Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Basiulka ma racje - wracamy do tematu. U mnie nic ciekawego: Iwostin przyslal 5 probek, ale sie na nie wyczekalam! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć mam prośbę robię badania do pracy magisterskiej o pracy zawodowej kobiet i mam do Was ogromną prośbę czy mozecie mi przesłać Wasz adres Email a ja wyśle na ten adres ankietę, którą wypełnicie i odeślecie na mój adres.Zapewniam , że podane przez Was adresy są TYLKO do mojej wiadomości .Poszukuję kobiet w wieku 20-35 lat. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wlasnie...temat to temat i tego sie trzymajmy...a jak chcecie sobie zrobic ostra wymiane zdan to moze faktycznie pogadajcie sobie na gg,bo tu tylko zasmiecacie forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny co tu się dzieję.Kangurki ,hip hopy,cyrki znowu,i znowu najazdy na Xtinę................................w ogóle no comment .Ja nie rozumiem podszywania się pod kogoś tu ciągle.Dziewczynki proszę o zgodę p.s Pozdro dla Stałych;-), no i nowych-normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem hehehe....
i zaraz XTINA zglosze moderatoro zeby sie Toba zajeli - za podawanie cudzych adresow e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Czy ktoś wypełni moją ankietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a minimisia nie mozesz powpisywac w tej swojej ankiecie blednych danych, bedzie szybciej i duzo prosciej:P ? sorki...ja ci nie pomoge,bo mma 18 lat jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMi_nEw
echhhh... i znowu sie zaczelo;/ kobitki dajcie spokoj;/ az mi sie nie chce na to patrzec;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny co tu się dzieję.Kangurki ,hip hopy,cyrki znowu,i znowu najazdy na Xtinę................................w ogóle no comment .Ja nie rozumiem podszywania się pod kogoś tu ciągle.Dziewczynki proszę o zgodę p.s Pozdro dla Stałych;-), no i nowych-normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem hehehe....
XTINA dlaczego w informacjach o sobie podajesz adres e-mail hehehe...? Po raz trzeci nie zapytam tylko zglosze gdzie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam że tu coś jeszcze napiszę.... ale stało się... Stałe dziewczyny mnie pamiętają ;) Xtina - zachowujesz się żałośnie i twoje zachowanie niczym się nie różni od zachowania dziewczyny z którą się kłócisz :( Pozdrówki dla stałych i sympatycznych dziewczyn Ivy, brawurki, super-nastolatki, hekatesk, magdal3nki, Sandry... i wszystkich o których zapomniałam. Trzymajcie się, żegnam Was, buziaki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwrtka
hejka co było w tym katalogu "Zakopane"? pustki w skrzynce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hehehhehe
opublikuj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xtina (20:45) CZE ZERO Ja (20:45) witam witam xtina (20:45) MASZ JAKIS PROBLEM Ja (20:46) nie... ja tylko popieram pannę, która broni dziewczyny o nicku KANGUREK HIP HOP Ja (20:46) xtina (20:46) zalosne niewiesz z kim tanczysz droga alicjo Ja (20:47) nie muszę wiedzieć wystarczy, że kogoś bronię xtina (20:47) zalosne nielubie jak ktos sie mnie czepia niecierpie tego Ja (20:49) właśnie... ty nie lubisz, to dlaczego czepiasz się innych osób? i jeszcze twierdzisz bezpodstawnie że się podszywają pod inne osoby.. xtina (20:49) ty zapewne nigdy sie niepodszylas pod kogos Ja (20:50) dla twojej wiadomości - nie miałam takiej potrzeby xtina (20:51) nieraz podalas inny nick zeby obrobic komus dupe Ja (20:52) tak tak jasne a jaką masz pewność że to ja? a może jednak ty? i widzisz? znowu bezpodstawnie kogoś osądzasz, a później masz problemy że ktoś się ceibie czepia xtina (20:52) xtina (20:52) zalosne xtina (20:52) zalosne Ja (20:53) żałosna to ty jesteś chyba nie wiesz co piszesz xtina (20:53) lansuj sie dziwko] Ja (20:54) nic więcej nie potrafisz posłać pod mój adres? to już słyszałam xtina (20:55) sij pale Ja (20:55) nawzajem ty niefrtunny owocu rodzicielskiej niefrasobliwości i chybionej antykoncepcji Ja (20:55) niefortunny* xtina (20:56) haha Nielubie takich dziewuch jak ty Ja (20:56) zdążyłam zauważyć xtina (20:56) mysle xtina (20:57) JA JESTE ZIOMALKA A TY DREWNIAK xtina (20:57) PINOKIO Ja (20:57) teraz to wymyślałaś? bo coś ci nie wyszło xtina (20:58) TO ZE JESTES GLUPIA I PUSTA Ja (20:59) po czym to stwierdziłaś? bo że ty jesteś głupia, to wiem, stwierdziłam to po naszej rozmowie ale że pusta tego o tobie nie mogę powiedzieć, przynajmniej narazie... to daleczgo sądzisz że jestem głupia i pusta? xtina (21:01) Bo bronisz czyjejs dupy xtina (21:01) i sie podlizujesz na forum Ja (21:02) bo bronię osób, które na to zasługują a na forum się nie podlizuję... nawet do tego nie miała okazjii xtina (21:03) podlizujesz dupy Ja (21:03) xtina (21:03) ale smucisz nielubie jak ktos mi usiluje cos udowodnic jestem twarda nieprzemuwisz mi Ja (21:04) ja wiem i tak swoje xtina (21:05) ze jestes glupia i zalosna oto ci chodzi Ja (21:06) nie... właśnie na odwrót xtina (21:07) a ze masz zamiar mnie wkurwiac i mam tobie dalej dopierdalac xtina (21:07) xtina (21:07) Jestes dla mnie smieciara bialy smiec Ja (21:08) dobrze wiedzieć i wiesz... w całej rozmowie jeszcze nie zauważyłam, abyś ty mi \"dopierdzieliła\" jak to ujęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwrtka
XTINA odejdz z tego forum! zawsze potrafisz tlyko krytykowac i klnac i obrazac, nie chcemy tu takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
basiulka cieszę sie że chciałabyś mi pomóc chociaż nie mozesz ale ja potrzbuje 100 ankiet więc nie ma takiej możliwości żebym wymyśliła 100 odpowiedzi więc prosze innych o pomoc wypełnienie ankiety zajmuje 5 minut więc czekam na chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoś z Was ma może spisane gdzieś adresy przewodników, proszę niech napiszę od mnie maila, to dla mnie bardzo ważne, proszę odezwijcie sie... Piszecie w języku polskim, czy poo angilesku, co konkretnie, roszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje moderatorowi zrobić tu porządek i wyciąć w całości 2 ostatnie stronki :P co pani MODERATOR? to tylko moja uprzejma prośba... :) ciekawe co jutro przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu sie porobilo :(:(:( a ja do was z takimi dobrymi nowinami bo dostalam ogromne probki kremow, balsamow, zeli pod prysznic i szamponow z niemiec i probki pudrow w kamieniu ( tez wygladaja jak zwykle a nie probka ;) ) i taki opuszek zeby je nalozyc :):):) ale nie podam adresu bo ja sie nameczylam zeby znalesc ten adres a tu tyle sie pasozytow pojawilo ze az smutno :(:(:( moze naprawde trzeba bedzie zmienic forum bo z tego nie wyniknie juz chyba nic ciekawego :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> prosze skąd dostalas balsam, w sumie na balsamie dobrym mi bardzo zalezy... pudrów nie uywam choć mojej starszej by sie przydał... moze skoro juz dostalam to nikt Ci tego nie odbierze... podasz linka :)???? to tylko moja prośba:) możesz odmówić:) ps. zawsze byłam miła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja otrzymałam już sporo probek, ale wszystko sie pojawiło juz kilkakrotnie, trochę boje sie wysyłać do zagranicznych firm, naprawdę nie macie żadnych związanych z tym problemów?? jej, szkoda że nieumiem języka niemieckiego.... Warto napisać do Physiogel\'a i oceanica, tylko tyle jak narazie mogę powiedzic.... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×