Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dyplomatka, co prawda dlugo Cię już nie ma, ale ponieważ masz dziś urodziny to złożę Ci życzenia. Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej! Wszystkiego Naj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czestochowy mi to samo odpisali:) Dostalam broszury z Gerber Jakas gazete informacyjna z Wejherowa Broszure informacyjna i 2 kartki z Miasta Raba ... no nawet fajne:) Zero gadżetów niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 U mnie dziś standardowo - miasta się rzuciły :P - przypinka, foldery, długopis, plan miasta oraz widokówki z Kurnika - foldery, plan miasta i widokówki z Redy - foldery, przypinki, widokówki oraz płyta DVD z Torunia - plan miasta i widokówki z Golubia Dobrzynia - album z przepięknymi kolorowymi fotografiami ze Świecia - podkładka pod mysz, przypinka, genialny notesik, błękitny klips do np. papieru (nie wiem jak to inaczej nazwać :P) No to na dziś tyle, ale już jutro nowy dzień i nowe niespodzianki. Kocham podróże, a teraz, po tych wszystkich prezentów od miast mogę zwiedzać, zwiedzać i zwiedzać do oporu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Stokrotka, a ten ostatni myslnik to skąd? Możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty liczi
czemu nie napiszesz skąd co dostałaś??? a sama bys chciała........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warszawa reeds iwostin maybelline campina zott naturell eris kolastyna bielenda stiefel dermika oceanic dior flos-lek la roche possay ziaja tołpa max factor oil of olaz h&s To chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie🌼 powiem szczerze ze przeczytalam wasze wszystkie wypowiedzi z obydwoch forum. nie powiem zajeło mi to bardzoooooooooooooooo dużo czasu................... dzięki wam dostałam narazie 3 próbki z ziaji i jakiś bezpłatny katalog z płyta Cd. mam nadzieje że i ja cos znajde abym się mogła z wami podzielic. Serdecznie pozdrawiam wszystkie probomaniaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 😘 olciaa333 --> no tak, piszę :)) dzięki za 😘 i wzajemnie a emotki tak się robi [ kwiatek ] --> 🌼 [ kiss ] --> 😘 tylko między wyrazem, a nawiasem nie ma spacji :D ja zrobiłam żeby Ci pokazać jak to się robi :P Pozdrówka 😘🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - jeszcze nie zdązyłam się tu dobrze zadomowić, a musiałam zniknąć (nieprzewidziany wyjazd), ale wracam...mam nadzieję, że mnie przyjmiecie... A więc u mnie jak narazie słabo: Dostałam: - próbki (ok.12) i kosmetyczkę od ALOE VERA (Forever Livings Products Poland), - próbki (6) i ulotki reklamowe z Biomaris, - próbkę perfum i lotion z NARCISO RODRIGUEZ (wysłałam do nich maila) ..No i to by było na tyle...od dwóch dni skrzyneczka pusta, co mnie smuci niezwyke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ... piszcie nie do dużych miast, ale też do małych miasteczek Ja stosuję tę metodę i raczej przeważnie nie dostaję odmowych odpowiedzi :D jak je znaleźć ??? wpiszcie w goglach Urząd Miasta i lećcie pokolei te linki :D ja już prawie skończyłam. Tych stron jest ponad 100 :D a na każdej stronce około 15 Urzędów Miasta :D powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny czy byli u was jacyś misionarze?? Przysło do mnie dzisiaj 2 jeden wysoki 2 niski .Naszczęscie mnie nie bło w domu ale ptytali kiedy wruce;/ o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaa
A nie wysyłałaś kiedyś czasem maila czy z jakiejś stronki po jakies różańce, biblie, ksiązki o biblii, pisma święte itp?? To wszystko jest z niekatolickich wyznań, więc trzeba się liczyc z tym że potraktują Cie jak chętną do wyznawania ich wiary. Bo oni w ten sposób zbieraja namiary i potem nawracają :D hehe Napewno jeszcze będą do ciebie wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ,a moze mama niech im powie że ja o nich nic nie wiem i żeb już nie przychodzili??co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagiia
no skoro zamówiła ich broszurki to znaczy że jest zainteresowana ich wyznaniem więc niech się teraz nie dziwi? no chyba że zamawia wszystko co jest za darmo, żeby tylko mieć.............................zachłanny sęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaa
Tak będzie najlepiej ;) Ja, żeby sie nie naciąc właśnie w ten sposób, juz nie wysyłam żadnych maili po jakies ksiązik, bilblie czy rózańce. Bo potem są z tego same kłopoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ja mam im powiedzieć.Że ktoś sobie może zrobił jakiś głupi żart??Że ja nic o nich nie wiem i nie jestem zainteresowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagiia
to wyjaśnij mi po jaką cholerę była ci ta kartka-bo kolorowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lady Stokrotki: Forever Living Products www.flpp.com.pl e-mail: flpp@flpp.com.pl Aha - napisałam, że jestem zainteresowana kupnem i chciałabym próbki by przetestować...(no w sumie to mama chciała, ale...co tam) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×