Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość izzie do tej jednej
hehe ... paris.com, puknij sie w pusty łeb, chanel stac na własną domenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ce dziewczynki Ustka NIE WYSYŁA bo mi to napisali,czekam teraz na listonosza,napiszę co przyniósł od razu :-)! Lady stokrotka jesteś wzoremm uczciwej forumowiczki!! bo ostatnio tyle tu było o uczciwości. Ja osobiście też piszę co dostaję od razu ;-) życzę Wam dziś połowu \"rybek\" dobrego.Na razie lecę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj dostasłam maila, od jednej z Was, że przepisuję adresy, który Wam podałam z konkursy.hee. Fakt, kilka adresików było z tej strony, ale czy tu jest jakiś zakaz? Może ktoś nie ma czasu na zaglądnięcie tam, lub zapomniał adresu czy to przeoczył! Dzięki. A tak poza tym, to nie mogę się doczkekać już listonoszka mojego kochanego :) Wczoraj zamawiałam tyle próbek, gadżetów i katalogów, że hoho:D:D Pozdro dla wszystkich z małymi wyjątkami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Stoktotka21 thx za pozdro, ale to twój \"Misiek\" powinnien Ci zrobić śniadanko, to on miał szczęście że Cię spotkał :P Czycham na jak ktoś tu powiedział listmena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo dziewczynki moje kochane :) ja wlasnie dopiero co wstalam i nie moge sie doczekac kiedy bedzie chodzil moj pan listonosz ale to dopiero kolo 13 za ten czas poszukam jakis nowych linkow :P:):D POZDROWIONKA DLA: PrincetonGirl, Nelsza007, nooika, edytak, Lola.., Brawurka, papaja, Kajasia, szarlotka22, wampirek, ewelinas, ivy-queen dasza, natualia, Kleopatra 307, Papierowe_Nozyczki, Carlos, jok3r, xyzgirl, ludzka_istota, ariska, madleni, weronix i wszystkich których nicków nie pamietalam (normalnych i fajnych) 🌼 dla was żuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema forumowiczki :)) Lola.. --> dziękować 🌼 staram się jak mogę :D natualia --> dziękuję, bardzo miło słyszeć takie słowa 🌼 a co do śniadania to niestety wiesz ... ja nie pracuje, leniuchuje w domku, a on o 5:30 wstaje do roboty (ja bym to bardziej nazwała obozem przetrwania) i wraca po 12 h :) więc wiesz :D jednak chce mu zrobić to śniadanko :D Podrówka i całuski 😘 ps. u mnie listonosz już był :) - dwa zaproszenia ślubne - informator po mieście Choroszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
hej Dziewczynki jestem tu nowa i po raz pierwszy pisze!!! czytam z wielkim zainteresowaniem o waszych dotychczasowych zdobyczach i bardzo mi sie to spodobalo!! mam wielka prosbe do Was odnosnie maili do miast to co piszecie w mailu o materiały reklamowe??? i skąd czerpiecie adresy nie zloscie sie tylko prosze o odp. czytam forum ale w 2 dni nie da sie wszystkiego nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaaaaaaaaaa
u mnie dziasiaj tylko dwie paczuszki z hipp i nivea. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natualia powiedział, że \"to niebo w gębie\" :P więc mam chociaż troszkę nadzieii, że mu smakowało, a nie tylko starał się pocieszyć :D no wiesz ... niestety dopiero uczę się gotować, ale akurat śniadania to chyba nieźle mi wychodzą :D ps. tak czy siak - żyje :) więc chyba nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam meile po autografy, dostalam je od Ash-Olsen, takiej jednej dziewczyny