Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ej, dziołchy, prywatę uprawiacie? bo tu się zaraz reszta zazdrosna zrobi;) zwłaszcza o to coś do wina, hihi;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> dzieki jeszcze raz mozesz znow cos podesłać :P ja obawiam sie ze sie nie zrewanżuje bo nie suzkam nawet z moim angielskim po obcojęzycznych stronkach:) ale znaj moją wdziecznosc:) juz też napisałam łamanym angielskim z zaznaczeniem ze przepraszam za gramatyczne \"errors\" :P ahhh cała ja:) sorki ale ide sie kąpać dzis juz mnie raczej nie bedzie dzis wczesnie wstalam i ide spac za jakies pare kwadransów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a tak na marginesie to dostal ktos gadzety od innych firm niz Nestle, Netia, Naturell i Brio???...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zakochanaaaa....ja tez moge prosic o linki do tych balsamikow i puderkow??? bede ogrrrrrromnie wdzieczna👄...moj mail jest wyzej jak cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> wróciło mi tego maila z tena coś tam:) w ten sposob napisze... nie wiem co sie dzieje nie doszedł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! któraś z dziewczyn ostatnio była bardzo zadowolona \"beauty form\"- magazynem- i pytała o paznokcie. Na stronie www.if.pl (info@if.pl) można zamówić katalog produktów (drogie, ale za to jakie;) do pielegnaci i ozdabiania paznokci. Trochę to profesjonalne, ale może któraś z tego skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do Was,uff cały dzień spędziłam w kuchni i robiłam te wiśnie..50 słoików,uff...weszłam tu trochę poczytac,a tu znowu takie kłótnie,dlaczego na innych topikach tak nie ma a tu bez przerwy ktoś na kogoś krzyczy,smutne to i nie miło się czyta:( Ktoś pytał o pedegree:ja dziś dostałam właśnie taką paczkę dla psa który dorasta,ale nigdzie nie pisałam po to,to jest chyba dodatek do tamtej edycji rośnij zdrowo,tak mi się wydaje:była jedna paczka suchej karmy i cztery saszetki,nic innego dziś nie przyszło:( Papaja tak czytam te pościki i wydaje mi się że Ty jesteś taki dobry duszek tego forum,naprawde mi się tak wydaje. Zakochanaaa ja też jestem miła cały czas;) i też bym prosiła Cię o ten meil z którego dostałaś te próbki mogłabyś mi wysłac na mój meil?jak to nie kłopot oczywiście,dobzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Netii Szanowna Pani, Dziękujemy za kontakt z Netią oraz za zainteresowanie naszymi gadżetami firmowymi. Niestety na dzień dzisiejszy nie dysponujemy drobnymi upominkami ( zapasy naszych gadżetów zostały wyczerpane) . Żałujemy, że nie możemy spełnić Pani prośby. Z poważaniem Elżbieta Łukasik Specjalista ds. Reklamacji i Korespondencji 0-801 802 803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe...ludzka istoto...faktyk....ja bylam zainteresowana pazurkami i wszelkimi rzeczami z tym zwiazanymi i dzieki,ze cosik podeslalas...choc fakt faktem link tej stronki, ktora podalas nie chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka >>> buzi:) dzieki ... ostatnio robie duzo postów:) i staram sie pomoc jak moge :) ale nieczesto moge bo z moją znajomoscia angielskiego to... szkoda gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry zaraz padne musze isc sie wykąpć i do łóżeczka tylko zrobie przeciag w tym pokoju jest tak duszno ze nie moge juz oddychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Wiedziałam że mogę na Was liczyć osobmo , które sobie tego życzyły wysłałam ankietę mam nadzieję, że resztę dziewczyn też to zachęci do wypełnienia ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja mam tak samo z angielskim,staram się pomóc jak mogę i jak tylko coś dostaję to od razu wam mówię lub podaje adresik,ale z szukaniem z zagranicznych stron...eh wolę nie ryzykowac,jeszcze coś płatnego wrzucę i narażę kogoś na koszty,od szukania najlepsza jest chyba Ivy,ale dużo innych dziewczyn też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kaczulka,a pamietasz moze maila do campiny??? bo ja chetnie bym widziala na swojej lodoweczce magnesiki;) hehe...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzieki ludzka istowo....ten drugi link, ktory podalas wchodzi...ale mialas racje...niestety:/ hihi...ceny maja dosc wysokie:( ...mimo mwszystko dzieki,ze pamietalas...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssf
xtina ty glupia piczko arogancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde...mimisia...dluga ta ankieta....:/ :P ale wypelnie ja dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murzynka
minimisia na swojej poczcie masz moj email to wyslij ankietke to ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka_istota to jak prosiłam w południe żeby która z Was przyjechała mi pomóc robic te wisnie to rzadnej nie było,a teraz na gotowe :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka, jak nie było??? juz leciałam, tylko mnie w pół drogi zatrzymało;) hihi;) ale mam pomysła- ja jutro robię ogóreczki- możemy się wymienić ;) hihi ankieta odesłana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu żadnej się pisze przez Ż,a nie rz,ja już zaczynam głupiec,idę się wykompac to może otrzeźwieję trochę ze zmęczenia i zaraz wracam do Was żabcie moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Wiem że długa ale bardzo Wam dziękuję za wypełnienie murzynka ankieta już do ciebie wysłana ludzka_istoto dziękuję za wypełnienie ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia ja mam 20 lat i możesz mi przesłac tą ankietę- meila masz w stopce z nickiem,ale nie wypełnie Ci jej dziś,nie mam siły,ale jutro napewno,także jak Ci pasuje to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki wielkie kaczulka za ten forlularz do campiny..juz maila do nich napisalam...mam nadzieje,e cos przysla i nie beda skapili;) ...jeszcze raz zycze ci minimisia owocnej pracy przy tych ankietach i powodzenia na obronie magisterki... ..ja juz spadam spac..do juterka Dziołszki...👋 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×