Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a czy jest szansa ze dostane z \"Lacosta\" bo jeszcze nie pisałam... dostałyście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to, że tylko ja napisałam do wirtuelli:), i to dodatkowow bez adresu:D, ale dziewczyna się zawiedzie:). do lacosty jeszcze nie pisałam. CZy ktoś ze stałych i znajomych:) moze mi podać adres do fenice, physiogel (jak się to tam pisze:) ) i do loreal (najlepiej polski, jeżeli taki jest)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina____
Ja mam pytanie jaki jest adres e-mail do tvn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo laseczki :* Dzisiaj jeszcze nie sprawdzałam skrzynki :) Gruba_kaszka ADRES wirtuella.pussions@wp.pl jest nieprawdziwy :| Super-nastolatka serdeczne życzonka z okazji imienin , dużo próbek, nie rozerwanych kopert i listonosza wcześnie rano ci życzę, żebyś nie musiała na paczuszki długo (czasem nawet do 15:00 ) czekać :) ;);) sto lat... 🌼🌼 od NiCe_GiRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie właśnie czytam co tam skrobiecie na tej klawiaturze i zajadam sie paluszkami:) (mimo to, że obiecałam na innym forum, że się będę odchudzać:) ):D, no i jeszcze chwilami szukam jakiś nowych adresów:) a wy co porabiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja dostaniesz z Lacoste (ja dostałam po ok miesiacu ) taką kartkę z nasączoną gazą perfumami ich. Ja dostałm śliczny zapach Lacoste Pink ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
tinka ja tez napisałam i nie wiem co zrobic teraz:( odpisali ci ?>??/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
tylko że ja podałam adres:( dziewczyny co mam zrobic?? help me!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCe_GiRL >>> dzięki, oby:) obym dostała:) już dawno mój nos nie wąchał wspaniałych perfumów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny PO RAZ CHYBA 1000 POWTARZAMY. NIE UFAJCIE TAKIM FIRMOM JAK MAJĄ KOŃCÓWKĘ INNĄ NIŻ COM.PL LUB TAK JAK NP ZIAJA MA : ZIAJA@ZIAJA.PL (TO BYŁ TAKI PRZYKLAD) ŻADNYCH KONCÓWEK wp.pl , onet.pl , op.pl itd. A JAK NIE BEDZIECIE WIEDZIAŁY, CZY JEST PRAWDZIWA TO WYSTARCZY NAS ZAPYTAĆ. NAPEWNO KTÓRAŚ WAM ODPOWIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
help ME!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
ej odpisali mi ale sie boje bo podawałam adres:( Bardzo dziękuje Pani za zaintersowanie. Jesteśmy znaną firmą w Stanach Zjednoczonych i Francji. W trosce o naszych klientów wysyłamy różnego rodzaju próbki kremów, podkładów, pudrów, cieni, szminek, żeli, mydeł, tuszów itp. gdyż mamy bardzo szeroka gamę produktów i staramy się produkować przynajmniej jeden tester z jednej serii. Aktualnie dla Pań które wypełnią naszą ankiete, przygotowujemy testerki oraz najnowsze kremy z drobinkami złota z seri La'crema golden poem. Wysyłamy je darmowo za późniejszą opinię. Co do gadżetów posiadamy jedenie niezbędniki torebki typu: kosmetyczka, pilniczek, chusteczki, notesik itp. Ankieta jest w przygotowaniu gdy tylko ją skończymy napewno Pani prześle w najbliższym czasie. Pozdrawiam konsultanka Marzena Bradzka Wirtuella Pussions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres mincer-mona-liza@kosmetyka.pl wiecie może o co chodzi?? już drugi raz tak mam..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja no problem ;) dla dziewczyn, które jeszcze nie wysłały, a chcą to bodajże ta strona : www.lacostepop.com 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
wierzyc czy nie??? trudno najwyzej bede zalowac do konca zycia;/;(:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou ja też tak miałam ale z wp.pl i pisało mi mailer Deamon (własnie też do minccer-mona -lizy) ale dziewczyna podała adres jeszcze raz ( ZA CO BARDZO , BARDZ CI DZIĘKUJĘ 🌼 dla Ciebie :*) i wysłałam jeszczeraz i nic mi się nie pojawiło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
i tak juz podałam adres wiec klamka zapadła ale pocieszam sie myślą ze są takie firmy które nie mają meila com.pl a są uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka, trudno teraz już za późno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie martyw się. Może nic się nie stanie,ale na przyszłość, pamiętajcie dziewczyny lepiej nie podawjmy adresu. Dziewczęta mam duży problem...dostałam od nich długa odpowiedź, przygotują mi ankietę, wciąż nie qwierzę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka dostałam takiego samego emaila, ale na dole jest \"Ps Gdzie pani słyszała tyle pozytywnych opinii na temat naszej firmy\"? nie wiem co mam robić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedel nie wysyła... a do tej wirtuella to widać że jedno wielkie gówno którego nie ma bo wp to wirtualna polska to wirtuella... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolittka
napisać prawde:P:P:P troche sie wkopałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) wszystkiego najlepszego kicia:)**** laski jak wam nie pasuje nazwa firmy to google twoim przyjacielem:) co za problem wpisac i zobaczyc:>:P buzka niunki:) jak dojde do siebie to poszukam jakis nowych excytujacych samplesow:P buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzka:) moje wy zaby kochane:**** p.s. gdzie brawurka i xtinka:> lobuziary wy:>:P nice_girl, princeton_girl. lola, hekatesk:* oj i wszyskie niunki:* wielkiiiiiiiii cmokkkkkkkkkkkkk:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedel nie wysyła... a do tej wirtuella to widać że jedno wielkie gówno którego nie ma bo wp to wirtualna polska to wirtuella... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossi
ja wczoraj dostałam 10 paczyszek: książkę domy w stylu z płytą podkładkę pod mysz lecz się zdrowo herbatki hipp poradnik zdrowego żywienia niemowlaczka katalog Itaka katalog podróży katalog pościeli windserfing gazeta książeczkę o alergii Katalogi sthill Notesik długopis i katalog z naturell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski wszystkiego najlepszego kicia**** laski jak wam nie pasuje nazwa firmy to google twoim przyjacielem co za problem wpisac i zobaczyc:> buzka niunki jak dojde do siebie to poszukam jakis nowych excytujacych samplesow buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzka moje wy zaby kochane:**** p.s. gdzie brawurka i xtinka:> lobuziary wy:> nice_girl, princeton_girl. lola, hekatesk:* oj i wszyskie niunki:* wielkiiiiiiiii cmokkkkkkkkkkkkk:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×