Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Czesc a ja dzisiaj dostalam z wasa naturell brio potwierdzenie z kolastyny i scheringa a oprocz tego mase odmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza??? ja na BRIO wciąż czekam :) mam nadzieje ze niedługocoś nadejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze chicco potwierdzilo ze przysle probki kosmetykow dla dzieci na stronie www.leczsiezdrowo.pl za wypelnienie ankiety nie ma juz podkladek ale sa kolorowanki jak ktos ma dzieciatko to moze skorzyst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam coś z BRioo KATALOGI zabawek I TOREBKI (takie zwykłe foliówki) .....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnego breloczku, !! ja chciałam gadżet a foliówki.........bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie byłam wyjac listy:) klub dla ciebie -katalog stiefel 11 probek scan holiday katalog i herbapol ale tylko ulotka o herbatkach i napisal ze nic innego nie maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja zmykam z tego forum bo widze ze niektorym bardzo, bardzo przeszkadzam pozdrowiam i naprawde zycze wam wielu ogroooomnych przesyleczek ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy dostawali breloczki. Moze zapomnieli wlozyc albo ktos na poczcie wyciagnal.to tez sie zdarza.Napisz do nich jeszcze raz zeby ci przyslali gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to zrobie bo głupio się poczułam jakbym nie miała foliówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa no costy przeciez to jest praktycznie twoje forum:) od momentu jak zaczełam czytac to forum i jeszcze przejrzałam kawałek starego to ty byłas z kilkoma innymi dziewczynami najbardziej aktywna wiec nie znikaj!!!!!!!:) milego dnia wszystkim fajnym ide na koncert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUDER O KTORY TAK WALCZYCIE
mozna zamowic na applause@sadrena.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten adres pisalam i nie dostalam nawet odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ten adres applause to napewno mi zadnego pudru nie wyslal ;) ja sobie zaloze inne forum moze chociaz tam nikt nie bedzie na mnie najezdzal, ale spoko pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy za kazdym razem jak cos bedzie nie tak bedziecie zakladaly nowe forum?wydawalo mi sie ze to forum jest po to aby podawac sobie adresy,nazwy firm itd.od ktorych mozna cos dostac.Na poczatku podawalyscie sobie adresy bez problemu i nikt sie nie martwil czy dostanie.Teraz to sie zrobilo dziwne przesylacie sobie adresy na meile .To po co to forum?zreszta jak ktos juz cos dostal to co mu zalezy podac nazwe firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pewnej firmy produkującej sprzęt AGD dostałem dziś szklaną deske do krojenia o wymiaracz 30x40 cm i ekstra długopis w futerale .:) Jeśli to możliwe to zagłosuj na moje zdjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skoro ktoś już dostał!to dlaczego nie może podać na forum adresuuu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to ze niedlugo ten topik umrze.Beda wypowiedzi w stylu dostalam od firmy X ale nie podam adresu ani nazwy.To po co to pisac? Moze rzeczywiscie lepiej stworzyc nowy temat / co dostalam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra niech topic nie umiera... stop kłótniom, stop...:) prosze... zostańcie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki :) Dzisiaj (choć nie chciałam) dostałam: 5 próbeczek, ulotkę, list z Iwostinu :) Breloczek-facecik z Stihl i długopis Płytka - pięlegnacja chodnika ;) Dzisiaj wyjeżdżam w nocy i chcę spać w aucie więc nie będę spała w domu więc coś poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a u mnie wlasnie byl listonosz...biedny gosciu...w taki upal musi biegac z taka wypchana torba,a ja sie do tego ciazaru dokladam:/:P hehehe...przyniosl mi dzis probeczki z Iwostinu, fajnie to wszystko wyglada...chyba dobre te kosmetyki;) i list od netii i z notesikiem na lodowke...myslalam szczerze mowiac,ze wysla mi cos wiecej...w koncu jestem ich abonentka,a tu tylko notesik:p ale spoko...nie jestem pazerna...hehe...pozdroooofki..🌼 ... ps. a jaki jest mail do brio?? i co tam daja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała dawna
ja dostałąm pare rzeczy ale tu nie napiszę bo sie widze wymieniacie na mejlach info.Chamice z was te nowe zwłaszcza tylko! Dostałam dziś mini kremiki ale nie powiem z jakiej irmy po co sie mają chamki rzucać chytre? dawna stała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×