Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość karooooo
mi dzis przyszly tlyko probki kremow ale mamy :// :((( z Yves rocher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Lady Stokrotka daj spokuj! Żeby teściowa czyli w sumie rodzina tak cyry robułą (chyba,że się kłócicie razem) nie ładnie.!! A jak tam jej synek się zdziwił co?;-) W sumie to mogłabyś teraz jej popuszczać sygnałki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooo
zapomnialam dopisac "dla" :d soryyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kućwa...U mnie voś ostatnio listonosz w różnych godzinach chodzi:P BYłam pół godziny temu zobaczyć czy jest coś w skrzynce, a pusto, bo fakt troszkę za wcześnie...Za chwileczkę pójdę sprawdzić, bo już powienien coś przynieść:P Heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Kurde czy naprawde większość firm nie odpisuje??? Może jednak coś przyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola.. Wiesz ... na początku wydawało mi się, że babka jest okey. Zaczęlo się od tego, że stwierdziła iż jestem chora bo jestem puszysta, że zniszczę przez to życie jej syna, bo nie będę mogła mieć dzieci (???skąd takie info to nie wiem!!!). Ale nic nie mówiłam, bo myślałam, że po zaręczynach się zmieni .... a tu DUPA !!! Na dwa miesiące rodzice moi i jego wyprowadzili się z domów więc on zamieszakł u mnie (zaznaczam, że ja mam 20 lat, a on 22 i oboje pracujemy i studiujemy). Moi rodzice zadowoleni, bo sami to mówią. Z teściową ... się zaczęło: - jestem chora (bo puszysta) - nie będę mogła mieć dzieci (bo puszysta) - niszczę życie jej syna (bo puszysta) - na pewno mnie zostawi za 2-3 lata (bo puszysta) - jestem niekulturalna (zawsze z nia miło rozmawiałam, bo jestem dobrze wychowana !!!) - jak mnie rodzice wychowali i jak ja się zachowuje (bo on u mnie śpi) Po za tym puszcza głupie sygnały, każe mu wracać o 23 do domu (nawet w weekend) i ciągle narzeka, że jak ja wyglądam. wiecie co dziewczyny - naprawę patrzcie na teściową jak wybieracie chłopaka :P ps. Lola co do Twojego pytania, co mój Misiek na to - a co on może jak ona grozi mu eksmisją, wyrzuceniem z domu itd ??? Olewa ją, bo cały czas ze mną jest (już prawie 1,5 roku) ... tyle niestety tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lady_Stokrotka21 Sorki ze tak sie wtrącam w pół tematu :) heh ale tak przeczytałam kawałek własnie waszej rozmowy i naprawde OGRROMNie wspolczuje ze masz taka tesciową. to skaranie boskie:(:( ehm aż brak słów. ja np, nie wyobrażam sobie że moja mogła by na mnie powiedzieć chociaż jedno złe słowo od zawsze żyjemy w zgodzie i pomagamy sobie wzajemnie. jeszcze raz wspolczuje ale nie ma sie co nia przejmowac i mam nadzieje ze sie nie przejmuesz 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do fAjNiStA --> nie wtrącasz się :) dzięki za słowa otuchy. staram się nie przejmować, ale wiesz ... no naprawdę słysząc czasami takie słowa to idzie zwariować. Jeszcze żeby ona mnie opierdzielała na żywo - NIE !!! Telefonicznie, bo na żywo tylko mi powtrarza \"musisz schudnąć\" :/ Nie zrozum mnie źle - owszem jestem osobą puszystą, ale nie jestem chora :D byłam u wielu lekarzy i wszyscy oni twierdzą, że jestem zdrowa jak koń :D ale cóż ... na takie baby nie ma innego sposobu jak olewać :D Je4szcze raz dzięki 😘 i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Lady Stokrotka na moje oko to chyba ona jest chora(umysłowo ;-) )albo jakaś strasznie wychudzona.Niezłe wymyśliła bzdury ale to chyba dlatego,że