Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

kaczulka >>> ja tez nic nie dostalam moze nie nic, ale np. inni pisali ze dostali z DANONE, a ja nie a juz tak dawno wysłałam... ale znowu dostalam z NESTLE a inni nie dostali i bardzo sie ciesze z tego:) no ale przykro mi ze ktos dostal a ja nie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> dostalas mojego maila? sprawdz i odp. prosze...:) a skąd dostalas te ... no to wszystko:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dostalam maila:) odpisze:)znow te cholerne 60 sekund pani moderatorko! prosze...:) niech Pani to zlikwiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym mówię papaja,nam jest przykro,ale nie wyżywamy się z tego powodu na innych tylko staramy się szuka,żeby jednak coś dostac,ale niektóre laski reagują agresją pojawiają się podszywaczki itd. Chyba zostanę psycholorzką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu dostałam dziś paczuszkę z pedegree kolejną...i przewodniki po Czechach,wszystko po polsku,fajnie. Teraz już Was opuszczam bo idę coś pożytecznego w domku zrobic,będe popołudniu.Bużka na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
chwalimy a nie podajemy linków sorry ale chyba jak mowie ze dostałam coś np. z Iwostin to tak jakbym podała linka i to jescze sprawdzonego wiec jesli ktos jest tak leniwy albo małorozumny ze nie potrafi wejsc na google znależc strone tej firmy , kontakt i napisac prosbe to przepraszam ( ja zawsze tak robie tzn. czytam co kto dostał i pisze maile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest przykro!!Jak dostałam przesyłkę z kolastyny to paczka była rozdarta!!!!Wysłałam tyle maili a wszyscy mi negatywy walą!!Chciałabym jakieś gadżety !!!Napisałam do Netii-odmowa,doNestle-odmowa,do Simensa-odmowa, do Triady-odmowa, do Ery-odmowa, Do Inteligo -odmowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bbbbrrr to wkurza !!Co niektóre z was robią że dostają te paczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... żyjecie tam??? wciąż wypatruje listonosza ale jak nic nie przyszło to nic nie bedzie :D a jak troche, z jedna dwie trzy, to da do skrzynki i tata odbierze :) a jakby tak ze 6,7,8,9,10 to przjedzie listek:)pod dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekcia spoko, taki system jest ok, bo ostatecznie co za problem poszukać w googlach, ale jak jedna z drugą pisze dostałam to i tamto, a namiary dostaniesz, ale jak do niej napiszesz maila, bo się wszyscy rzucą ( to nic, że wysłała maile do wszystkich forumowiczek) to się nie dziwię, że za chwilę następna napisze, że skoro na forum nikt niczego nie podaje to ona też nie będzie itd,itp. To może odpuśćmy sobie ten topik, bo po co on w takim razie jest skoro i tak niektóre trzymają adresy dla siebie. To jest strasznie irytujące. Ja to się wręcz cieszę jak mogę coś podać, bo mam poczucie winy, że się specjalnie nie udzielam w podawaniu linków to chociaż te parę zawsze podam. To tyle. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest tylko przykro, że tak jak juz ktos wspomniał to forum robi się takie jak na konkursy w sieci. Dziewczyny zaczynaja tylko sie chwalic mowiac ze dostały koszulke itp. Wiem pewnie na mnie zaraz na skoczy cała banda ze nie nie mam racji ale takie sa moje spostrzezenia bo taka jest prawda jak zauwazylyscie. Mi tutaj nie chodzi zeby wszystko podawac na tacy stronke firmy maila itp. wystarczylo by tylko nazwe wtedy kazda dziewczyna mialaby szanse poszukac sobie sama i napisac do firmy. Wiecie co najbadziejmnie wkurzyło, że robi się tu jakies podlizywanie, że ktos cos podal jest milutki to na maila sobie dziewczyny wysyłaja. jak nie chcecie podawac firmy skad dostaliscie probki czy gadzety to po co piszecie i sie chwalicie co dostaliscie nie mowiac skad po co?? po to by zrobic przykrosc innym ze oni nie maja szansy ! to smutne. bo ja myslalam ze to fajne forum i za takie do tej pory uwazalam je. Założe się ze zaraz sie wszyscy na mnie rzuca ze jestem tu nowa nie podalam zadnych adresów i nie mam tutaj nic do gadania no coz trudno ja tylko pisze to co czuje. smutno mi bylo głownie z tego powodu ze zakochanaaaa wyslala na maila ten adrestylko tym dziewczyna ktore dlugo sa na tym forum sa mile itp.