos o stylizacji paznokci i takie tam..jak ktoras wie o co mi chodzi i ma gdzies linka to bede strasznie wdzieczna za podanie go tu na forum.... i mam jeszcze pytanie do NiceGirl...skad wzielas ten katalog Beauty forum??? ja tez sie interesuje kosmetykami,a zwlaszcza pazurkami...zapisalm sie nawet do szkoly kosmetycznej w tym roju,ale czegos takiego jeszcze nie wyczailam...jak ten katalog jest za fre to przeslij tez linka,dobra? z gory dzieki pozdrawiam wszystkie maniaczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a i chcialm jeszcze powiedziec,ze jedyna chyba sprawdzona firma, ktora sle probeczki to Mincer- Mona-Liza...zadnym potencjalnym klientem nie pogardza i wszystkim wysylaja...ja dzis dostalam od nich kolejna przesylke...a poza tym przyszla mi tez podkladka pod myszke z heela:P ale srednio mi sie podiba szczerze mowiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.beauty-forum.com.pl to jest ten katalog ./ PRZESYŁAJA ZA FREE . Ale ja tam linka skąś miałam na wysłanie bezpłatnego katalogu , ale jak a ich stronce nie znajdziesz linku do bezpłatnej prenumeraty to napisz im a poczte, ze chciałabyś sobie zamówić BEZPŁATNE czasopismo. Czy by ci mogli wyslać ;) Ja akurat dostałam ze stycznia prenumerate , ale artykuły są nadal aktualne i najlepsze są właśnie pokazane jak maluje się różne wzory na paznokciach itd. BOSKIE :P a gazeta kosztuje bagatela 12 zł! Ma 93 str. to jest co czytać :) POZDROWIONKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.health-and-beauty.com/main/Bezp3atny_egzemplarz.634.0.html TO JEST LINK DO TEGO BEZPŁATNEGO EGZEMPLARZA TEJ GAZETY :) ACHA DZIEWCZYNY ZAPODAJCIE ADRES DO MINCER MONA LIZY , BO JA JUŻ PAdACZKI TUTAJ DOSTAJE Z TYM ADRESEM. Wysyłam chyba pod zły adres bo pisze mi MAILER DEAMON / NIE WYSŁANO WiADOMOŚCI, ponieważ podany adres nie istnieje . PEWNIE ZŁY ADRES ZNALAZŁAM :/ hmmm... PODAJCIE PLISKA 🌼 z góry dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI KOFFFANE I ŻEGNAM SIĘ:) IDE SPAĆ BO MUSZĘ JUTRO RANIUTKO WSTAC. DOBRANOC WSZYSTKIM I SWEET DREAMS :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL papa 🌼 ;) DOBRANOC :) Miłych snów...niech Ci się przyśni listonosz pukajacy do drzwi i wyciągający z tej torbiny mnostwo kopert :):)(nienaruszonych przez POCZTĘ POLSKĄ :D:P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny !!! :) Nie było mnie od czwartku, a tu już taaaakie zmiany :) Ostatnio zostałam zbluzgana iż jestem egistką, ponieważ podaję firmy z których dostaję gadżety :( Jednak na tamtym forum tak jak dziewczyny mówiły było za bardzo \"popularne\". A teraz troszkę nowinek. Po długim weekendzie spędzonym w Sopocie w skrzynce troszkę dostałam: - z wysp Caymana przewodnik na płycie DVD - gadżety z Zott - radyjko podręczne z Loreala - długopisy z PKO Pozdrawiam i mam nadzieję że ten topik będzie udany 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Lady 🌼 ehhh..jaka tam egoistka...bali się ,ze dla nich zabraknie :D:D hihi Ok spadam już, bo jutro wcześnie w teren ruszam :) (do centrum rano :D:D) POZDRO DLA STAŁYCH I RESZTY ;):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !Laseczki jak tam?:D Martynko dziękuje bardzo za życzonka dopiero teraz odczytałam.Pozdrawiam wszystkie laseczki i mam nadzieje że wlete tu dopiero w środe jak zdołam bo jutro to ja baluje i opijam imieninki.Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema NiCe_GiRL 😘 No pewnie masz rację :D ale co tam ... i tak uważam, że popodawać te firmy nie jest źle,bo zawsze ktoś dostanie :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski:) u mnie dzis h&s 5 probek:) az dziw bierze:) znowu porzewiodniki po missisippi:) ze stanow probka jovan musk:) calkiem calkiem:) stihl dla taty:) przewodniki z nevady:) buzka chooery jedne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheima
http://www.lovethegarden.com/contact/subscribe.html - należy podać e-mail, następnie wypełnić krótką ankietę i można dostać maskotkę żabkę:) Nie wiem tylko czy przysyłają do Polski:( http://www.onassisdesign.com/oriflame/oriflamesamplerequest.htm próbki kosmetyków Oriflame http://bookings.carrentals.co.uk/familyactive/pens_for_windows.html darmowe mazaki do pisania na szybkie http://www.ghdhair.com/uk/news/promotion-dvd-demo.php#order-dvd dvd na temat pielęgnacji i stylizacji włosów To tyle na razie A ja będę bardzo wdzięczna za głosik:) http://www.grillowanie.wp.pl/gid,82143,galeria.html?T%5Bpage%5D=1#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! 🌼 NiceGirl podaje Ci ten adres do Mincera: mincer-mona-liza@kosmetyka.com :) warto do nich wyslac,bo napewno przysla i to nawet sporo probeczek;) i dziekuje Ci bardzo za podanie linka do tej gazetki o pzaurkach:) Pozdroffki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie gadżety związane z siatkówką błagam... ja lubie wszystkich oprócz Murka i Stelmacha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to Super Nastolatko zycze Ci: Sukcesow w zyciu, szczecia w milosci, duzo umiechu, duzo radosci, spelnienia wszystkich najskrytszych marzeń isamych przyjemnych w Twym zyciu zdarzen. Ps. I rzecz jasna zycze skrzyneczki pelnej przesylke:P:P:P 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumaczkka
Dziewczyny pytajcie sie o przetłumaczenie to ja wam wrzuce do translatoraz i przetłumacz angielski, francuski. niemiecki i jeszcze wiele innych tylko na poczatku napiszcie Do tłumaczki i wklejcie co chcie przetłumaczyć(oczywiscie ma byc to zwiazane z probkami czy tez gratisami)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Czy Mincer Mona Liza potwierdza wysłanie próbek i jak długo się czeka? Ja wysłałam 15 lipca i nic? ##########################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....niemozliwe becauseiloveyou...jka wysylalam do Mincera juz pare razy i za kazdym razem mi przysylaja...czekam na przesylke od nich max tydzien...a na maila nie potwierdzaja,ze cos przysla...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tłumaczki
co to znaczy : Your email has been send?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumaczkka
Twój email został wysłany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nio becauseiloveyou....napisz do nich jeszcze raz,bo to jest niemozliwe zeby o Tobie zapomnieli:P ja do nich pisalam z tydzien temu i wczoraj przyszly mi probeczki...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×