jest wredną osobą i tyle z tego co napisałaś. A tak w ogóle to skąd ona to wytrzasnęła z tą niemożnością do dzieci hm.....ten text to dno beznadziejne, mi się wydaje ,że CIę nie polubiła i nie ma argumentów no to pali jakieś kosmiczne.A w ogóle to puszyste osoby wyglądają lepiej niż wychudzone.No i nie wierzę ,że babsko jak ona jest super szczupłe.Masz z nią niezły cyrk-ale nie zwracaj na to uwagi ,w sumie teściowe z synowymi nigdy się nie lubią (czasem tylko przyjażń udają) ;-)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to powiedz teściowej,że to,że byś schudła -Ciebie nie zmieni....... Myślę,że najważniejsze jest to czy ktoś o siebie dba,bo ja znam pare osób szczupłych co wyglądają cały czas nieapetycznie , niby niektóre młode mężatki a łążą w powyciąganych bluzkach,pozpieranych spódnicach i myślą,że nikt na to uwagi nie zwraca,a zwłaszcza mężowie;-)-więc niech Twoja teściówka nie gada,że CIę zostawi, bo zostawiane to są zwykle flejtuchy, które łażą po domu w powyciąganych dresach .......no to niestety prawda jest..choć niemiło zabrzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle na koniec bo zaraz mnie ochrzanią ;-), powiemCI ,że nikt nie jest bez wad,też powiedz,że nie tak sobie teściową wyobrażałaś (no chyba ,że ona jest super laska),więc powytykaj jej pare szczegółów też.Że np ona CI się nie podoba bo ma za dużo zmarszczek itp wymyśl coś i jej przywal!należy się a co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lady_Stokrotka21 a weź jej strrzel w łepek na opamiętanie( oczywiście żart), co Cie będzie denerwować.Albo jak jeszcze kiedys przez teleon będzie ci tak mówić to sie spytaj czemu nie powie Ci tego prosto w oczy heh a każdy jest jaki jest :) :) a ja gdy słysze byle jakieś głupie słowa skierowane do mnie na mój temat, czy wyglądu czy czegoś olewam . bo jak wiadomo nikt nie jest idealny:) pozdrowki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Stokrotko takiej żmiji :( Nic tylko olewaj jej komentarze bo szkoda nerwów! Ja na szczęście mam super teściową, dziś do niej jade bo mój Misiak nie bedzie miał czasu dla mnie dopiero wieczorem wiec sobie z teściową jedziemy na zakupy :) Aa ktoś sie pytał czy firmy i urzędy miasta czasem nie odpisują, mi czasem nie odpisują a gadzety wysyłają. Dziś dostałam po raz drugi pakę dla kotka:) Ale sie cieszy! Przynajmniej zaoszczedze troche na karmie dla niej:P Dostałam tez z gazety studenckiej dwie smycze i dwa długopisy, tak nawiasem mówiąc lubią mi wszyscy smycze wysyłać :D:D Dostałam przewodniki z Holandii, z Orzesza foldery, z hotelu młyn foldery, kartkę i mały woreczek z mąką :D:D aa z Barwinka! Dostałam notes w takiej skórzanej oprawce mały, do tego taki super cieniutki metalowy długopis do tego teczke skórzaną z zeszytem w środku i taki samym długopisem, do tego w metalowej puszce srebrny breloczek i dwie koszulki!! Normalnie oniemiałam jak to dostałam taka wielka paka!! I mapa od nich też. Wiec piszcie koszulki smierdzą niemiłosiernie i to sa duże XL żółte z naprasowanką ich herbu ale super! Lece do teściowej Buziaki i pozdrowienia dla Was, bede wieczorem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineczkaaaaaa
