Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do Izunia 88
Wysyłałaś kiedys do firm , które obsługują tylko na terenie USA ? pewnie nie wysyłałaś , a ja np. Z takich firm co to tylko do USA i kanady wysyłają dostałem już kilkanaście przesyłek . To że oni piszą tylko US resident only , to nmie oznacza że jednak nie wyślą gdy ktoś inny napisze . Wiele osób z tego forum otrzymało przesyłki ze stanów ., więc nie ucz innych czytania tylko zapytaj czemu pojawiają się takie adresy stron ze stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aplause chyba dziś wszystkim odpowiedział i to wszystkim negatywnie;/ do przyjścia mojego listonosza pozostało 15 godzin, chyba przeżyję, byle tylko coś przyniósł i poprawił mi humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ychy ja tez tyle ze w portfelu do konca miesiąca mam 20 zł ;/ buszowałam cały dzien po allegro, troche nastrój poprawiło, jutro od rana biore sie w koncu za szycie tych torebek bo dziewczyny czekają a ja sobie wolne zrobiłam ;/ Moze nie bede myslała;/ Kurka stara a gupia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesz:) Ja pracy szukam a od października znowu uczelnia kasa leci strasznie;/ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorki ze nie na temat ale jak licytowac w neopets wyzsze stawki te do 999 udaje mi sie bez prolemu a ponad 1,000 nie moge nic wylicytowac:( buuu a ja chce mojemu maluszkowi łozko i szafe kupić ni i mi nie wychodzi....................... POMOCY dzidzia nie ma na czym spac!!! buziaki dla wszystkich fajnych ---------------------------------- juz jutro przyjdzie listek:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w końcu wtorek!!!!!!!!!!!!!! Czekam na listonosza!!!!!!!!!! No i mi 1 hotel odpowiedział pozytywnie ;-).Czekam na przesyłkę.No to do jutra mam nadzieję,że jutro nawypisujecie tu dużo rzeczy! Papa idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi 20 zł w portfelu to dobre Kajasia ;-).Daj spokuj to był chyba jakiś żart ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 😘 ja właśnie też mam nadzieję, że listonosz przyniesie mi dziś coś miłego na razie zastanawiam się czy iść spać już czy jeszcze nie chociaż dziś mam motywację - śpi u mnie mój Misiek moja (prześladująca nas) teściowa na jakiś czas znów wyjechała na wieś więc mam Misia ponownie w domku tylko dla siebie :)) ps. życzę wszystkim laseczkom udanych niespodzianek w skrzynkach :D całuski 😘 i kwiatuszki 🌼 dla wszystkich co mnie pozdrawiały i dla tych normalnych forumowiczek :D ps2. nie znacie dobrego sposobu na teściową ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wrocilam ze slodkiego weekendu z moim kochanym sloneczkiem :) 3 dni mnie nie bylo a juz 5 nowych tematow;) no to czekam wlasciwie juz dzis na listonosza i moze cos mi przysle;) dobranoc kobietki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalindaa
cześć. znacie może adresy firm wysyłających próbki kosmetyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka wkurzona
gdzie jest listmen!!!!!!!!!!!!!???????????????jeszcze do mnie ni dolazł ;-(!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesądzone - jutro jadę na zakupy :) Jakieś ciuszki się przydadzą, i płytka Verby również :) a teraz czycham na listonosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
listonosz nareszcie przyszedł:) Dostałam 7 próbek z erisa ( 2 under twenty i 5 na zmarszczki)..czekalam tylko 8 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dzis jest piekny dzien, przynajmniej u mnie. widze ze Wam humorki dopisują Lady_Stokrotka21 ------> najlepsza teściowa to teściowa na 102 -- -- -- 100 metrów od domu, 2 metry pod ziemią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był u mnie listonosz przyniosl katalog(ksiazka +płyta)domy w stylu-ciesz sie bardzo bo moim marzeniem jest domek po slubie:) 9probek kosmetykow z mincer(w sumie wiekszosc dla mojej mamy a nie dla mojej cery) i kartke zgloszeniowa od dr.oetkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ten hotel co do niego pisałam to Banderoza właśnie listek mi od nich przyniósł gadżety czylio płytę CD i długopisik ;-).Jestem Happy no i foldery!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Ja dziś do fryzjera, na zakupy, i opalańsko. Skrzynka pusta, ale listek chodzi ok 14, więc luz. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się kiedys bawiłam w zamawianie próbek, ale mi to przeszło. trochę mi tego wysłai, teraz nie pmiętam nazw, ale napewno była ziaja, flos-lek, leżą u mnie te próbki nadal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Już bardzo długo nie udzielałam sie w tym topicu i nie zamawiałam próbek :P Npiszcie mi, co sie działo, co fajnego dostaływscie, ok.? Pozdrawiam, Blanka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka*
Dziewczyny wiem że może trochę nie na temet, ale mam do Was pytanie: Czy któraś z Was może wąchała wode toaletową z Avonu LAWENDA. http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=60729448 Cena jest dość przystępna i zastanawiam się jak pachnie, a nie zanm ani jednej konsultantki. A może któraś z Was jest z Łodz i jest konsultantką? Jesteście specjalistkami dla mnie w dziedzinie kosmetyków więc proszę o radę i dzięki z góry. :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dostałam 8 próbek dzisiaj z Mincer 5 róbek z flos-lek Pozytywną odpowiedź z Kłodzka że materiały promocyjne zostały wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×