KaleyCuoco@studiofanmail.com, elishacuthbert@studiofanmail.com, oliviadabo@studiofanmail.com, brittanydaniel@studiofanmail.com, BenicioDelToro@studiofanmail.com, rebeccademornay@studiofanmail.com, zooeydeschanel@studiofanmail.com, minniedriver@studiofanmail.com, davidduchovny@studiofanmail.com, michaelclarkeduncan@studiofanmail.com, elizadushku@studiofanmail.com, robertduvall@studiofanmail.com, davidboreanaz@studiofanmail.com, ChristieBrinkley@studiofanmail.com, nicholascage@studiofanmail.com, deancain@studiofanmail.com, nevecampbell@studiofanmail.com, charismacarpenter@studiofanmail.com, stockardchanning@studiofanmail.com, garycole@studiofanmail.com, courteneycoxarquette@studiofanmail.com, cindycrawford@studiofanmail.com, davidarquette@studiofanmail.com, patriciaarquette@studiofanmail.com, tyrabanks@studiofanmail.com, drewbarrymore@studiofanmail.com, kimbasinger@studiofanmail.com, halleberry@studiofanmail.com, jasonbiggs@studiofanmail.com, josiebissett@studiofanmail.com, marcblucas@studiofanmail.com, Jensenackles@studiofanmail.com, alanalda@studiofanmail.com, timallen@studiofanmail.com, gilliananderson@studiofanmail.com, richarddeananderson@studiofanmail.com, jenniferaniston@studiofanmail.com, tomarnold@studiofanmail.com, 7thheaven@studiofanmail.com, angel@studiofanmail.com, charmed@studiofanmail.com, friends@studiofanmail.com, stargatesg1@studiofanmail.com, willandgrace@studiofanmail.com, riderstrong@studiofanmail.com tiffanithiessen@studiofanmail.com, niavardalos@studiofanmail.com, forrestwhitaker@studiofanmail.com, jaleelwhite@studiofanmail.com, michellewilliams@studiofanmail.com, owenwilson@studiofanmail.com, henrywinkler@studiofanmail.com, ScottWolf@studiofanmail.com, noahwyle@studiofanmail.com, BobSaget@studiofanmail.com, fredsavage@studiofanmail.com, davidschwimmer@studiofanmail.com, michaelshanks@studiofanmail.com, mollyshannon@studiofanmail.com, cybill@studiofanmail.com, tomskerritt@studiofanmail.com, christianslater@studiofanmail.com, rodstewart@studiofanmail.com, juliastiles@studiofanmail.com, benstiller@studiofanmail.com, angelinajolie@studiofanmail.com, tomjones@studiofanmail.com, jamiekennedy@studiofanmail.com, lisakudrow@studiofanmail.com, christinelahti@studiofanmail.com, mattleblanc@studiofanmail.com, juliettelewis@studiofanmail.com, loriloughlin@studiofanmail.com, roblowe@studiofanmail.com, tobeymaguire@studiofanmail.com, cheechmarin@studiofanmail.com, ericmccormack@studiofanmail.com, NancyMcKeon@studiofanmail.com, debramessing@studiofanmail.com, tameramowry@studiofanmail.com, tiamowry@studiofanmail.com, meganmullally@studiofanmail.com, edoneill@studiofanmail.com, jackosbourne@studiofanmail.com, kellyosbourne@studiofanmail.com, ozzyosbourne@studiofanmail.com, sharonosbourne@studiofanmail.com, theosbournes@studiofanmail.com, robertpatrick@studiofanmail.com, matthewperry@studiofanmail.com, loudiamondphillips@studiofanmail.com, giovanniribisi@studiofanmail.com, tanyaroberts@studiofanmail.com, carmenelectra@studiofanmail.com, robestes@studiofanmail.com, peggyfleming@studiofanmail.com, matthewfox@studiofanmail.com, andygarcia@studiofanmail.com, jennifergarner@studiofanmail.com, janeanegarofalo@studiofanmail.com, jenniegarth@studiofanmail.com, sarahmichellegellar@studiofanmail.com, cubagoodingjr@studiofanmail.com, laurengraham@studiofanmail.com, petergraves@studiofanmail.com, brianaustingreen@studiofanmail.com, sethgreen@studiofanmail.com, alysonhannigan@studiofanmail.com, EdHarris@studiofanmail.com, neilpatrickharris@studiofanmail.com, seanhayes@studiofanmail.com, marghelgenberger@studiofanmail.com, catherinehicks@studiofanmail.com, rachelhunter@studiofanmail.com, kathyireland@studiofanmail.com, thomasjane@studiofanmail.com, donjohnson@studiofanmail.com,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mollyshannon@studiofanmail.com, cybill@studiofanmail.com, tomskerritt@studiofanmail.com, christianslater@studiofanmail.com, rodstewart@studiofanmail.com, juliastiles@studiofanmail.com, benstiller@studiofanmail.com, angelinajolie@studiofanmail.com, tomjones@studiofanmail.com, jamiekennedy@studiofanmail.com, lisakudrow@studiofanmail.com, christinelahti@studiofanmail.com, mattleblanc@studiofanmail.com, juliettelewis@studiofanmail.com, loriloughlin@studiofanmail.com, roblowe@studiofanmail.com, tobeymaguire@studiofanmail.com, cheechmarin@studiofanmail.com, ericmccormack@studiofanmail.com, NancyMcKeon@studiofanmail.com, debramessing@studiofanmail.com, tameramowry@studiofanmail.com, tiamowry@studiofanmail.com, meganmullally@studiofanmail.com, edoneill@studiofanmail.com, jackosbourne@studiofanmail.com, kellyosbourne@studiofanmail.com, ozzyosbourne@studiofanmail.com, sharonosbourne@studiofanmail.com, theosbournes@studiofanmail.com, robertpatrick@studiofanmail.com, matthewperry@studiofanmail.com, loudiamondphillips@studiofanmail.com, giovanniribisi@studiofanmail.com, tanyaroberts@studiofanmail.com, carmenelectra@studiofanmail.com, robestes@studiofanmail.com, peggyfleming@studiofanmail.com, matthewfox@studiofanmail.com, andygarcia@studiofanmail.com, jennifergarner@studiofanmail.com, janeanegarofalo@studiofanmail.com, jenniegarth@studiofanmail.com, sarahmichellegellar@studiofanmail.com, cubagoodingjr@studiofanmail.com, laurengraham@studiofanmail.com, petergraves@studiofanmail.com, brianaustingreen@studiofanmail.com, sethgreen@studiofanmail.com, alysonhannigan@studiofanmail.com, EdHarris@studiofanmail.com, neilpatrickharris@studiofanmail.com, seanhayes@studiofanmail.com, marghelgenberger@studiofanmail.com, catherinehicks@studiofanmail.com, rachelhunter@studiofanmail.com, kathyireland@studiofanmail.com, thomasjane@studiofanmail.com, donjohnson@studiofanmail.com, moze komus sie przydadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara ja piszę ,że zbieram i kolekcjonuję gadżety i proszę o jakieś miło, no i z góry dziękuję Kurdę dziewczynki widzę,że u nas się zaszczepiłą miłość do Listmenów;-) jeszcze się niektóre zakochają na serio w swoich listusiach ;-) U mnie dziś gadżety z miasta Wadowice i Yves Rocher oferta tylko,ale się cieszę, bo będę dziś zamawiać kosmetyki od nich a oferta,że hoho ;-).No to spadam!! Narka laseczki kochanecałuski dla Was)-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIECIE CZEMU MÓJ NICK ZNALAZŁ SIĘ W POŁOWIE STRONY POPRZEDNIEGO POSTU?????;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
Cześć wszystkim otrzymałam dziś gadżety od firmy Wink wink@wink.pl Pozdrawiam Was a ta firma to jest związana z przetwórstwem owoców itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodzko juz nie wysyla gadzetow, mail od nich: W odpowiedzi na Państwa meila informyję, że zapas gadżetów reklamowych na ten rok został juz wyczerpany. Pozdrawiam Biuro Promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczyny piszmy sobie kto nie wysyła. A nie opłaca się pisać też do katowic bo dostałąm tylko naklejkę dużą i folder.No ale jak ktoś lubi naklejki to pisać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
z forum gdzie jesteście?Chwalcie się co dostałyście :-)tyle forumowiczek a nic nie piszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dostałam z kłodzka wczoraj pozytywną odpowiedź, ale napisali że przyślą mi materiały promocyjne to pewnie gadżetów też nie będzie ale fajne i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA MAM NERWY NA LISTONOSZA BO ZAMIAST PACZKĘ PRZYNIEŚĆ DO DRZWI TO NA PŁOCIE ZOSTAWIŁ :-P A PRZYSZŁO WŁAŚNIE Z NUTRICII (PORADNIK + 2 KASZKI)I KAŻDY PRZECHODZĄCY MÓGŁ BY TO SOBIE WZIĄŻĆ...OJ CHYBA SIĘ PRZEJDE NA POCZTE I POWIEM GDZIE SIE PRZESYŁKI ZOSTAWIA BO TO JUZ NIE PIERWSZY RAZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darya- do mnie dzwoni... albo zostawia w skrzynce bo też mieszkam w domku... w polscde zarąbią, ale miałaś szczęście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam podzielić się moją radością:) dpostałam 2 długopisy i 2 magnesy na lodówkę z Campiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×