http://www.travelok.com/brochures/foreignOrder.asp - tu mozna zamowic broszurki i przewodnik yoshioka@jnto.co.uk - tu mozna pisac o broszury na temat Japonii :) Dostalam juz potwierdzenie, że przyśla http://www.bonjourquebec.com/anglais/utiles/brochures/index.php - broszurki o Quebecu http://www.visitnh.gov/new-england-travel-guide.html - przewodnik po Anglii :) http://www.tourtexas.com/instant@ction.html - duuzo broszur o Teksasie http://www.travelcleveland.com/Contact_Us/lt_form.asp - przewodnik po Cleveland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moje dzisiejsze łowy - paczka z Ponieca - smycz, przypinka, plan miasta - Urząd miasta Rumi - długopis, folder, plan miasta, i płyta CD z virtualnym miastem Rumia - Urząd miasta Złotoryja - długopis, mapa ścieżek rowerowych i przewodnik dla rowerzystów - Urząd Miasta Siedlce - przywieszka zapachowa, 2 pocztówki , i folder :) i mama dostała jeszcze coś tam z papierosów ale nie otwierałam tylko czekamy na nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny 🌼 dzięki Lola.., fAjNiStA i Kajasia 😘 no babka nie jest super szczupła ... ma wygląd np. Maryli Rodowicz :D na początku wydawało się, że mnie polubiła, bo ze mną miło gadała ... ale w wakacje po zaręczynach to jej tak odwaliło, że masakra :/ no, ale cóż :D nie z nią będę mieszkać i nie za nią wyjdę za mąż :P szczęście tylko w tym wszystkim, że mój Misiek ją olewa na maksa ... szkoda mi go tylko, bo jedzie po nim codziennie jak cholera. No, ale na szczęście moi rodzice są the best i mówią, że jakby go wywaliła to niech się nie przejmuje tylko bierze rzeczy i przyłazi do nas :D (wszyscy wiemy, że albo mu nie da wyjść albo po prostu góra za dzień zadzwoni, żeby wracał :P) i może ze mną mieszkać, że jakoś się pomieścimy :)) ps. z Nescaffe mi odpisali, że dostanę od nich kawę i czerwony kubek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do LAdy_Stokrotka21 nie ma za co dziekowac :):) My kobitki🌼 powinnysmy sie trzymac razem w takich chwilach i wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineczkaaaaaa
Jakby dzisiaj nic nie przyszło - załamałabym się... Ale przyszło :) : -Folder: Spacery po ..., Plan miasta, Duża naklejka (troche pognieciona), Żeton do wózka na breloczku z Katowic (mam blisko to szybko przyszło :P) -Wkładka z Carefree A czy wam też z Katowic przyszło posklejane taśmą klejącą? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : Ineczkaaaa Dzieki wielkie za ten link do tego katalogu ochrony środowiska ciekawa jestem czy tylko sie załape abym mogła go otrzymac. gdyż ucze sie na tym kierunku i może być tam wiele ciekawych artykułó i informacji które moga się w przyszłości przydać. Jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam do was pytanie - czy któraś z firm, które przysyłały wam smycze, przysłała taką cieńszą niż standardowe? To znaczy na cieńszej tasiemce? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki chciałąm się Wam pochwalić ,że moja sąsiadka dostała dziś z Andrychowa piękne pocztówki chyba z5 ;-),też ją wciągnęłam! Lady Stokrotka olewaj teściówkę;-),i powiedz jej,że się odchudzisz jak ona to zrobi 1 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zzuzza hejko powiem ci że dostałam smycz od wujka bo jemu przysłali i jest ciencza i to wprawdzie o duzo moze ma szerokosci jakies 1.5 cm lub 2 cm . moze tez zalezy jaka firma wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzgirl, masz może gdzieś ten adres pod ręką? Szczęzła bym tu przeglądając wszystkie posty :) P.S. Przepraszam, że marudze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineczkaaaaaa
do fajnista : Nie ma za co :) musze się w końcu jakoś Wam odwdzieczyc :) Super pomysł na te forum :) Się chyba manią już zaraziłam bo wysyłam i wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×