(oczywiscie nic nie mam do was dziewczynki nie miejcie mi za zle) a moja prosbe totalnie olala choc bardzo zalezalo mi na wyprobowaniu jakiegos dobrego pudru bo wlasnie szukam! nie bede sie tutaj wiecej rozpisywac bo bedzie lawina na mnie. tylko bardzo mi przykro z tego powodu ze to forum robi sie tak jakby zamkniete dla tzw ulubienców. kazdy sobie po kryjomu na maila wysyla. to przykre ze olewane sa nowe forumowiczki, to prozykre ze nie dajecie nam szansy zeby sie w to wkrecic :(:(:(:( to tyle ps przepraszam za literówki i bledy ortograficzne bo szybko pisalam i sie spieszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z forumowiczek
Oj oj-poczytaj sobie na starym forum dlaczego nie podajemy nazw ani adresów firm, z których coś dostałyśmy, a dopiero później pisz takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
to smutne ze panuje tu taka atmosmera zgadzam sie z jor3k i kangurkiem ze skoro tak sie dzieje to to firum nie ma z zadnej przyszlosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki na poczatku pozdrowionka dla tych co zawsze kiss for you. Jok3r jestem tego samego zdania co ty, zakochannaa nie chce krytykowac twojego sposobu przekazywania nam informacji, ale sama powinnas sie nad nim zastanowic to forum jets po to aby sie dzielic adresami a takze moze nie chwalic ale informowaxc co np sie dostalo i na jaka firme wobec tego mozna liczyc. Dzis u mnie w skrzyneczce bylo 6 listow 5 do mnie jeden do siostry :P dostalam probki z naturalis (nie pamietam adresu nawet nie przypominam sobie zebym do nich pisala) dostalam 2 probki jakies przciwmarszczkowe dostalam z Iwostinu kilka probeczek. I to z czego sie najbardziej ciesze z wasy dostalam taki nozyk drewnuiany dlugopisik i probke pognieciona niestety ich pieczywa. Z naturell dostalam notesiki dlugopis plus ulotki nio i jesczze dostalam z marinexa notesik sciereczke i dlugopis naprawde bylam milo zaskoczona. Jesli ktos jeszcze do ncih nie napisal a jest zainteresowany to niech przeleci sobie kilka stron przed i zastanie adresy. Bo jestem zwolenniczka nie zasmiecania forum nieportrzebnie nowych adresow narazie niestety nie wyszukalam i narazie nie mam pomyslu na kolejne firmy z prosba o gadzety jak bede miala tobadzciepewne ze sie tym z wami podziele w normlany sposob tu na forum . Pozdoroo caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK wiem dlaczego, dlatego ze bedzie tak jak z diorem. Ale skoro nie chce dziewczyna podac adresu to po co pisze to co dotala po to zeby innym bylo smutno. Ja jako nowa forumowiczka dopiero co zaczynam i przykro mi ze np. zakochanaa napisala innym dziewczyna ze chetnie im wysle mnie olala a po mnie jeszcze chyba kaczulka czy jakas inna forumowiczka do niej napisala i ta jej tez wyslala. Ale oczywiscie rozumiem ze nie chcecie podawac na forum bo juz znam na pamiec to haslo\" wszyscy sie rzuca i nikt nie dostanie\" ale to czy wszyscy sie rzuca zalezy od nas. Niech kazda dziewczyna napisze w granicach zdrpwego rozsadku niech jedna dzis inna za tydzien przeciez to od nas zalezy czyz nie??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki :D Ale dziś jest upał, gorszy niż wczoraj, a w nocy była burza. Można się opalać :) Ciekawe czy listonosz przyjdzie, myslę że nie bo wczoraj dostałam 2 koperty czyli chyba styknie ze mnie na jakiś tydzień ;) Te dyskusje na temat podawania linków według mnie są bez sensu, zgodnie z przesłaniem topiku nalezałoby podawac sznurki znalezione niesprawdzone i sprawdzone. Myslę też że umiejętność korzystania z zasobów sieci nie dotyczy wszystkich jednakowo. są osoby, które na hasło iwostin, vishy, czy hellena rubinstein linka znajdą w kilka sekund, a niestety niektórym moze zająć to cały dzień dlatego wolą zapytać o maila czy strone na forum. a my wszystkie jestesmy tu chyba po to żeby uzupełniać się wzajemnie :D Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgadzam sie z poprzedniczkami...sama tez nie rozumiem czemu nie mozna podac adresow na forum, tylko wysylac na maile...a sama tez zostalam olana,bo