Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Kolekcjonerka
Hej! Mam na imię Kamila i kolekcjonuję gadżety reklamowe już od dawna. Dostałam już bardzo dużo rzeczy: koszulki, podkładki pod myszy, majtki, notesy, długopisy, pocztówki, naklejki, kalendarze (duże i małe), breloczki, przypiki, pachnące zawieszki, zawieszki na bagaż, ołówki, linijki, gumki do mazania, naostrzyki, baloniki, zakładki do książek, zegarek, miarkę (1 metr), teczki, reklamówki, smycze, przewodniki, kubki, informatory, mapy itd, itp. W sumie ok. 80 przesyłek :) Chciałabym się !WYMIENIĆ! Jeśli jesteś zainteresowany/a to napisz do mnie na maila kamilak13@tlen.pl - chętnie się wymienię ;) Nie jestem jedną z tych oszustek, które nie odpisują na maile ... NIE! Jestem uczciwa i dobrze wiem co to znaczy byc oszukanym - już się raz nadziałam i żałuję - sama nie chce oszukiwać. Jedynym warunkiem wymiany ze mną jest podanie wszystkich swoich firm do wymiany w pierwszym mailu! Obiecuję, że odpowiem tą samą ilością adresów z gadzetami - postaram się nie podawać tych samych co Wy! Zapraszam do wymiany - mój mail kamilak13@tlen.pl :] Dziękuję! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kamilak
Mam pytanko, wiesz w wypadku podajesz gom u góy Ty masz pewność,że dostaniesz a my? Czy można np podać Ci 4 adresy potem Ty 4 a potem ja podam CI więcej np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Słońce wysoko, cieplutko, milotko i właśnie sie dowiedziałam, że moje kochanie wraca za 3 tyg. Jestem happy jak nigdy:) Mój listek o mnie zapomniał, bo cos ostatnio tylko rachunki, ale co tam. Pozdrówka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
do do Kamilak - tak możesz tak zrobić ;) Jeśli nie jestes pewna o oczywiscie ze mozesz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Właśnie napisałam do KEY i do Triumph do firm bieliźniarskich zobaczymy? A może któraś już tam pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi podala adresy takie jak hotel sympozjum, amadeus, philips, wasa, tchobo, biomaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami jeszcze
a mi jeszcze nie odpowiedziala. Mam nadzieje ze nie jest oszustka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka - kolekcjonerka
może nie oszustka... to dziewczyna z konkursów w sieci i dziwi mnie co ona tu robi... bo tam na forum wszyscy strasznie najeżdżają na kafeterię i na nasze forum - twierdzą że jesteśmy puste głupie laski itp. i że mamy "fajną atmosferkę" Kamilka - skąd taka zmiana frontu ?? Czy jak wrócisz na konkursy...to dołączysz kolejne niemiłe wypowiedzi na nasz tamat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki :))) 🌼 dawno mnie nie było, bo po przyjeździe z wakacji coś mi net szwankował... To teraz napiszę co dostałąm przez ten czas :) -próbeczki i ulotki z Flosleku -2x katalog o zatokach -płytka ulotki i wizytówka www.ellazoo.com -przewodniki po : --Irlandi --Pd Australii --Liverpoolu --Nevadzie --Montanie --Nowym Yorku --Grecji --Rumunii --Bułgarii --Hiszpanii --Skandynawii --Zakopanem --Szwajcarii --Austrii -książka dość gruba z projektami domów(tacie) -4ry różne katalogi z projektami domów -katalog o basenach (koledze) -katalog o pielęgnacji trawników(tacie) -katalog firanek -katalog pościeli -katalog z Opoczna -katalogi wycieczek z Atas www.atas.pl ojjoj patrzę się nazbierało tego ;) Więc piszę dalej: -paczuszka z Naturella -paczuszka z Nutricii -paczuszka z Nivea Baby -Paczuszka z Heela -katalog z BonPrix -paczka z Royala -katalog Habys -katalog Dr Beta -egzemplarz Beauty -katalogi szkół i książek -Peta ze Stanów - 2x VIVA o zwierzaczkach ;(( -taśma 5m dwustronnie klejąca firma 3M -Kolastyna -Herbata Oskar i to chyba wszystko :) Ale od razu mówie że to z kilkunastu dni jest a nie tylko z dziś ;) Buziaczki dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te laski z tych konkursów to faktycznie ...... są, bo kiedyś tam zajżałam to nie dość, że się z nas naśmiewały właśnie jakie to my pazerne itd to jeszcze któraś z nich podkablowała nasze forum jakiejś firmie, która wysyłała gadżety. I ta firma jej odpowiedziała, że są wdzięczni za ten \"donos\", bo się nadziwić nie mogli skąd to nagłe zainteresowanie. I już nie wysyłają gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumka
laski z konkusrów to szmaty sam dupska głupie,won stąd dziwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z nich się nawet tu wypowiadała, a potem \"poleciała\" tam i napisała jakie to my takie i owakie i jeszcze \"gwizdnęła\" nam kilka adresów, które podała tam chwaląc się, że właśnie od nas je wzięła i, że skoro my takie głupie to one sobie skorzystają. To jest na prawdę wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novninexa
....a nie jesteście pazerne(nie wszystkie może)? jak nazwać to, że prosicie o jakies foldery miast do których nidgy nie pojedziecie bo to małe dziury, czy inne badziewia, typu pudełka na pigułki- chociaz pewnie wiele pigułek nie zażywa......? jak nazwać to, że przychodzi listonosz, który przynosi dla jednej 10 paczek czy kopert, z których połowa rzeczy nadaje się do śmietnika, ale skoro sa za darmo, to znajda się w waszych domach? oczywiście rozumiem pisać o przydatnych rzeczach, kosmetykach....ale są tutaj osoby które po prostu rzucają się na wszystko, bo jest za darmo. cała prawda. p.s. nie jestem z żadnych konkursów itp. po prostu wpadłam tu przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz
idz zobacz czy cię przypadkiem nie ma gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko nie rozumiem co to komu przeszkadza, że sobie dziewczyny takie gadżety zamiawiają. Przecież to nie my płacimy. Moja ciocia pracowała kiedyś w Urzędzie Miasta i jeśli tylko ktoś chciał to przynosiła tony różnych gadżetów, bo oni mają na takie sprawy fundusze. Jednak czasami po prostu ludzie tego nie biorą i po jakimś czasie się to wszystko wywala, bo robi się inne, ładniejsze otd. Więc o co ta zadyma, że jakaś dziewczyna będzie to mieć u siebie. Jeśli nie u niej to wyląduje na śmietniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
no właśnie. jeśli nie u niej to wyląduje na śmietniku. to jest doskonałe podsumowanie całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słuchaj boli Cie to ze dziewczyny zamawiają,chcą to zamawiają Ty chyba za to nie płacisz i nie powinno Cie obchodzić po co im te wszystkie rzeczy.Fakt faktem że niektóre sa zamawiane bo sa darmowe ale co to wogóle Cie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
do Carlos: tak, piękna....ehh. tylko największe ćwoki nie potrafią przyjąć krytyki. Nie powiedziałam, że korzystanie z gadżetów za free jest złe, tylko śmieszą mnie głupie panny zachłanne na wszystkie śmieci jaki można miec za darmo. Ale jak widzę tu każdy kto się odezwie ze słówkiem krytyki jest zjechany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
obchodzi mnie. bo to jest forum i mogę pisać co mi się tylko podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa śmietnika. Jeśli źle zrozumiałaś , a chyba tak to chodziło mi o to, że jeśli sobie taka dziewczyna tego nie zamówi to prędzej czy później taka Pani urzędniczka to wywali, bo ktoś zrobi np ładniejsze foldery. Więc skoro urzedniczka ma to wywalić to czemu taka dziewczyna nie miałaby sobie tego zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinexa
nie no zamawiajcie sobie zamawiajcie. sama nawet z jednego z Waszych linków skorzystałam :) ale z jednego i potrzebnego akurat. już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam propozycję żebyście się nie przejmowały bo w słowach czuje nici zazdrości , że coś dostajemy, a inni nie :) Więc nie zwracajmy uwagi na zazdrosne dziewczyny tak jak proslili moderatorzy :) 🌼 dla nich :) Ufffffffffffff nadrobiłam zaległości w czytaniu forum :) 🌼 jok3r PapieroweNozyczki Lola Lady Stokrotka Papaja Kangurek Hip Hop PrincetonGirl becauseiloveyou Tinka nooika Carlos wampirek darya natualiaxyzgirl komylek olcia333 i reszta :) 🌼 normalnym dziewuszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×