Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ohhh :) wielkie dzięki za adresik do stronki, jutro zajrzę bom śpiąca pozdr dla Was nocne Marki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS WSZYUSTKIE MOJE KOCHANE!!!!!👄 Dziś wróciłam z Władysławowa,było fajnie ale pogoda do bani...słońca było może w sumie ze 2godziny przez cały tydzień,takze cały czas spędziliśmy w barach i ogródkach piwnych,hehe jakbym jezcze tydzień tam powczasowała toby mnie do AA odwieżli :) Chciałam nadrobic w zaległości w czytaniu topiku teraz,ale nadrukowałyście tego że hoho..a ja padam bo całą noc spędziłam na korytarzu w pociągu-niestety nie mieliśmy wolnego przedziału,także chyba muszę iśc spac bo juz podwójnie widzę.....wreszcie moje kochane łóżeczko...eh dostałam troche paczek przez ten tydzień,to Wam jutro napiszę.A teraz karaluchy pod poduchy!! d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasia23
witam wszystkich!! czy wiecie moze z jakich firm mozna otrzymac darmowe gadzety lub pobki karmy dla pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczulka fajnie,że wróciłaś :-) taka jedna a Ty się nie smuć w urodzinki na pewno nie będziesz sama, no i masz jeszcze nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Już się wyspałam i jestem pełna życia:) Właśnie przeczytałam zaległości,co prawda śmiesznie się czyta,bo są komentarze do wypowiedzi które są już usunięte,ale z drugiej strony wcale nie miałabym ochoty czytac tych złośliwości. Poza tym fajnie,że pojawiała się często taka przyjazna atmosfera:rozmawiałyście o książkach i doradzałyście sobie w sprawie wynajęcia noclegu czy ulubionych perfum,to lepsze niż ciągłe podawanie linków,sprawia że możemy się lepiej poznac,tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lawiu! A też byłaś w tym tygodniu? To pogoda do bani prawda?Trochę lipa,ale w zasadzie jestem zadowolona . Pierwszy raz byłam we Władku,ale podoba mi się to miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nareszcie wstałam z pryka :D Ide zobaczyć co z moim wirtualnym dzieckiem i biorę się za szycie torebki mojej sis :) Dobrze że już jutro wtorek i listonosz przyjdzie :D:D Mam nadzieje ze coś przyjdzie Apropo zameczek w Wiśle mi odpisał że owszem mają gadzety ale platne patrzcie: Szanowna Pani, w odpowiedzi na Pani zapytanie, informujemy, iż posiadamy w sprzedaży gadżety firmowe tzn. długopisy w cenie 3,00zł, znaczki do przypięcia do ubioru również w cenie 3,00zł oraz szeroki wybór kartek pocztowych w cenie 1,00zł. Zachęcam do zakupu w/w towarów. Recepcja Rezydencji Chyba oszaleli! Długopisy za 3 zł! Ide bo sie zdenerwowałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze by tak do uczelni niepanstwowych pisac, ze niby jest sie zainteresowanym szkola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o szkoly
to nieradze-kiedyś pisałam - oni często wysyłają swoich agentów do rekrutacji. Mimo ze mieszkam na wiosce-to jednego dnia musialam wysluchac az...6 ofert-tyle jakis gamoni w garniturkach pryjechalo. Jak chcecie to piszcie-tylko badzcie swiadome tego ze ktos was moze pozniej nachodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wczoraj wróviłam i była kartka od kumpeli, przewodniki po niemczech i austrii, próbki z fenice, Ob i drugi raz z Brio chyba się pomylili ;) pozdro ;) i czychajcie na jutrzejszego listka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roussi
dajcie jakieś adresy na katalogi albo przewodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresy na katalogi
www.katalog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresy na przewodniki
www.przewodniki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
HeHe, ja tu pisze poraz pierwszy ale dostalam pozytyw z erisa :D:D Szanowna Pani, Dostępne próbki serii Under Twenty wyślemy pocztą. Pozdrawiamy serdecznie Serwis Informacyjny Dr Irena Eris JuuuUHHHHHHHHHHHHuUUUuuuUUU!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
ekhem....sory ze tak wypadłam:) Uniesienie chwili :]:] Zarejstrowałam się już....(chyba) :D:D Czekam na jakieś pozyywy bo dziśaj napisałam do kilku firm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
Chciałabym wysłac e-mail do jakiejs fajnej firmy z GADŻETAMI ale nie znam adresu:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunia88
siema dziewczyny ej prosze was wezcie nie podawajcie linkow do zagranicznych stron gdzie trzeba byc mieszkancem ameryki zeby moc zamowic sobie probki za FREE nauczcie sie wkoncu czytac ze to tylko na terenie USA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu a ja mam dziś handre;/ same odpowiedzxi negatywne :( Do tego z moim TZ sie pokłóciłam w sobote i do dzis sie nie odezwał ;( Odechciewa mi sie wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia spoksik bedzie dobrze, pogodzicie sie, a niektore firmy napewno odpisza Ci pozytywa, ja dzisiaj tylko z Aplause dostalam negatywa i tylko ta jedyna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z aplause tez przed chwilą;/ Dobrze ci mówić pogodzicie, ehh zastanawiam sie cały czas czy nasz ślub to dobry pomysł... aale to nie miejsce zeby o tym pisać Dzieki wampirek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej pierwszej jest forum tez o probkach, moze znajdziecie cos nowego, a na tej drugiej sa adresy email, niektore sie powtarzaja ale niektore tez sa nowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×