napisalam prosbe do zakochanej zeby mi na maila wyslala,ale nic nie dostalam....jedni maja szczescie inni nie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze takie podejscie jest okej:) ze ktos pisze co dostal i jakiej firmy... np. hekatesk napisala ze z Marinexu i ja sobie poszukalam stronki w necie, napisalam amila:) i jest okej, oze dotane a moze nie:) i okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuychajcie... zakochana podaje na maila pare linków... dlatego ze jak sie wszyscy rzucą to nikt nic nie dpostanie i jestem jej bardzo wdzięczna za te linki:) pozdro zakochana:) ale poza tym to nie prowadzimy żadnej korespondencji z dziewczynami jakos tak ze są konspiracujne linki i tyllko dla nas a reszta wara :P nie, to nie tak! nie róbmy awantur i nie psujmy atmosfery z powodu 2 linków. prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje WSZYSTKIE firmy ktore znam a firmy te strony tych fimr znalazłam tak ze wpisalam do google ich nazwe i dalam kontakt i albo z formularza kontakowego albo na maila , i rposze nie pytajcie o maila bo nie bede podawac, sama wiem jak łatwo znaleźć bo szukalam z google i bylo to w 3 sekundy:) nie do wszystkich napisalam bo nie jestem tak załakamana ze sie rzucam na wszytko, tylko do tych pisze ktorych rzeczywiscie produktów używam:) zrozumiano? to tak: VITAX ZBYSZKO ZOTT WAWEL WEDEL WASA WINIARY OUIOSQUE TERRAVITA TVN SCHULSTAD SCHERING SUKCES (PORADNIK) RESERVED ROCA PIĄTNICA PEKAO PRYMAAT PIZZA HUT OLEJ KUJAWSKI OSM OSTROWIA NESTLE NATURELL MULTIKINO MOKATE MINCER MILKO MAALMA MEDIA RODZINA MARINEX ŁOWICZ ŁOMŻA LUBELLA LAYS LENTEX KROPLA BESKIDU KRUGER KAMIS JUTRZENKA ICE MASTRY INTERIA IDEA INTELIGO HORTEX HOOP HELLENA HERBAPOL HOCHLAND HARNAŚ GERBER FERRERO FORTUNA FLIS EMPIK EUROBANK DR OUTKER DANONE CISOWIANKA COCA COLA CAMPINA CADBURY BIEDRONKA BAKOMA BAJA BRIO ALGIDA ARAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hohoho....sporooooo tego....napisalas chyba wszedzie dzie tylko sie dalo,cio?:P to napisz jak juz cos z tego dostaniesz,bo watpie zeby wszyscy cos przyslali:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> przeczytaj okej najpierw początek postu a nie od razu mnie atakuj... sorry moze nie atakuj ale ... please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe....faktycznie.....nie wszedzie papaja pisala...ale to mnie nie interesuje:P fajnie,ze podala nazwy firm...napewno ktos skorzysta...a fakt faktem nie ma co sie rzucac na wszystko co tylko jest darmowe...niech ktos pisze do tych firm, na ktorych mu w miare zalezy,a nie wszedzie zeby byle co dostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale większości produktów rzeczywiście używam... zresztą jestem pewna ze większość z Was napisała do jeszcze większej liczby firm ale nikt oczywiście tego na forum nie powie oficjalnie pod czarnym nickiem, no cóż... przyznaje ze najbardziej zalezalo mi na NESTLE bo ich firemke po prostu kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,ale papaju....o co Ci chodzi?? hehe..ja Cie bron Boze nie atakuje....faktycznie chyba przeoczytal fakt,ze nie pisalas wszedzie...ale prosze zebys kiedys napisala jak cos od tych firm dostaniesz...to wtedy sam do nich napisze....bo ja nic nie wysylaja to nie bede kleic maili poki co...a tak na marginesie to nic do Ciebie nie mam...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> ja do Ciebie też nie, ale czytajcie całość, mimo tego upału... mi też mózg pomału wysiada ale ani mysle isc na dwór bo sie spale:) dostalam z WASY NATURELL juz nie wiem nie pamietam... nie chce mi sie isc do duzego pokoju po to wszystko mam to w jednym miejscu:) ale 9/10 firm nic nie napisało:( zero odezwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie ogolnie ciesze ze wszystkiego:) lubie otwierac te paczki... ale niektore z Was mówiły ze dostaly z jeden dzien 17,18 paczek... jejuuuuuuuu też bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja patrzysz ze sojej strony bo tobie zakochanaa wyslala nazwe. a mnie totalnie olala io napisala maila tylko do stalych forumowiczek to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×