Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja wysłałam już mase na zagraniczne stronki... z tych linków które podawały stałe bywalczynie, i ni w ząb nie kumałam o co chodzi, nie rozumielam ani słowa (angielksi na tragicznym poziomie :P ) ALE TEŻ jeszcze nic nie przyszło :P z zagranicy:) no cóż... ale problemów żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi papajko co wpisujesz jak masz wybrac stan i wpisać odpowiedni kod?? bo ja nie wiem, a bez tego formularza wyslac nie możan prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde dlugo juz sie nie odzywalam jak zwykle na wstepie pozdroo dla stalych kochanych dziewczynek nice girl ivy brawurki izy i wsyztskich innych a tera przejde do mniej przyjemnych spraw bo juz nie moge patrzec na to co tu sie dzieje w ciagu ostatnich klku godzin Xtina naprawde przez ten cyrk jaki tu odstawiasz z ta druga laska robi sie tu coraz mniej przyjem,mnie gdybys miala troche rozsadku to byc to zignorowala a ja widze ze ty to jeszcze podkrecasz po co zeby w srodku uwagi byc?? Po cholere pokazujecice nam wasze rozmowy zalatwiajcie sprawy miedzy soba dla mnie w chwili obecnej zadna z was tej waszej wojny nie wygrywa bo obie jestescie przegrane prezentujecie taki sam poziom. To juz naprawde jest irytujace. To by bylo na tyle tego mojego przemowienia. Co do listow w skrzynce to dostalam dzis list z Heella nawet fajna ta podkladka. Po za tym nudze sioe ostatnio i lapie dola zaluje z eoboz skonxczyl sie tak wczesnie :( ale to nie wazne. Pozdoroo kochaniutkie :*:*:* buziaczki dla co niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kod bez kreski np. jak jest kod Twoj 55-555 to wpisz 55555 bez tej kreski, nie rób też przerwy:) a jeśli chodzio stan to pensylwania:) i przy miasto - city wpisuje POLAND np. Warszawa POLAND lub Warszawa / POLAND ale jeszcze nic do mnie nie doszło... a jak sa linki bardziej skomplikowane gdzie trzeba cos zaznaczac wpisywać od siebie to nie wypełniam bo nie znma na tyle języka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan wybierz PENSYLVANIA lub PA a kod prawdziwy tlyko bez kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana czy mogłabym też poprosić?? jeśli nie chcesz, to trudno, wybaczam ;) troszkę się boję ale chcialabym spróbowac;) dlaczego akurat bierzecie pensylwanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> jak chcesz to podaj na forum:) nie chce podawac maila sama nie wiem czemu:) ale oki, nie mam pretensji, rozumiem, napracowałaś sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakoś fajniej sie zrobiło :) czyżby pani Moderator coś zrobiła? :) ukłony:) podziękowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
kto chce wypełnić ankietę .Nie obawiajcie sie o swoje dane wkońcu ja też ryzykuję podając wam moj mail i moja pracę Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Moderatorko! PROSZE:) I moją wytpowiedż też może pani skasować... te wypowiedź bo nie wnosi nic do forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana... (swoją droga ja też jestem:):):)) proszę napisz mi lub przęslij mi co konretnie pisałaś, to dlatego bo moja znajomośc językow jest...nikła, przepraszam Cię za problemy, jesli masz chwilkę ... proszę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani moderatorki! a jakby pani tak wycięła te ostatnie odpowiedzi XTINY? psują klimat:) chociaz niech zostanie po niej jakis ślad skoro juz tu nie wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja juz wyslalam ;) ewelinko napisz to samo co po polsku tylko ze po angielsku lub niemiecku :) najlepiej wrzuc to do jakiegos tlumacza czy czegos pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Pisze pracę magisterska na temat pracy zawodowej kobiet i chciałam Was prosić o wypełnienie i przesłąnie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tylko źle nick wpisałąm nie tymi literami ale czarny jest:)nienawidze jak musze czekac te 60s:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia prześlij ankiete na mój adres, nic na tym nie strace;) a jesli moge pomóc to jasne... Dziękuje bardzo... napisalam już łamanym angileskim :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi papaja nie musisz tak krzyczec :P:P:P jak cos bede miec to ci napisze na maila ;) a interesuja cie wypasione gadzety ( takie cos na szyje w stylu hawaje, smycz, naklejki ( nawet takie na szybe), tatuaze, kondony :D:D:D, dlugopis, taki beges do winka zeby sie nie rozlewalo tylko ladniutkim strumieniem lalo do kieliszka i lampka do roweru :):):) bo tez dzis dostalam to ci moge podrzucic adresik ;););) hihi ostatnimi czasy odbieranie poczty to najprzyjemniejszy moment w moim dniu :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hehe...minimisia...jak wiesz ja mam 18 lat,ale mi tez mozesz wyslac ta ankiete....nikt nie musi wiedziec,ze nie spelniam norm...a moze jakies odpowiedzi wymysle...:P basiulka@ziomek.biz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×